Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

forumek nocne rozmowy :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 105, 106, 107  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 0:32    Temat postu: forumek nocne rozmowy :) Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest taki wątek, a stwierdziłam, że może się przydać Cool
Np. takim jak ja, które czasem muszą nocą popracować, przy okazji pogadać sobie jeszcze tutaj z kimś o tym i o tamtym... a po co zaśmiecać inne tematy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie przed chwilką pomyślałam o tym samym, bo w równoległym temacie zaczęłyśmy przerabiać inne tematy... Ostatnio było o cieście oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja Cię właśnie w tamtym temacie zawołałam w to miejsce Very Happy

no... a więc, jak już napisałam, zeberkę już robiłam uśmiech przy pierwszym podejściu mój Połówek próbował rozkmninić, jak to się stało, że te warstwy tak się ładnie poukładały i wogóle... po prostu rozkmina miesiąca Wink Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bosko lol

Mojego kuchennymi sztuczkami nie zaskoczę, zostanie mi tylko któryś z kompletów prezentowanych dziś przez Rudą oczko

Się zapytam - poważne masz te nocne pisanie? Praca magisterska, zawodowa czy po prostu tak?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchennie mojego zaskakuje dość często, bo uwielbiam gotować uśmiech różnica między nami polega na tym, że ja jestem świetna z przepisów wyszukiwanych tu i tam, a mój Połówek potrafi wyczarować coś z niczego Wink

a te stroje... mam u siebie jeden taki, który zrobił na nim wrażenie niemałe. Więc leć do sklepu, wyszukaj jakiś komplet i niech otworzą się bramy Mordoru (Ciebie cytując Wink) Twisted Evil

a pisanie - w zasadzie pół na pół. Część to praca mgr, a druga typowo pracowa... co po części się łączy, bo pracuję w tym, co studiuję uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramy Mordoru to się na pewno otworzą, już ma to przyobiecane Twisted Evil

Swoją pracę co prawda dawno, ale pamiętam, że też po nocach lubiłam pisać Wink Lepsze pomysły przychodziły do głowy.

Jak patrzę na suwaczek, jeszcze tyle czasu (ten czerwony napis gryzie mnie po oczach), a tu proszę leci nie wiadomo kiedy, zaraz koniec kwietnia.
Zamówiłam sobie dziś na Allegro próbki zaproszeń, pełne szaleństwo mi się z tym ślubem włączyło Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojęcia nie masz, jak bardzo chciałabym mieć to pisanie już za sobą. Budzić się i zasypiać z myślą o tym pisaniu i innych jeszcze takich do napisania, po prostu wzmaga niechęć do wychodzenia z łóżka i chęć przespania tego wszystkiego Wink

damo, czas leci niemożliwie szybko do przodu! jeszcze dziś pamiętam, jak w zeszłym roku weszłam na to forum i zaczęłam rozmawiać z dziewczynami... i śmiałam się, że jeszcze tyle czasu. A tu proszę... prawie, zaledwie tylko rok został. Ten czerwony napis niedługo Ci się zmieni i znów się zdziwisz, że to już uśmiech

hahaha, jak najbardziej pozytywne szaleństwo! pochwalisz się, jaki wzór wypatrzyłaś? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Cię doskonale. Sama mam kilka zaległych intelektualnych prac - powtórzenie na zajęcia z rosyjskiego i konspekt na studia. Każdego dnia sobie obiecuję, że jutro to się już na stówę wezmę Wink

Forum wciąga, dwa razy dziennie muszę już ładować baterię w telefonie język

Podsyłam wzór. Szukam w sumie czegoś prostego i jednocześnie oryginalnego, może więc takie? uśmiech



_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne są! Very Happy
tego typu obrazki kojarzą mi się od razu z Andrzejem Mleczko mimo, że kreska inna Wink

pojechałabym sobie do Krakowa... tak mi się właśnie wspomniało przy okazji uśmiech

powiem Ci, że z tego typu zaproszeniami jeszcze się nie spotkałam. Nikt z naszych znajomych nie zdecydował się na takie poczucie humoru a szkoda uśmiech jak dla mnie proste i z przymrużeniem oka, super uśmiech teraz tylko trzeba poczekać, by sprawdzić papier i jakość wykonania.
wpadło Ci coś jeszcze w oko przy okazji? by porównać, na przykład uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków, oj tak... Sto lat nie byłam, a w tym półwieczu to już na pewno buja w obłokach
Jak tylko przyjdą próbki dam znać co i jak, humor absolutnie rozłożył mnie na łopatki, więc jak wszystko inne będzie trafione to bezwzględnie będą na liście do ewentualnego zamówienia uśmiech

Przy okazji nic mi innego nie wpadło w oko, ale nie szukam też jakoś intensywnie. Akurat w tej firmie kupowałam foto kalendarz na święta i "zajrzałam do nich tylko", żeby zobaczyć czy mają coś nowego w ofercie. I proszę, wyszłam lżejsza o 9 zeta oczko
Będę mieć jednak na uwadze dzielenie się "okazjami" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 105, 106, 107  Następny
Strona 1 z 107

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group