Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Termin na przyszły rok u księdza - kiedy najwcześniej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monik@ napisał:
My niedawno zaklepaliśmy datę 27.08.2011, godz. 14.00. Ponad rok przed ślubem ale to miesiąc wakacyjny i wolałam nie ryzykować, zwłaszcza, że data jest szczególna- będę wtedy kończyć 23 lata uśmiech


ooo taka sama data jak moja uśmiech tyle, że my o 13.00 mamy

u nas w kościele jest już nowy kalendarz na 2011, bo większość ślubów i mszy zarezerwowanych na ten rok jest poprzekreślana na karteczkach, które były doczepione do kalendarza na 2010
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w czerwcu zamawialiśmy na 11 czerwca przyszłego roku i już były godziny pozajmowane, więc dochodzę do wniosku, ze chyba nie ma czegoś takiego jak za wcześnie, nawet jeśli chodzi termin ślubu kościelnego, który myślałam, że spokojnie można później
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam ksiądz kazał przyjść pod koniec września, bo dopiero wtedy będzie miał nowy zeszyt (ślub na 15.10.2011). Tak więc prosto z wakacji pędzę do kancelarii upolować termin i godzinę 16tą. Very Happy
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pierwszy raz u księdza byliśmy w kwietniu ale ksiądz sie chyba śpieszył i powiedział ze to za wcześnie i kazał przyjść nam w sierpniu no więc teraz jak byliśmy w sierpniu w Polsce poszliśmy do księdza i zapisaliśmy się na 16.07.2011 na godzinę 16 język nikt wtedy jeszcze nie był zapisany na ten dzień więc byliśmy pierwsi ale już było kilka par zapisanych na lipiec i sierpień więc uważam ze jednak powinno sie iść do księdza około roku wcześniej no chyba ze jest to mała parafia i nie ma dużo ślubów.
A teraz jak juz mamy swój termin u księdza to jestem jakaś spokojniejsza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2010, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, człowiek od razu czuje się spokojniejszy Very Happy Nie zawsze ksiądz przyjmuje wcześniej zapisy, a gdy ludzi chętnych nie brakuje, to nerwów również. Ja zapisywałam nas też na lipiec i udało mi się w kwietniu, dodam, że nie byliśmy pierwszą parą - była już jakaś sierpniowa oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anoa87
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 52
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy ślub 20.08.2011, chciałam iść rok temu po zaręczynach we wrześniu do kościoła i zapytać o datę, ale wszyscy mi mówili, że z kościołem nie trzeba się spieszyć-wystarczy iść pół roku przed... I w lutym jak ksiądz chodził po kolędzie to go z mamą podpytałyśmy co i jak, a ten jak usłyszał o sierpniu 2011 to zrobił wielkie oczy i powiedział, że nie wie czy będzie jeszcze wolna jakaś normalna godzina! że co?! Surprised zadzwonił odrazu od nas do kancelarii parafialnej i zapytał jak tam sprawy stoją, po czym nas zapisał na 16.30/17, bo pózniej to tylko o 20.30. Więc chyba najlepiej iść do kancelarii już wtedy jak się zna datę ślubu-będzie najbezpieczniej;)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. Nie słuchać jak mówią, że to za wcześnie, lepiej dla własnego spokoju pójść i się zapisać. Nam też mówili, że za wcześnie, a okazało się, że idąc rok wcześniej nie mieliśmy takiej godziny, jaką do końca chcieliśmy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla wielu osób jest zawsze za wcześnie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze nie mamy ostatecznie ustalonej daty kościelnego, choć wiemy, że ma to być czerwiec 2011. Ale parafia, gdzie będziemy brać, nie jest zbyt duża, więc wszystko się ułoży. Zresztą, my jakoś mocno wyluzowani jesteśmy w tej kwestii... Jedynie brak kasy nas boli, bo trzeba mocno ciąć wszelkie wydatki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my w czerwcu zaklepaliśmy termin na maj przyszłego roku..ksiądz dziwnie patrzył i rzucił hasełkiem ze jeszcze sie rozmyslimy ale termin zapisał...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group