Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdjęcia typu akty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny spokojnie, mniejszy biust również może być bardzo sexi, zwłaszcza jeśli umie się go ładnie wyeksponować i jest wypielęgnowany:-)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Czw 6 Maj 2010, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy taka sesja zdjęciowa!
Ale reakcja mojego narzeczonego była jednoznaczna.
"Chcesz się rozbierać przed fotografem? W życiu!wykrzyknik" Crying or Very sad
Tak, ja wiem, że fotografem może być kobieta... ale to i tak nie przejdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 6 Maj 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na samym początku mieliśmy zamiar zrobić sobie kilka erotycznych/na wpółrozbieranych zdjęć w czasie naszego wesela. Będziemy mieć fajnego fotografa, a mamy od właścicieli restauracji piękną sypialnię na ta noc, więc mieliśmy ochotę to wykorzystać.
Ale z czasem jakoś nam przeszła ochota. W umowie z fotograf jest, że może wykorzystać robione nam zdjęcia do własnych celów reklamowych i dlatego powodu zrezygnowaliśmy z tego pomysłu...

Smużko-to chyba dość naturalna reakcja mężczyzny. Jest zazdrosny. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek_lys
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Lesznowola

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 2:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejo,
jeśli mogę wtrącić swoje grosiki tutaj (mój pierwszy post na tym forum, poza przywitaniem) to chciałbym odnieść się do kilku rzeczy.
Rzecz pierwsza. Gdyby obawa przed rozwodem miała być argumentem robić czy nie robić to równie dobrze można by się zastanawiać czy starać się o dziecko, czy mieć wspólne mieszkanie czy choćby samochód. Uważam, że jak się jest małżeństwem to planuje się różne przedsięwzięcia pod kątem bycia małżeństwem a nie pod kątem ewentualnego przyszłego rozwodu.
Rzecz druga. Umowę z fotografem w takim przypadku należałoby chyba zawrzeć w ten sposób że może on wykorzystać Wasze zdjęcia do własnych celów reklamowych ale KAŻDE zdjęcie, które będzie chciał wykorzystać MUSI być przez Was zaakceptowane. Wtedy Młodzi mają kontrolę nad tym co pójdzie w świat szeroki.
Rzecz trzecia dla mnie najistotniejsza - o zdjęciach nie do końca nagich, z jakimiś stringami albo sexi koronkową bielizną. Wg mnie dużo subtelniejsze są takie ujęcia bez bielizny a do okrycia miejsc "strategicznych" używamy jakichś materiałów, np prześcieradło. Można też użyć białej męskiej koszuli albo wręcz kawałka materiału np jedwabiu lub czegoś podobnego. Albo można tak skomponować zdjęcia i tak je oświetlić że te "strategiczne" miejsca są tuż poza granicą kadru albo giną w mroku a jednocześnie widać że ciało jest nagie.
No to się naprodukowałem na pierwszy raz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 8:46    Temat postu: Re: zdjęcia typu akty Odpowiedz z cytatem

Madzik22 napisał:
Co myślicie o zdjęciach pozowanych dla faceta . Mam taki pomysł ale chodzi mi o zdjęcia nago lecz nie jestem pewna bo ciężko z taka sprawa isc do fotografa jeszcze by musiała nia byc kobieta bo rozebrać sie przed facetem to chyba głupota co jak myślicie o tym pomysle albo macie moze inne pomysły pytajnik


dobry fotograf, bez względu czy jest facetem czy kobieta patrzy przede wszystkim na światło. na to jak rozkłada się po ciele i jaki to daje efekt.
przyznam, ze Twoje wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione. w koncu to obcy facet oczko Dlatego najpierw zapoznaj sie z jego pracami. jezeli odpowiada Ci estetyka, kompozycja napisz maila, zadzwon i spotkaj sie w realu. zobacz czy warto zaufac.
odnoszac sie do kwestii tego, ze koniecznie ma byc kobieta-fotograf - rowniez zacznij od portfolio. Kazda kobieta ma gust i poczucie estetyki ale nie kazda potrafi fotografowac.

pzdr,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem ZA i szczerze mowiac juz dawno sie nad tym zastanawialam. Mam jedna swietna pania fotograf, ktora sama mi ten pomysl podsunela uśmiech takze jeszcze nic straconego. Jak bede w Pl to zadzwonie i zapytam o szczegoly Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akty jak najbardziej tak uśmiech nie tylko jako prezent dla faceta ale tez dla podniesienia własnej samooceny o co najmniej 100 % uśmiech
nagość zakryta też fajna - ale to juz nie to samo uśmiech

co do tego kto ma byc fotografem - nie ważne czy kobieta czy mężczyzna, wazne żeby fotograf był dobry. a poza tym fotograf płci męskiej spojrzy na Ciebie oczami faceta i w takiej wizji będzie Ci robił zdjęcia - więc możesz sie spodziewac większego przypadnięcia do gustu tych zdjęć Twojemu facetowi uśmiech kobieta robiąc zdjęcia patrzy w innych aspektach uśmiech

pisze to jako fotograf uśmiech a najlepsze porównanie fotografów damskich i męskich - fotograf męzczyzna powie "pięknie wyglądasz" a kobieta powie"jak pieknie wygląda ta sukienka" oczkouśmiech
kobuiety na sesjach u mężczyzn czują się mniej przedmiotowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Pią 14 Maj 2010, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobuiety na sesjach u mężczyzn czują się mniej przedmiotowo uśmiech[/quote]

Zgadzam się z tą wypowiedzią, dobry fotograf-mężczyzna potrafi docenić kobiece piękno.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 14 Maj 2010, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja juz zacieram rączki na cudzą sesyjke - oby wypalila Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pią 14 Maj 2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii nie ciesz sie tak bo i ciebie do niej rozbiore Twisted Evil
Taaa przeczytalam ten watek i malo myslac zapytalam fotografa.
W odpowiedzi dostalam adres i telefon do innego a tam narazie cisza.
Podsunelyscie mi pomysl na niezapomniana sesje panienska Very Happy ostatni wybryk ''wolnosci'' Very Happy Cos zamiast latania z rozowymi rogami po miescie.
Mam dwa problemy:
cena- ta da sie opanowac jesli nie bedzi ewygorowana
drugi jest gorszy to moj S. - zazdrosnik jak cholera nago po domu nie moge pobiegac bo przez zasloniete okna jeszcze sasiedzi mnie zobacza.
I to mocno daje do myslenia.
Moze jak poznam cene to bede wiedziala co robic. Puki co czekam. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group