Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdjęcia typu akty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati, a kto powiedział, że to ma być facet fotograf? Mało jest kobiet fotografów? uśmiech

damo, argument niezły, ale gdybyśmy za każdym razem tak myślały "a co jeśli po rozwodzie wykorzysta to przeciwko mnie", to musiałybyśmy naprawdę dokładnie analizować każdy swój ruch, gest, pomysł itd. No nie dajmy się zwariować uśmiech poza tym, każdy akt, czy taka sesja zdjęciowa, tak jak mówiłam, nie musi odkrywać wszystkiego. To właśnie jest sztuka fotografowania, by pokazać mało i pozwolić tej drugiej osobie na zabawę wyobraźnią, ale jednak coś uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannasandy
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 36

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA NIE JESTEM ZA... MOŻE MAM TAKE DZIWNE STARE MYŚLENIE ALE NIE PASOWAŁO BY MI TO.

TO SPRAWA INDYWIDUALNA OCZYWIŚCIE.
ALE NIE CHCIAŁABYM ŻEBY TAKIE ZDJĘCIA GDZIE WYSZŁY ALBO ŻEBY KTOŚ JE ZNALAZŁ MÓJ FACET I TAK MNIE WIDZI JAKA JESTEM.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no męża bym nie podejrzewała o rozprowadzanie aktów swojej żony język Ładny prezent, fotografia artystyczna potrafi wydobyć wiele fajnych kształtów, linii, nietuzinkowych spojrzeń czy min .... ja sobie kiedyś pozwolę na coś takiego Cool

teraz akurat mało ma to związku ze sztuką fotograficzną, ale np. lubie czasem wysłać Mojemu jakiegoś MMSa z wanny albo jak sobie leżę np. w łóżku nie do końca ubrana lol I powiem Wam, że On sobie chwali takie małe niespodzianki lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Srebrna Łań
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 25

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie by to nie przeszło, Mój zajmuje się amatorsko fotografią i byłby zazdrosny, że komuś pozowałam, a jemu nie pozwoliłam sobie takich zdjęć zrobić i nie ważne czy robiłby mi to facet czy kobieta, chociaż pewnie miałby większe obiekcje co do faceta.. Wink Ogólnie to pomsył bardzo fajny, ale trzeba właśnie wybadać jak się na to partner zapatruje, żeby potem awantury nie było Twisted Evil Ja jednak osobiście bym się wstydziła, nawet w ubraniu nie znoszę pozować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Ł. raczej też nie byłby zachwycony taką sesją, chociaż ja czemu nie...akty to przecież sztuka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również jestem za, taki intymny prezent Smile
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za... gdybym miała tylko większe piersi..bo tak,to byłoby trochę krępujące dla mnie,... musiałabym mieć biustonosz... :/
wałeczkami by się zajął photoshop...
chciałabym takie piękne zdjęcia..profesjonalne.. może nawet nie do końca nagie.. tylko tak,jak to karola pisała... jakieś stringi.. albo sexi koronkowa bielizna.... hmmm
_________________



Ostatnio zmieniony przez dorotam dnia Wto 27 Kwi 2010, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam, wiesz... ta moja kumpela, która miała sesję, ma tak samo niewielki biust jak ja, a ja naprawdę wielkością nie grzeszę Wink i żaden biustonosz nie był jej potrzebny uśmiech fotograf tak ją ustawiał, że coś było widać, ale nie do końca a wrażenie to sprawiało, że oddychać ma czym. To chyba się nazywa magia fotografii i dobre oko pstrykającego Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja to już wogóle nie grzeszę... jeszcze jak schudłam to jestem prawie płaska.. smutnysmutny


aleee... kusisz Metka..kusisz Twisted Evil

w przyszłym tyg spotkanie z naszym fotografem ślubnym myślący
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh, nawet mi nie mów.
ale wiesz co... założyłam dziś bluzkę z całkiem pokaźnym dekoltem i stwierdziłam, że z większym biustem to on by tak ładnie nie wyglądał Very Happy
więc nie jest źle, push-up'y na klatę i głowa do góry Wink

ja czekam do przyszłego roku... będę w PL, moja siostra (fotograf) weźmie aparat do ręki i wymyśli motyw sesji - taki prezent przedślubny dla mojego Połówka Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group