Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co z kierowcami, dziećmi i osobami, które nie piją?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja jak najbardziej mam zamiar zadbać o swoich gości na przykład organizując wesele w jednej z najlepszych restauracji w mieście. Po prostu uważam, że tego dnia atrakcją jest Para Młoda, a nie barman, tancerze, połykacze ognia, klauni na szczudłach czy inne cuda na kiju. To że komuś takie wątpliwe atrakcje nie odpowiadają to nie znaczy, że nie dbają o gości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barmani są dodatkiem do obsługi. Tak samo jak są kelnerzy podający posiłki tak samo barmani przyrządzają i podają koktajle. Nie musi być od razu pokazu barmańskiego. Czy kelnerzy przyćmią Parę Młodą? Czy zrobią to barmani? Nie. Ponieważ to Para Młoda jest w centrum uwagi. Bez względu na ilość dodatków, atrakcji.

PS: Nowożeńcy są głównymi sprawcami tego wydarzenia a nie atrakcją Wink To tak na boku Wink

Pozdrawiam i życzę udanego przyjęcia weselnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic przeciwko barmanom na wesele, pod warunkiem, że nie żongluje butelkami jak klaun w cyrku. Takie jest moje zdanie. Niektórym osobom to się podoba i w porządku - każdy ma prawo robić jak uważa Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha
Rzeczywiście jak ktoś tylko żogluje jak w cyrku to pewnie słabe drinki robi.
Ale jeśli w parze z podrzutami butelek (od czasu do czasu) idą pyszne koktajle to taki barman jest jak najbardziej na wagę złota.

Podrzuty, turlania czy też podbicia nie są żonglerką. Żonglerka ma miejsce, gdy osoba rzuca 3 butelkami. A to jest różnica. Bo nie sądze, aby cyrkowiec potrafił żonglować czy też rzucać pełną butelką z alkoholem. A barmani tym zajmujący się potrafią.

Dlatego proszę nie używać porównań do cyrkowców bo to całkiem inna profesja i całkiem inne realia. Cyrkowca nie spotkamy za barem a barmana nie spotkamy w cyrku.

No chyba, że każdego jako gościa Wink

Pozdrawiam
Radosław Podlaski
Weselny Drink Bar

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wojts
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drinki bezalkoholowe to jest ich sporo, w dodatku są naprawdę smaczne. Oto przykłady: drinki bezalkoholowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drink bezalkoholowy to brzmi troche jak sojowy schabowy język albo masło roślinne język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc, nawet gdybym chciała barmana, to nie wiem gdzie mógłby zająć miejsce, bo na sali nie byłoby takiej możliwości. hmm, chociaż nie... możliwość by była, bo sala duża ale zwyczajnie nie wyobrażam sobie osobnego stanowiska dla takiego barmana.

z drugiej strony, tak sobie myślę... goście nie gustują za bardzo w drinkach na weselach, przynajmniej tak mi się wydaje. Wybierają starą, dobrą wódkę lub wino, dzieciaki piją ciepłe napoje lub soki, dorośli też i jeszcze nie spotkałam się z opinią, że drinki byłyby mile widziane uśmiech

żeby nie było, nie mam nic przeciwko takim atrakcjom jak profesjonalny barman, chętnie zobaczyłabym takiego na jakimkolwiek weselu, żeby mieć chociaż punkt odniesienia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to sie bardziej obawiam o to ze goscie zaczeliby mieszac rozne trunki, alkohole co by dobrze nie wpłynelo na nich i na zabawe weselna uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba dziewczyny macie rację. Ja nie chciałabym oglądać z powrotem tego, co moi goście juz zjedli Rolling Eyes Poza tym drinki (te alkoholowe), są zdradliwe, niby smaczne, takie ładne, a po 2, 3 nie każdy jest w stanie sam wstać uśmiech Nie chcę, żeby przyjęcie zbyt szybko sie skończyło uśmiech

Na moim weselu nie będzie eksperymentów z alkoholami.

A jeśli kiedys będę mieć ochotę, to zawsze mogę wyskoczyc do baru na drinka lub dwa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:

z drugiej strony, tak sobie myślę... goście nie gustują za bardzo w drinkach na weselach, przynajmniej tak mi się wydaje. Wybierają starą, dobrą wódkę lub wino, dzieciaki piją ciepłe napoje lub soki, dorośli też i jeszcze nie spotkałam się z opinią, że drinki byłyby mile widziane uśmiech


Ja (niestety?) spotkalam sie z wieloma przychylnymi opiniami dotyczacymi drinkow. Ludzie najpierw podchodza do tego niesmialo i nieufnie ale wystarczy ze jedna - dwie osoby przełamią lody i ruszają tłumy zerknac co ciekawego jest w drink barku czy w kaciku barmanskim. Zwlaszcza mlode osoby, kobiety najczesciej, chetnie decydują sie na drinka ktorego sączą godzinami. Ewentualnie winko. Wódeczka to sprawdzony trunek dla zaprawionych w boju wujów, cioci oraz znajomych panstwa mlodych ktorym ostro zakrapiane impresy nie są obce. Ale zdarzaja sie w kazdej grupie wiekowej osoby nie pijące lub o słabej głowie ktore rozsadnie postepują z procentami.
Rozwiazaniem zawsze moga byc gotowe breezery ale owszem, te sa naprawde zdradzieckie... pijesz jak soczek bo alkoholu niemal nie czuc...wstajesz - i nogi sie plączą Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group