Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co z kierowcami, dziećmi i osobami, które nie piją?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 23:48    Temat postu: A co z kierowcami, dziećmi i osobami, które nie piją? Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się co podać tej grupie ludzi na weselu? Nie wszyscy muszą pić i nie wszyscy mogą. Często zapominamy o tych gościach. Grupa ludzi, która wbrew pozorom nie jest mała.

Co dla nich przygotowaliście albo planujecie przygotować?

Pozdrawiam
Radosław Podlaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cała gama soków, napojów i wody mineralnej powinna ich zadowolić Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama nieraz sięgałam po drinki bezalkocholowe...z kilku soków uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bezalkoholowe mojito.
Jest bardzo orzeźwiające i doskonałym drinkiem, który wygląda jak alkoholowy Wink Dlatego zamawiając u barmana mojito bez alkoholu wyglądamy jakbyśmy pili drinka i zawsze mamy wymówkę, gdy ktoś chce nam zaproponować wódeczkę.

"Nie dziękuje. Pije drinka" Wink


A dzieci uwielbiają warstwowe drinki. Jeszcze jak je przyrządzamy na kruszonym lodzie i dodajemy owocowe dekoracje do nich to mamy trochę wolnego czasu od dzieci Wink

Znacie jeszcze jakieś ciekawe drinki bezalkoholowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak jest barman to bezalkoholowe driunki są super sprawą. Ale na weselu bez barmana a tylko z mini barkiem z kolorowymi alkoholami, syropami i dodatkami typu limonki, parasolki etc - szczerze mowiac - nie chcialo by mi sie mieszac sokow i syropow by to "wygladalo". Jak mi sie chce pic - pije wode/sok/herbate. Jesli spozywam alkohol na weselach - tylko w polaczeniu z sokami, ewentualnie lodem. wiekszych kombinacji mnie nie potrzeba. A jako gospodarz musze pilnowac kwestii finansowych wiec u nas pozostają soki i napoje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena barmanów na wesele zależy od ilości gości i często goście są wdzięczni organizatorom za oryginalny pomysł nie tylko wypowiadając dobre słowo.

Nie każdy lubi pić czystą wódkę albo zmieszaną tylko z sokiem. Pamiętajmy, że na weselu są osoby, które nie piją a także dzieci, które także warto czymś zająć Wink A często stoją przy barze i obserwują prace barmana i ich podrzuty butelkami.

Oczywiście rozumiem, że niektórych kwesti finansowych nie da rady przeskoczyć. I trzeba ograniczać niektóre atrakcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełny bezsens! Równie dobrze mogłabym każdego gościa osobno pytać jakie chce menu i każdemu podawać inne dania. Wesele to nie wypad do restauracji we dwoje.

A poza tym mówię NIE wszelkich nowomodnym atrakcjom barmańskim, tanecznym itp. Wesele to nie festyn!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje zdanie i każdego zdanie trzeba szanować. Miło, że włączyłaś się do dyskusji Juliette Wink

Teraz należy zadać pytanie: dla kogo urządzamy przyjęcie weselne? Bo jeżeli dla siebie to najlepiej by było zaprosić tylko pare osób i pć w mieszkaniu Wink. Jeżeli jednak dla gości, którzy przybywają z daleka, aby cieszyć razem z Wami z Waszego szczęscia to warto postarać się trochę lepiej i godnie ich ugościć. Takie jest moje zdanie. A Wasze?

Kolejne pytanie: Czy zamawienie barmanów na wesele kojarzy się z festynem? Czy spotykacie barmanów na festynach? Jeśli tak to proszę o namiar Wink

Pozdrawiam
Radosław Podlaski
Weselny Drink Bar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My np stwierdziliśmy, zę sami też pić nie będziemy. Owszem szampan jak najbardziej Very Happy . Za wódką nie przepadamy. A piwo to nie wiem czy elegancko choć będzie moja ulubiona Perła Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno już nie piłem. Ale z chęcią bym się napił zimej Perły Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group