Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegam przed DJ MAKO - Bydgoszcz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jazik
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie 17 Lip 2011, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w tym racja i sens ale jednak jest czytane i może to specjalnie zrobiłem.

Prawda jest taka że więcej osób po nim płynie niż chwali ale jednak on bawi i gra dalej.

Łatwiej wiekszości jest zwalić na kogoś niż samemu napisać że się nie dopilnowało szczegółów.
- kto płaci z góry za wykonanie zadania...
- kto na własne wesele gdzie chce się mieć wielką imprezę i jest to związane z wielką ilością tańczenia wybiera suknie która jest ciężka....

- konkurencja tak pięknie wyliczyła ilość granych utworów to brzmi jak mam laptopa i długaaaa playlistę utworów
_________________
- by jazik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 17 Sie 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszę się z powodzenia jakim cieszy się temat, gdyż wiem, że chociaż w ten sposób mogę uratować czyjeś wesele przed katastrofą. I mam nadzieję , że jeszcze bardziej ostrzegę, jeśli napiszę fakt, iż dj oferował mi zwrot części kosztów, abym tylko siedziała cicho na forum. Tym samym przyznał się, że odwalił u nas lipę. No i kolejny raz słowa nie dotrzymał.............ach ten cudowny DJ MAKO uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jablonzky
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 38
Skąd: Mysłowice/Żywiec

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w całej tej sprawie dziwi jedna rzecz. Otóż można domniemać, że to prawda lub że to nagonka na chłopaka-ale dziwi fakt że na swej stronie nie ma komentarzy tylko referencje, które sam sobie na stronie umieszcza kiedy chce i jakie chce. Brak odwagi? Strach przed czymś? skromność?Wink

popr.Nowe zdanie z d.lit/mod/
_________________
VERSE Kapela z humorem i na poziomie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są zdania podzielone. Skoro taki temat powstał, musiało coś być.
DJ MAKO wypowiadał się w tej sprawie, jednak po jakimś czasie sam wykasował swoje wypowiedzi. Też tego nie bardzo rozumiem.To jest chowanie głowy w piasek. Ci jednopostowcy: no właśnie, nagle się pojawiają, jak jest poruta.
Myślę,że DJ MAKO powinien teraz tu się odezwać i napisać swoje, aby sprawę zakończyć. Ma w końcu do tego prawo.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im więcej czyta się tutaj tych komentarzy to naprawdę można być w stresie przed organizowaniem wesela. Ale mimo to dobrze że pisze się o tych nieprofesjonalnych którzy zgarniają kasę za fuszerkę. Sam byłem na jednym weselu gdzie koleś od klawiszy i śpiewu poszedł sobie na drzemkę 30 min i nic nie grało, jak podszedlem do jednego chłopaka z zespołu czy zagrał by piosenkę z dedykacją powiedział że chętnie ale jak ten jego kolega się obudzi!wykrzyknik A oni grubą kasę biorą za to od 2000 zł się zaczyna...

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ DJ MAKO nie ma cywilnej odwagi ustosunkować się do tej sprawy, a więc milczenie oznacza przyznanie się do winy. Temat zamykam.
Gdyby jednak DJ MAKO chciałby się wypowiedzieć, proszę o pw. temat na ten czas otworzę.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Ponieważ DJ MAKO nie ma cywilnej odwagi ustosunkować się do tej sprawy, a więc milczenie oznacza przyznanie się do winy. Temat zamykam.
Gdyby jednak DJ MAKO chciałby się wypowiedzieć, proszę o pw. temat na ten czas otworzę.




Jakiej odwagi? Co ty za bzdury pleciesz. Rozumiem kwestie dotyczące wywiązywania się z umowy, ale na pewno nie Tobie oceniać odwagę tego pana. Nie musi wcale wiedzieć, że tu się toczą jego dywagacje na ten temat. Czy też codziennie przeglądasz wszystkie możliwe fora ślubne, o usługach wideo, wszystkie regionalne itd. żeby wykazać się odwagą?!?!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group