Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegam przed DJ MAKO - Bydgoszcz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że niektórzy faktycznie mogą chcieć ostrzec innych ludzi etc. Ale czytając takie wątki zawsze mam mieszane uczucia... Zwłaszcza, jeśli wypowiadający się są anonimowi.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie macie do końca racji nt, jednopostowych rejestracji, że są nieszczere i robione masowo by zmienić zdanie o podmiocie. Ja rozpoczęłam ten wątek i czynnie przed ślubem śledziłam forum, by korzystać sobie z Waszych popowiedzi i rozwiązań. Sama jednak biernie w nim uczestniczyłam. Jednak po weselu pragnęłam szczerze Was ostrzec przed udawaczem DJ czyli DJ Mako.
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:55, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srutu tutu ........ to jest forum i między innymi jego celem jest ostrzeganie innych przed swoim weselnym błędem. Naprawdę nie chcę, by inny mieli tak muzycznie beznadziejne wesele jak moje.
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:56, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mike
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro 8 Gru 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie jednorazowych postów. Nie zwykłem logować się na forach i dyskutować. Zalogowałem się tutaj, żeby tylko wyrazić swoją opinię z wiadomych przyczyn. Nie mam zatem zamiaru zaznaczać co chwilę swojej obecności, celem powiększenia wiarygodności swojej wypowiedzi. Jest to mój ostatni post. Żegnając się, chciałbym życzyć wszystkim planującym wkrótce ślub trafnych wyborów, a "dj'owi-wodzirejowi" Mako sumienności i słowności w swoim "fachu", by jak najmniej osób miało spaprany najważniejszy dzień w swoim życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolka80
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 10 Gru 2010, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,chcialam zajac glos w toczacej sie dyskusji.Mialam okazje bawic sie na weselu przyjaciol,ktore bylo prowadzone przez wspomnianego Dj Mako i chetnie dorzuce kilka wlasnych spostrzezen.Przeczytalam wszystkie wczesniejsze posty i co mi sie nasuwa na mysl,to ze DJ tanio skory nie sprzeda (prawie jak Pudzian)Very Happy i nie byloby w tym nic zlego,gdyby rzeczywiscie byl juz takim"profesionalista".Przyznam szczerze,ze bywalam na lepszych weselach,mam na mysli oprawe muzyczna.Smieszy mnie,ze oczekuje Pan podania daty,godziny,miejsca i co jeszcze?Rozmiar majtek?Jestesmy na forum "anonimowi"nie bez powodu.Czytalam jaka to stokrotka jest nieszczera,nie mozna jej dogodzic i ble,ble,ble a moze Pan po prostu nie moze pojac,ze nie podolal Pan zleconemu zadaniu?Widze,ze slowa krytyki do Pana nie trafiaja,a slusznie napisano ze podnosi ona poprzeczke.Chce sie Pan spotykac i omawiac sprawe?Na to jest czas przed weselem,pozniej pozostaja juz tylko refleksje po nim.Nikt sobie nie bedzie Panem zawracal glowy i tracil czas na "solo" uśmiech Jedyna panska obronna,polega na fakcie ze nie zostaly podane szczegoly i na pewno jest to jakas zawistna osoba-pewnie konkurencja-dobre!!!Moze stokrotka,mike i ktos jeszcze rzeczywiscie nie sa zadowoleni z panskiej pracy i w moim odczuciu maja do tego prawo.Byc moze jest Pan az tak pewny siebie,czyt.zarozumialy ze nie przyjmuje Pan slow krytyki. Co do mnie i naszego "wspolnego wesela"to dodam na pocieszenie,ze nie jest Pan najgorszy z najgorszych,choc z tymi "zjedzonymi zebami"bym polemizowala.Czytalam posty o pomocniku i grze w weza lol i widze,ze nie zrozumial Pan przenosni.Byc moze nalezaloby drogi mike'u dowiedziec sie konkretniej jaka komorke posiada DJ MAKO i wowczas wybrac trafniejsza gre,bo przeciez waz to tylko na starych nokiach-jak zostalismy poinstruowani hehe.Aaa no i jest jeszcze mobilny internet,no no robi wrazenie...Ma Pan glowe nie od parady Panie Dj-u :-)Wracamy do wesela:pomocnik byl?- byl! ,sztuczny tlok robil? -robil! a czytam ze mial byc przyuczany do zawodu hehe,no chyba nie tym razem.Rzeczywiscie troszke Pan poswirowal na sali,ale zeby to bylo jakies wielkie zaangazowanie-nie!Odnioslam wrazenie,ze tak naprawde byl Pan bardzo daleko-zaaferowany innymi sprawami-moze rzeczywiscie ten waz język Muzyka,no coz...na papierosie goscie psioczyli.Mlodzi byli zli,bo nie mogli sie doczekac swoich utworow,slabo je Pan wmieszal w Panska wizje.Dedykacje?Wiem,ze jakas byla bardzo pozno,ale niestety nie wiem czy z winy DJ-WODZIREJA czy moze towarzystwa.Jedno jest pewne,drugi raz by Pana nie wybrali.Ladnie Pan napisal,ze internet ma wielka sile przekazu,dlatego tym bardziej dziwi mnie fakt,ze Pan jako osoba publiczna (bo taka sie Pan stal,z racji zawodu) nie radzi sobie z krytyka na forum.Dowiedzialam sie dwukrotnie,ze normalnie Pan nie uczestniczy w takich dyskusjach,ale tym razem musi Pan zajac glos,bo...Smieszne,ze akurat dwukrotnie zarzeka sie Pan,a jednak brnie w to dalej.Dziwne.To forum ma pomoc w podjeciu decyzji i malo mnie obchodzi jak Pan bedzie teraz plakal,ze znowu anonimowosc,a tym samym falsz.Napisalam co mysle,kto zechce i tak pana wynajmie,z postami czy bez nich.Decyzja nalezy do kazdego z osobna.Ja nie popelnilabym tego bledu,ale wierze ze jednak ktos go popelni Smile a tym samym Pan sobie wpisze super opinie na panskiej stronie i wowczas sie wszystko wyrowna,czyz nie?Pozdrawiam i zycze troche wiecej dystansu do swojej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jazik
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie 17 Lip 2011, 0:00    Temat postu: DJ Mako - Grubba Zabawa :-) Odpowiedz z cytatem

hymmm juz ponad 1,6roku po jest. zabawa z Maciejem Udana :) zwlaszca ze w tym samym roku bylo wesele mojego brata gdzie grala orkiesta, i uznalo nas wielu bo byli/smy tu i tu ze udane byly "weselicha"odnoszac sie do negatywnych wypowiedzi - milo ze umiesciliscie - bo jesli sa prawdziwe to Maciek Znacznie sie poprawil :--))))))))))),co to przodownika wkurczakowanego na macka to sie nie dziwie ze nie dogadalas z nim nic konkretnie SKORO NAWET SUKNI SLUBENEJ KOBIETO DOBRZE NIE DOBRALAS....... {cyt: Ja juz nie mialam siły, jeszcze ta ciężka sukienka,~~:zapis ocenzurowny:~~} [wstydz sie]Nie pojmuje jak moglas taka niezwinna suknie miec co przyćmiewa twoj tok organizacyjny a raczej nie organiezacyjny [oby zowod z podpisy nie byl twoj bo bym ci bal oddac dziecko ktorego jest w drodze]i tyle o tobie i twej kolezanco kuzynce i innych odlamach zycia .....My mielism muze + zabawy + i wolna jemu dana reke na Wloska muzyke zaskoczyl GOsci Bo perełki puścil +Pomocnik: a i owszem Byl ale nic nie kosztowal a pomagal ;>heheh skoro maciek komorka a pomocnik ksiazka to Ci mysle sobie ze kamieni to nic nie ruszy za Chiny :) bylem i na takich weselach ze kapela sie spianala w gore w dol w bok i na lewy i prawy a kolki siedzialy to jest szok widziec jak czesc gosci nie ma zamiaru sie bawic i tez kazdy powie potem ze kapela ciela w kielicha - bo jak trotylem w ty///k nie poczestujesz to sie nie rusza....Koszula ze mu wisiala bo ja wiem znaczy sie sie dobrze bawil, TY widac nie bo suknia ciezka była i wez pod uwage ze on swoja wage ma i ruszał sie :) Ty zas dryfowałas po sali :/ Wspolczuje Ci.Oby twe życie nie było ciezkie jak ta suknia ....a co do kolego po fachu - to podajcie swe nazwy :) poszukamy opini o WAS i zobaczymy jak wtedy cwierkac bedziecie :)JAk kogos obrazilem to sory / Przepraszam.Polecam DJ Mako.wtrace na koniec ze byl on u nas z polecenia znajomych i potem wiem ze byl u znajomych i tez zadowoleni :)
_________________
- by jazik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 17 Lip 2011, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
A ja tak czytam i się zastanawiam na ile wiarygodne są posty osób, które rejestrują się, żeby umieścić tylko jedną wypowiedź na forum...


Prawda? Jeszcze w żadnym wątku nie widziałam tyle 'jednopostowych' osób..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 17 Lip 2011, 11:25    Temat postu: Re: DJ Mako - Grubba Zabawa :-) Odpowiedz z cytatem

jazik napisał:
hymmm juz ponad 1,6roku po jest. zabawa z Maciejem Udana uśmiech zwlaszca ze w tym samym roku bylo wesele mojego brata gdzie grala orkiesta, i uznalo nas wielu bo byli/smy tu i tu ze udane byly "weselicha"odnoszac sie do negatywnych wypowiedzi - milo ze umiesciliscie - bo jesli sa prawdziwe to Maciek Znacznie sie poprawil :--))))))))))),co to przodownika wkurczakowanego na macka to sie nie dziwie ze nie dogadalas z nim nic konkretnie SKORO NAWET SUKNI SLUBENEJ KOBIETO DOBRZE NIE DOBRALAS....... {cyt: Ja juz nie mialam siły, jeszcze ta ciężka sukienka,~~:zapis ocenzurowny:~~} [wstydz sie]Nie pojmuje jak moglas taka niezwinna suknie miec co przyćmiewa twoj tok organizacyjny a raczej nie organiezacyjny [oby zowod z podpisy nie byl twoj bo bym ci bal oddac dziecko ktorego jest w drodze]i tyle o tobie i twej kolezanco kuzynce i innych odlamach zycia .....My mielism muze + zabawy + i wolna jemu dana reke na Wloska muzyke zaskoczyl GOsci Bo perełki puścil +Pomocnik: a i owszem Byl ale nic nie kosztowal a pomagal ;>heheh skoro maciek komorka a pomocnik ksiazka to Ci mysle sobie ze kamieni to nic nie ruszy za Chiny uśmiech bylem i na takich weselach ze kapela sie spianala w gore w dol w bok i na lewy i prawy a kolki siedzialy to jest szok widziec jak czesc gosci nie ma zamiaru sie bawic i tez kazdy powie potem ze kapela ciela w kielicha - bo jak trotylem w ty///k nie poczestujesz to sie nie rusza....Koszula ze mu wisiala bo ja wiem znaczy sie sie dobrze bawil, TY widac nie bo suknia ciezka była i wez pod uwage ze on swoja wage ma i ruszał sie uśmiech Ty zas dryfowałas po sali :/ Wspolczuje Ci.Oby twe życie nie było ciezkie jak ta suknia ....a co do kolego po fachu - to podajcie swe nazwy uśmiech poszukamy opini o WAS i zobaczymy jak wtedy cwierkac bedziecie :)JAk kogos obrazilem to sory / Przepraszam.Polecam DJ Mako.wtrace na koniec ze byl on u nas z polecenia znajomych i potem wiem ze byl u znajomych i tez zadowoleni uśmiech

Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć?! Shocked
Jeżeli ktoś z takim sposobem wysławiania się reklamuje DJ-a to za nic w świecie bym go nie wzięła. Podziwiam kunszt języka polskiego, naprawdę. Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jazik
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie 17 Lip 2011, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumaczyć nie trzeba :P dyskusja ruszyła dalej - wyraziłem swoje zdanie :) reklama mu nie potrzebna bo jest dobry gość i tyle :)
Internet fajna sprawa tylko że więcej w nim marudzenia niż pozytywnego pisania :) z czego częściej 3/4 opini powstaje z konkretnego powodu jakim jest $ :-) i trzeba to zawsze mocno na pół dzielić by wyłuskać prawdę.

Fakt że brak składni, są literówki i błędy - ale po co się starać kiedy to tylko internet nierealny świat .

Mi pozostaje się cieszyć z udanego wesela :)

popr.pisownię/mod/
_________________
- by jazik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 17 Lip 2011, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazik napisał:

Fakt że brak składni, są literówki i błędy - ale po co się starać kiedy to tylko internet nierealny świat .

To po co w ogóle pisać skoro to tylko nierealny świat... Ja też miałam problemy z wyłapaniem sensu w poprzednim poście, no i taka opinia bez ładu i składu w ogóle mnie nie zachęca do zainteresowania się tym całym DJ Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group