Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegam przed DJ MAKO - Bydgoszcz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 17 Maj 2010, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ci mogę powiedzieć, byłam na lepszych weselach, niż moje. Mi się moje pod względem muzycznym nie podobało. Nikt z gości nie pochwalił dj. Jedzenie , lokal, kościół chwalili, DJ'a Mako niesety nie. Nawet koleżanka rówieśniczka zapytała się po weselu czy jakbym miała jeszcze raz robić wesele, czy wybrałabym Dj MAKO...........ja oczywiście powiedziałam, że dj tak, ale nie dj MAKO
Zastosuj co radzę i będziesz mieć o niebo lepszą zabawę. Wymagaj i miej na piśmie, to może się dostosuje.
Głowa do góry, czytaj na forach i znajdź cos dla siebie z zabaw i utworów.

popr.pisownię/mod/
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek86
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 20:32    Temat postu: dj mako Odpowiedz z cytatem

A dj mako wykonał u Ciebie w kościele "Ave Maria"?

Jestem ciekawa jak mu to wyszło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie śpiewał u nas na ślubie w kościele. Ale śpiewanie to JEDYNE na czym się zna i mu wychodzi. Oceniam po "sto lat" które mu wyszło .
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy organiści też również bardzo ładnie śpiewają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 12 Lip 2010, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczko Krytyka podnosi poprzeczkę
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Wto 15 Lut 2011, 22:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewka1978
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 2:29    Temat postu: dobry dj??? jaki dj?? prezenter owszem Odpowiedz z cytatem

Sorki ale DJ MAKO to nie DJ (bez urazy) tylko prezenter muzyczny jak człowieka z laptopem można nazwać DJ'em. Miałam przyjemność bawić się na weselu zarówno prowadzonym przez DJ Mako, jak i w ostatnią sobotę u znajomych w Kumerówce w Bydgoszczy gdzie było dwóch młodych panów tworzyli calkiem niezły duet to byli DJ'e z prawdziwego zdarzenia. Muzyka była grana z płyt a nie z laptopa, co więcej grali też z płyt winylowych, mieli gramofony, gościom bardzo podobalo się prowadzenie przez nich imprezy weselnej. Chłopaki znali się na rzeczy wiedzieli "co z czym się je" muzyka była dla każdego, a ABBA czy BONY M z czarnej płyty robiło naprawdę duże wrażenie.
Tak więc reasumujac hmmm MAKO plusy: biesiada przy stolach, minusy: laptop i cała reszta.
Na przydomek DJ trzeba sobie zasłużyć

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamus8_78
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O DJ MAKO słów kilka. Uważamy że spisał się na medal. Bardzo otwarty na propozycje, co ważne realizujący je. Nie mieliśmy zastrzeżeń. Muzykę grał z naszej listy, dodał kilka utworów "od siebie" ale trafił w klimat. Bezzwłocznie grał utwory z dedykacjami, a było tego naprawdę sporo. Do tego rekwizyty : peruki, gitary itp. Goście bawili się super i do dzisiaj wspominają nasze wesele. Zabawy oczepinowe oryginalne i przeprowadzone sprawnie. Byłem już na wielu weselach i uważam że Maciej może konkurować z najlepszymi. Ważnym był fakt, że poświęcił nam dużo czasu przed weselem. Spotykaliśmy się kilka razy i szczegóły omawialiśmy naprawdę dokładnie. Wydaje mi się że po prostu DJ - owi trzeba przedstawić swoją wizję, on nie zrobi wszystkiego za nas. To my wiemy jak bawi się nasza rodzina, jakiej słucha muzyki itp. DJ ma to wszystko zebrać i stworzyć dobry produkt, musi tylko wiedzieć z czego. A wpadki mogą zdarzyć się nawet najlepszym. Byłem na weselu gdzie czołowy DJ ( mniejsza o personalia ) zagrał utwór Brodki opowiadający o tym że ślub miał być, ale się nie odbył, na wesele jak znalazł Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mike
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z żoną również chcieliśmy przestrzec przed "dj'em-wodzirejem" Mako (za którego się uważa). Jeśli wodzirejem można nazwać kogoś, kto przez całe wesele nie robi nic, prócz namiętnego operowania komórką wysyjąc smsy tudzież grając w węża, DJ MAKO jest nim na pewno. Wybierając DJ'a zasugerowaliśmy się "reklamówka", którą nam przedstawił, a na niej prawdopodobnie jego najlepsze poprowadzone wesele. Rzeczywistość była niestety inna. DJ MAKO nie robił nic. Poza rozdaniem kapeluszy, nie ruszał się w ogóle zza swojej "konsolety". Próbowałem tłumaczyć sobie, że może przejadł się podczas robienia bardzo długich przerw, a może dzień wcześniej pochował chomika. Tego się nie dowiemy. Pomocnik DJ'a, który rzekomo był mu potrzebny do prowadzenia wesela, domniemam, że miał dnia następnego jakiś egzamin, bowiem całe wesele studiował jakąś książkę i trzymał nos w laptopie. Może stwierdził, że goście bardzo dobrze się bawią i postanowił dodać paru znajomych na 'n-k'.Panowie nie wywiązali się ze swojej roli kompletnie. Do planujących wesele: dobrze przejrzyjcie różne fora, aby zapoznać się z opinią o danym DJ'u tudzież orkiestrze. Nie sugerujcie się reklamówką, którą Wam pokazują lub czytając referencje na ich własnej stronie. DJ MAKO owe opinie pisał sobie chyba sam pod różnymi nickami, albo poprosił ciocię Kryśkę lub wujka Zbyszka o napisanie tych bzdur. Pozdrawiam wszystkich rezygnujących z DJ'a MAKO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak czytam i się zastanawiam na ile wiarygodne są posty osób, które rejestrują się, żeby umieścić tylko jedną wypowiedź na forum...
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Lis 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
A ja tak czytam i się zastanawiam na ile wiarygodne są posty osób, które rejestrują się, żeby umieścić tylko jedną wypowiedź na forum...

Z pewnością nie do końca wiarygodne, ale i nie do końca niewiarygodne.

Sama kiedyś się zarejestrowałam w pewnym miejscu, i poinformowałam znajomych by mogli zrobić to samo, bo pojawił się wątek naszego problemu dotyczący. Pojawił się wręcz zalew jednopostowych kont. Tyle, ze to akurat dotyczyło pracy, więc logowaliśmy się podpisując własnymi nazwiskami.
Wszystko jest możliwe oczko
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group