Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TA SAMA SUKIENKA CO U KOLEŻANKI ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 14:33    Temat postu: TA SAMA SUKIENKA CO U KOLEŻANKI ? Odpowiedz z cytatem

Mam okropny dylemat.wczoraj przymierzałam przepiekna sukienke.Była taka o jakiej marzyłam i wreszcie poczułam to "wow" o którym zawsze marzyłam.Zdecydowałabym sie odrazu gdyby nie to że wydała mi sie bardzo podobna do sukienki żony najlepszego kumpla mojego narzeczonego (krótko mówiąc naszej wspólnej znajomej:)) która miala ja juz na sobie w lipcu.Po powrocie do domu obejrzeałam zdjęcia i okazało się że jest jeszcze gorzej-TO JEST DOKLADNIE TA SAMA SUKIENKA:(a ja juz zdazylam sie w niej zakochac.Nie wiem co teraz zrobic...Jak myslicie czy to wypada ubrac sie w taka sama sukienke jak ona??Czy to nadal bedzie moja jedyna wyjatkowa sukienka czy juz tylko taka sama jak jej...Jak wy byscie postapily na moim miejscu?
KOCHANE FORUMOWICZKI,BŁAGAM- POMOZCIE!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy wypada to nie wiem. jeśli czujesz, że musisz ją założyć, że to TA i żadna inna, to ją załóż...ale może jednak jeszcze się wstrzymaj i poszukaj jakiejś innej?? wydaje mi się, ze wybór jest tak wielki i znalazłabyś równie piękną, w której byś się na zabój zakochała, a której jeszcze nie miał nikt z Twojego otoczenia i nie czułabyś się trochę głupio, że masz taką samą suknię ślubną, co znajoma.. ja bym tak zrobiła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zostało mi 5 msc i nie mam zbyt duzo czasu na podjecie decyzji..a juz 3 razy wyruszalam w poszukiwaniu sukni i tylko ta mnie olsnila...smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę sobie, że śmiało możesz kupić i założyć właśnie tę sukienkę. Przecież koleżanka to nie siostra bliźniaczka, pamięc ludzka jest zawodna i na pewno będziesz wyglądała zupełnie inaczej niż koleżanka. Mogą też być dodatkowe plusy, znajomej spodoba się, że Twój wybór był identyczny jak jej - co dodatkowo wzmocni więzi między Wami uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie nie wiem czy jej się to spodoba czy bedzie wrecz przeciwnie-zła lub zniesmaczona.na naszym weselu jedynymi powtarzającymi się gośćmi bedą właśnie ona z męzem więc tylko oni moga zauwazyc ze to ta sama sukienka.a suknia to darren z firmy angel i nigdzie nie znalazlam jeszcze zadnej udanej kopii.mysle sobie ze jesli dobiore inne dodatki,fryzure itd.to juz bedzie zupelnie inna suknia...a pozatym to tylko znajoma jak mowisz.Za to z drugiej strony kazda z nas chciala by wygladac na swoim slubie absolutnie wyjatkowo i inaczej niz inne-nie chcialabym byc tylko jej nieudana kopia Sad pomocy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nieudaną kopiąpytajnik nie bedziesz jej kopią w ogóle. tak czy owak, oprócz sukni wszystko miałabyś inne. jasne, że każda z nas chce mieć wyjątkową suknię, której jeszcze nikt, kogo znamy, nie miał, ja mam taki zamiar Cool ale jeśli to jedyna suknia, na jaką patrzysz i Ci się oczka świecą... Wink co zrobićpytajnik chyba lepiej iść w sukni, w której jesteś zakochana, mimo, że znajoma miała taką samą niż iść w sukni, która nie wzbudza w Tobie żywszych uczućpytajnik tym, co znajoma moze sobie pomyśleć, bym się za bardzo nie przejmowała. najważniejsze byś Ty pięknie w tej sukni wyglądała Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia jest tylko jedną (choć bardzo ważną) częścią stroju. Zawsze można spróbować przy pomocy dodatków, makijażu i fryzury uzyskać całkiem inny efekt.
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam... Nie dało by się jakoś przerobic delikatnie tej sukienki, albo kupić w innym kolorze?
Znajoma pozna, ale przecież nie będzie miała tej samej sukienki. Ona i tak będzie czuła się "pierwsza", a jeśli Tobie to nie przeszkadza, to nie widzę problemu. Ważne, żebyś dobrze się czuła - to Twój dzień, Twoja sukienka i Twoje dobre samopoczucie tego dnia - myśl o sobie, nie o innych. Tak egoistycznie, czasem trzeba Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę aby komukolwiek taka sytuacja przeszkadzała.

Juleeeczka myślę, że możesz suknię brać śmiało. W końcu nie jest na niej napisane, że była zaprojektowana tylko dla tamtej PM uśmiech

Na każdej z nas to samo ubranie wygląda inaczej.
I sama piszesz - inne dodatki, jakaś delikatna zmiana kroju czy nawet koloru i już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szaleje za ta sukienka ale obawiam sie jak sama bede sie czula z ta swiadomoscia...nie wiele moge ja zmienic bo tez chce biala jak ona ale bukiet,fryzure,welon i makijaz chcialabym zupełnie inne.Natomiast ona byla wy stylizowana na "ksiezniczke" co jest tez moim marzeniem wiec charakter stroju nie wiele się zmieni...ale zaczynam wierzyc że tak jak wiele z nas ma taka sama bluzke czy spodnie co przyjaciolka czy sasiadka tak i ja 1,5 roku pozniej moge miec taka sama sukienke co znajoma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group