Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co jeśli miłość się skończy...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówczyniami. Wielka miłość, wielkie zauroczenie, motyle w brzuchu... to wszystko jest na początku związku. Z moim R jesteśmy już ponad 3 lata i pamiętam jak na początku byłam nim zachwycona, mówiłam o nim IDEAŁ! Very Happy A teraz zdarzają się dni, że mam go po prostu dosyć, wkurza mnie byle czym, normalnie czasem mam ochotę go udusić Very Happy Ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie, aby go nie było w moim życiu. Ja bardzo nie lubię zmian, więc do R po prostu przyzwyczaiłam się, do jego obecności... To przyzwyczajenie wynika z wzajemnej akceptacji, poczucia bezpieczeństwa. To jest miłość taka już ustabilizowana. Znamy się pod każdym względem, znamy swoje wszystkie wady i zalety, poznaliśmy się w różnych sytuacjach, znamy swoje reakcje i zachowania - i w miłości to jest właśnie najważniejsze, że wszystko to w sobie akceptujemy. Nawet, jeśli się na siebie denerwujemy, albo się sprzeczamy, to przecież to jest właśnie siła miłości, że jesteśmy w stanie sobie wszystko wyjaśnić, wytłumaczyć, wybaczyć i NADAL ze sobą być.
Kocham go właśnie za to, że nawet jak mam jakieś swoje fochy albo widzimisię, to on na spokojnie to wszystko przyjmuje, tłumaczy mi, nie odtrąca mnie, nie stawia się, tylko próbuje znaleźć kompromis. Zresztą to, co przeszliśmy przez te 3 lata, utwierdziło nas, że ja bez niego nie mogę żyć, i on beze mnie też by nie potrafił. My po prostu świetnie się uzupełniamy, choć każde z nas jest zupełnie inne, mamy inne poglądy, trochę inne spojrzenie na świat, ale też wiele nas łączy - i dlatego jesteśmy taką super parą Very Happy
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izarum
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej hej czesc Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nico Belic
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda miłość się kiedyś kończy. Jeśli tak już się dzieje, trzeba po prostu umieć się ze sobą zaprzyjaźnić oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dosyć pesymistyczna wizja że każda miłość się kończy, ja wierzę że moze trwać wieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danusia009
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 7

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 12:30    Temat postu: To normalne Odpowiedz z cytatem

Motylki się skończą i o miłość i namiętność trzeba będzie dbać samemu. To masz pewne jak w banku, ale są na to sposoby, książki na ten temat - pamiętaj, że miłość od tak nie ginie. Niepodtrzymywana ginie - owszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłość ewoluuje, zmienia się i dojrzewa jak my, ale wiadomo, z czuciami różnie bywa, a ludzie sami z w sobie też są różni, nie zawsze są przy tym uczciwi, co może ranić. W wielu małżeństwach po ślubie dochodzi do poważnych zmian, a sam związek staje się toksyczny: https://epolka.pl/toksyczne-malzenstwo-po-czym-poznac-ze-jestes-w-toksycznym-zwiazku/. Miłość niekoniecznie znika wówczas, ale staje się... no cóż, nie taka jak być powinna. Najczęściej jedna strona kocha bardzo, a druga ma wszystko gdzieś. Niestety nie są to pojedyncze przypadki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mortka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 7 Paź 2020, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie skonczy to sie skonczy. Nie robienie czegos z powodu abstrakcyjnej obawy to tak jakby nie isc na studia bo moze jutro przejedzie cie tramwaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 30 Paź 2020, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie polecam ten artykuł https://wetalk.pl/blog/jak-sobie-poradzic-po-rozstaniu/ Też niedawno rozstałam się z partnerem i ten tekst naprawdę dał mi dużo do myślenia - polecam i wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon 2 Lis 2020, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre pytanie i wiecie co czytam sobie teraz https://notatek.pl/przemiany-rodziny-i-alternatywne-formy-zycia-malzensko-rodzinnego na temat przemian w rodzinie i ogólnie o tym jak życie zmienia się po ślubie i mam wątpliwości. Jeszcze do niedawna ślub był dla mnie świetnym rozwiązaniem, ale teraz ta pewność zniknęła... tak nagle... co mi doradzicie? smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 15 Sty 2024, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że portalem randkowym który w pełni Was zachwyci i zapewni bezpieczeństwo korzystania z niego jest https://randkuj.my/polska/podlaskie/sokolka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group