Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przewodnik po sukniach ślubnych- pomocy drogie forumowiczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 1 Maj 2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieżko tak powiedzieć... jeśli jak to ujęłaś "jesteś okrąglutka" to może jakaś suknia z grubszymi ramiączkami a nie gorset.. jeśli masz ładny biust to mogła być jakoś subtelnie wyeksponować dekold. i nie "ma księżniczkę" czyli taki szeroki dół,bo myślę,że optycznie by cię skróciła i pogrubiła.. coś bardziej lejącego...sama nie wiem

najlepiej jak pomierzysz kilka różnych fasonów i sama zobaczysz czy to jest to uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Sob 1 Maj 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli masz np. szersze biodra to dobra sukienką będzie suknia w kształcie litery "A"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia1985
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: londyn

PostWysłany: Sob 1 Maj 2010, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co robic,mierzyłam kilka sukienek,ale z zadnej nie jestem zadowolona...mam wrazenie,ze kazda mnie pogrubia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 4:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównym atutem nas, okrąglutkich kobitek jest uśmiech, a reszta to całe bogactwo uśmiech Biały kolor bądź jasny od razu optycznie pogrubia, stąd możesz czuć pierwszy dyskonfort. Może na początek wyposaż się w bieliznę korygującą, a potem mierz sukienki? Potem obowiązkowo krój bez żadnych kół i masy falbanek, dół jak najprostszy, lekko rozszerzany na dole. Jeśli lubisz ozdoby może być obszyty haftem lub składać się z dwóch, lejących się warstw - zewnętrznej ozdobnej i wewnętrznej gladkiej. Górę staralabym się raczej okiełznać zakrytymi ramionami, a jeśli są wyjątkowo "pusztste" postawilabym nawet na mały rekaw. Napisz kiedy bierzesz ślub, może łatwiej będzie coś dostosować do pogody.
Nasunela mi się jeszcze taka myśl - wykwalfikowane Panie w salonach powinny Ci najlepiej doradzić, a jeśli nie, to może krawcowa zamiast kupowania? Powodzenia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam nawet znajomą,która na swoim slubie wyglądała rewelacyjnie mimo okrągłych kształtów.miała świetnie dopasowana sukienkę:na grubszych ramiączkach ,z dekoltem w serek,delikatne drapowania na tali ,bez koła za to z delikatnym trenem.kilogramów sukienka odjęła jej mnóstwo no i wyglądała jak księżniczka.trzeba po prostu szukać i znaleść taki salon w którym Panie będą pomocne w wyborze i doradzą,a nie tylko wcisna sukienkę drogą,ale nie pasująca do figury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze dobrany strój, sukienka potrafi z okrąglejszej kobiety wydobyć wszystko co najlepsze i sprawić że będzie wyglądała naprawdę pięknie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia1985
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: londyn

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej dziewczyny jakie wy jestescie wspaniale uśmiech
Od razu sie lepiej na serduszku robi po takich komentarzach.
w sobote ide mierzyc sukienki,podziele sie wrazeniami. a wy jesli macie zdjecia sukni pasujacych do mojej figurki to przeslijcie adresy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madziu koniecznie napisz jak było na przymiarce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia widzę że mieszkasz w Londynie... nawet w popularnych Primarktach można kupić gorset modelujący sylwetkę w niewielkiej cenie,o sklepach z bielizną firmowa nie wspomnę . ładnie opnie Cię i suknia będzie lepiej leżała uśmiech
Dama ma rację uśmiech trzeba wydobyć swoje zalety. na pewno coś Tobie Panie w salonie doradzą uśmiech bo ciężko wklejać fotki sukien jak nie widać sylwetki uśmiech

ale jest tyle krojów sukni,że napewno znajdziesz coś pięknego dla Siebie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 22 Lip 2022, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia1985 napisał:
Nie wiem co robic,mierzyłam kilka sukienek,ale z zadnej nie jestem zadowolona...mam wrazenie,ze kazda mnie pogrubia...


Warto odwiedzić dobrą stylistkę od sukien - na pewno dobrze doradzi!


________________
https://www.kobietopolis.pl/przewodnik-po-sardynii/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group