Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przewodnik po sukniach ślubnych- pomocy drogie forumowiczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja daję w poniedziałek po ślubie...po południu..jak skończymy poniedziałkowe fotki na szybko..
i przed powrotem do irlandii będzie jak nowa Very Happy a potem z powrotem upapram ją do granic możliwości Very Happy mam nadzieję,że przetrwa oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę Wam powiedzeć, że oglądanie suknii ślubnych strasznie wciąga, Was tez to tak pochłania? lubicie oceniać suknie innych kobiet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku, tuz po wyznaczeniu daty ślubu, oglądałam całe mnóstwo stron salonów ślubnych. Ale szybko mi przeszło. Miałam taki przesyt wzorów, krojów i wszystkich zdjęć, że miałam mdłości patrząc na kolejne suknie.

I do dziś oglądam tylko te zdjęcia, które dziewczyny wkleją na forum Smile
A sukienki na koleżankach z forum są najpiękniejsze Smile Zdjęcia modelek sie nie umywaja wykrzyknik
Każda PM jest najpiękniejsza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo spodobały mi się suknie z salonu Mot a Mot, ale równocześnie natknęłam się na bartdzo negatywne opinie o obsłudzie w tych salonach i o warunkach umowy, słyszałyście może o tym salonie?? albo któraś z Was korzystała z jedgo usług?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu na forum jest nawet temat o salonie Mot a Mot. chyba same negatywy. a szkoda, bo mnie też suknie z Mot a Mot się podobają.

w poniedziałek idę poprzymierzać kilka sukien Very Happy mam nadzieję, że nie musiałabym się umawiać, bo to wyszło wczoraj wieczorem dość spontanicznie.

Cytat:
muszę Wam powiedzeć, że oglądanie suknii ślubnych strasznie wciąga, Was tez to tak pochłania? lubicie oceniać suknie innych kobiet?

ja lubię oceniać suknie, ale jak widze suknię, która bardzo mi się nie podoba, a ktoś już ją wybrał i jest zadowolony to już wtedy milczę. wolę napisać coś pozytywnego albo wcale Cool nie żeby teraz to wyszło, że jak kogoś sukienki nie skomentowałam to znaczy, że mi się nie podoba! to taka ruletka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda wykrzyknik
Ja też nie piszę jak mi się nie podoba zbytnio jakaś suknia.. Rolling Eyes
Nie chce którejś z Dziewczyn zrobić przykrości - jest to bardzo delikatna sprawa smutny
bo przecież każda z Nas, jeśli już wybrała tą JEDYNĄ , na pewno kupowała ją z przekonaniem o jej wyjątkowości uśmiech
Z resztą..w gusta wszystkich nigdy się nie trafi oczko
a suknia powinna być idealnie dobrana do figury (przecież często to, co nam się podoba na modelkach, na Nas wygląda zupełnie inaczej oczko )
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety... mnie nagminnie podobają się modele, co do których wiem, że nawet nie mam co próbować ich zakładać, bo to z góry skazane na porażkę;)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agafija87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 20

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżanka ostatnio opowidała mi, że weszła do salonu z pięknymi sukniami ale pani, która podeszła ją obsłużyć była na tyle niemiła, że skutecznie zniechęciła ją do salonu...

myślę, że dobra obsługa to podstawa w sukcesie salonu, co o tym myślicie? na co jeszcze zwracacie uwagę wybierając salon z sukniami ślubnymi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wypowiadam swoje opinie i sukience. Przeciez nie musi mi sie kazda podobac ale zdanie o niej mogę miec (i je wyrazic - wszak to forum). Tak samo rozumiem ze moja suknia nie kazdemu musi przypasc do gustu. Niemniej z powodu negatywnych opinii z niej nie zrezygnuje bo to jest moja sukienka, ta wymarzona, ta ktora przyspiesza bicie mego serca uśmiech Natomiast staram sie zawsze powiedziec cos pozytywnego o tym jak suknia wyglada na dziewczynie. ewentualnie wyrazic swoje spostrzezenia i dac jakies rady co ja bym zmienila aby bylo jeszcze lepiej. to tez nie oznacza ze ktos musi to zrobic bo kazdy ma inny efekt na celu. Ale moze akurat pomoge? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia1985
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: londyn

PostWysłany: Sob 1 Maj 2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co moje drogie słyszałyście o wyborze suknii w zaleznosci do sylwetki.Ja jestem sredniego wzrostu,ale raczej taka okrąglutka i nie mmam pojecia w jakim modelu bedzie mi najlepiej...podfzielcie sie swoimi spostrzezeniami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group