Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oryginalne osobowosci x)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z drugiej strony każdy, kto upublicznia swoje zdjęcia w internecie musi się z tym liczyć. na nk jest masa profili osób, które lustra nie mają, pokazują swoje dziwne fotki bez żenady i nawet galerii nie blokują. nie mówię, że nabijanie się jest w porządku, ale niektóre osoby naprawdę sie o to proszą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o nabijanie się z kogoś,gdybym chciała to zrobić to bym bardziej pojechała po bandzie. Profilu tego nie zakładałam,bo nie należę do typu osób podszywających się pod innych ;] Jest wiele portali gdzie ludzie naśmiewają się z osób mających konta na naszej klasie, na fotce i robią to bardziej bezczelnie. Ja miałam na celu zaprezentować tylko sposób w jaki dziewczyny potrafią siebie skrzywdzić ;] A zakładam,że 90% zalogowanych na tym forum jest normalnych i nie robi z siebie właśnie czegoś takiego jak zaprezentowałam w temacie (z tego co widziałam dziewczyny udzielające się na forum mają normalne, przyjemne zdjęcia uśmiech ...

Nati jasne,że nie chciałabym,ale skoro dodaję swoje zdjęcia na neta i mogą je wszyscy oglądać,to nie mogę się potem wkurzać,że się ktoś ze mnie nabija. Dodając zdjęcie jest się przygotowanym na krytykę.

tak więc ruda87 i Liziii o ile moderator/ka nie będzie mieć nic przeciwko temu to zdjęcia zapisze i wkleję. No i żeby później nie było wielkich głosów oburzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
Nie chodzi mi o nabijanie się z kogoś,gdybym chciała to zrobić to bym bardziej pojechała po bandzie. Profilu tego nie zakładałam,bo nie należę do typu osób podszywających się pod innych ;] Jest wiele portali gdzie ludzie naśmiewają się z osób mających konta na naszej klasie, na fotce i robią to bardziej bezczelnie.



Jesli ktos sie w ten sposob zachowuje to jeszcze nie znaczy ze ja tez musze.Jak caly swiat ogoli sobie glowy na lyso to znaczy ze ja tez musze?
Poza tym w przedstawionym zdjeciu nie widze niczego az tak dziwnego. Na tym drugim widze blond dziewczyne w jeansach, nie wnikam czy to kwestia photoshopa czy natury. Jak niby mialaby wygladac zeby nie budzic jakichs negatywnych odczuc? Co ludzie potrafia ze soba zrobic w mysl inaczej rozumianego piekna to jest inna sprawa ale nie wiem czy stosowne jest pokazywanie zdjec palcem i komentowanie tego na zasadzie "o, popatrz jakie dziwadlo".
Daje mi to do myslenia...Ile osob na tym forum wymienia sie na prywatnych wiadomosciach zdjeciami z "naszej" galerii i komentuje tak samo za plecami innych..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:

tak więc ruda87 i Liziii o ile moderator/ka nie będzie mieć nic przeciwko temu to zdjęcia zapisze i wkleję. No i żeby później nie było wielkich głosów oburzenia.


alez ja absolutnie nie mam nic do wklejanych tu linkow i zdjęc oczko osoby ktore publikują zdjęcia w internecie, jak napisala Miss, muszą sie liczyc ze będą poddane krytyce. A takie zabawy paintem czy nieudolne proby korzystania z urokow photoshopa to smaczki poprawiajace moj dzien Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
nie wiem czy stosowne jest pokazywanie zdjec palcem i komentowanie tego na zasadzie "o, popatrz jakie dziwadlo".
Daje mi to do myslenia...

nazywanie dziwadła dziwadłem jest zwykłym stwierdzeniem faktu. jak ktoś robi z siebie dziwadło to chyba nie jest tak naiwny, iżmyśli, że nikt nie skomentuje. jak ktoś robi z siebie pośmiewisko i to jeszcze w internecie, gdzie tak naprawdę nic nie ginie, to sam robi sobie problem.

Sadie napisał:
Ile osob na tym forum wymienia sie na prywatnych wiadomosciach zdjeciami z "naszej" galerii i komentuje tak samo za plecami innych..?

nie wiem i nie chcę wiedzieć, ale w naszej galerii nie ma typowych dziwadł. ja tam widzę same normalne osoby. więc jak ktoś przypadkiem komentuje w niezbyt miły sposób to robi to bez powodu.

moim zdaniem na naszej-klasie są profile, które naprawdę należałoby wymienić z dopiskiem "nigdy nie rób z siebie czegoś takiego". choć profilu dziewczyny, do którego Lady_S. wrzuciła linka, nie ocenimy, bo dziewczę było na tyle mądre, by zablokować galerię. moim zdaniem to oznaka inteligencji, cokolwiek ona tam ma w galerii - nie jest to do oglądania dla kilku milionów użytkowników portalu. jak chcemy to możemy wrzucać zabawne/dziwaczne zdjęcia, byle nie z gołym tyłkiem Shocked i może nie po nazwisku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim bądź razie proszę o zablokowanie tematu,żeby nie podnosił on dalej ciśnienia osobom komentującym go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałabym raczej zmianę na "Oryginalne osobowości" bez kategoryzowania i ośmieszania. Przecież można oryginalnie.


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam tą stronkę:

http://naszaklasa.blox.pl/
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja po lekturze NK polecam coś dla rozluźnienia palców ...


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrupka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 47

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też chciałam polecić stronę nasza klasa blox. Tam dziwadeł nie brakuje i co ciekawe, jeśli ktoś się odnajdzie na zdjęciu może poprosić o jego usunięcie. To znaczy, że ludzie jednak trochę się wstydzą tego co wrzucają. Żeby było jasne, mnie też nie podoba się nabijanie z innych, jeśli są to osoby no. grube, nie najpiękniejsze itp. Ale nigdy nie uznam, że normalny jest człowiek, który robi sobie zdjęcie w trumnie, nago, pozorując mordowanie albo gwałt, tudzież na tle sedesu, krzyża w kościele z półnagim biustem, siedząc w kominie w Auschwitz....
Można wymieniać w nieskończoność, ale odsyłam do strony, można się pośmiać, ale też i zniesmaczyć i nieźle zdziwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group