Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Babeczki, pokażcie swoje torebeczki :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 21:46    Temat postu: Babeczki, pokażcie swoje torebeczki :) Odpowiedz z cytatem

Kochane, przyszła wiosna, lans na ulicy, nowa fryzura, pantofle zamiast kozaków, lekkie płaszcze, kolorowe torebki...

Ano właśnie. Jakie są Wasze torebki? Lubicie je nosić czy raczej plecak, teczkę, albo wypchane kieszenie? Czarne czy kolorowe? Duże? Małe? Z wiecznym bałaganem? Co absolutnie musi się znaleźć w Waszych torebkach?

uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja muszę mieć obowiązkowo miętówki i gumę do żucia. I wodę mineralną, krem nivea, perfumy, mini-szczotkę do włosów..... kurcze, założe się, że zaraz jeszcze 100 najpotrzebniejszych innych rzeczy przyjdzie mi do głowy język A moja torebka jest ruda jak ja wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierzycie, że wtym momencieposiadam tylko 4torebki, z czego 3 są typowo wyjściowe na przyjecie i tylko jedna duża na codzieńpytajnik Shocked duża typu worek - pomieści niemal wszystko i mam w
niej wieczy bałagan. jedna mała czarna, gładka, klasyczna. druga mała czarna, okrągła, z ccc. trzecią kupiłam razem ze srebrnymi szpilkami do kompletu w deichmannie. póki co mi styknie. i tylko co chwilę słyszę od Jacka, żebym następnej torebki nie kupowała Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam tylko 3 torebki. Niby dwie bardziej eleganckie, ale wszystkie duże uśmiech Ja duża, to torebki też duże Smile
Na codziń nosze jedna (prawie od dwóch lat tą samą, uwierzycie pytajnik). Mam w niej - długopisy, kalendarz, grzebień, pilniczek, pomadke ochronną, plaster, tabletki od bólu głowy, mały parasol, chusteczki higieniczne...

Wszystko poukładane (mam małą kosmetyczkę, gdzie wszystko wkładam). Ale że torba duża, to jak chcę coś znaleźć to musze ją do góry nogami przewrócić lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mojej jest wszystko wrzucone na chamca .... wolność dla bibelotów w torebce wyznaję język Ale fakt, że czasem muszę się nagrzebać, zanim coś znajdę lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam okolo 20 torebek - kocham kupowac nowe Very Happy Wiekszosc to obszerne worki kupowane ze wzgledu na fakt ze 1,5 roku dojezdzalam 100km na zajęcia z Radomia do Warszawy (wiec i notatki i szczotka i woda i jedzonko i inne pierdoly musialy tam wejsc).
Mam jedna listonoszke, zolta uśmiech kupiona do sukni na wesele (mialam zolte dodatki).
Ogolnie wieszosc kolorow, raczej na wiosne/lato zywe kolory ale mam kilka spokojniejszych.
I dopiero w tym roku dorobilam sie czarnej torebki lol

Moze zaraz obcykam to pokaze oczko
Kocham! a ostatnio do kompletu uwielbiam kupowac butki (tez mam okolo 20 par..) Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wielgachną i niezwykle pojemną torbę reporterską, w której może się zmieścić absolutnie wszystko i parę kilo ziemniaków na dodatek... wielce ją sobie cenię i wbrew pragnieniom i oczekiwaniom mojej babci wciąż przedkładam nad te zgrabne, eleganckie i kobiece... niemniej jest już tak zmechana, że przyjdzie mi się w końcu rozejrzeć za czymś na zastępstwo:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie mam pojęcia ile mam torebek Shocked w szafie się nie mieszczą,ale niektóre też rozdaje jak mi się znudzą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati, to daj mi jak Ci się znudzą język ja mam głód torebek od jakiegoś czasu i tylko czekam, aż będę mogła sobie na jakąś nową pozwolić. liczę na to, że jak będę powiększać kolekcję stopniowo to Jacek nie zauważy Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, ja coś Ci na pewno będę mogła odstąpić. Nie mówię, że to jakieś super wypasione modele, ale od pewnego czasu intensywnie myślę, jakby tu je w dobre ręce oddać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group