Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czym się zajmujecie, co robicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weselnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie 3 Lip 2016, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję na razie u kogoś, ale już bardzo intensywnie myślę o tym, aby wreszcie się odważyć i założyć własną firmę. Przekonał mnie fakt, usłyszany i znaleziona firma: www.ideacc.pl/pl/nasze-uslugi/obsuga-klienta, która co prawda za opłatą, ale jest w stanie mi pomóc w wielu kwestiach, w których bym sama sobie nie poradziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie 3 Lip 2016, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję na razie u kogoś, ale już bardzo intensywnie myślę o tym, aby wreszcie się odważyć i założyć własną firmę. Przekonał mnie fakt, usłyszany i znaleziona firma: www.ideacc.pl/pl/nasze-uslugi/obsuga-klienta, która co prawda za opłatą, ale jest w stanie mi pomóc w wielu kwestiach, w których bym sama sobie nie poradziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nataliaM12
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 9 Sie 2016, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuję w przedszkolu oczko Studiuję i jestem mamą rocznego synka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blasfargrup
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 15

PostWysłany: Pią 28 Paź 2016, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomagam mojemu mężowi w biznesie. Sprowadza on sprzęt z krajów europejskich i azjatyckich, po czym sprzedaje w Polsce. Moje zadanie polega na kontakcie z firmą https://spaarmann.pl/index.php/pl/, która zajmuje się dla nas transportem towarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad pracą jako freelancer. Czytałam ostatnio w sieci o copywriterze Jarku Kaniewskim. Tu jest jego wizytówka: http://krajowy.biz/firma,copywriterpl. Wydaje się, że to może być całkiem niezła praca. Jak sądzicie, może ktoś z Was pracuje w ten sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Lis 2016, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zastanawiam nad otwarciem swojego biznesu. Myślę, że będzie to coś związanego z gastronomią i przemysłem spożywczym. Póki co trafiłam na stronę firmy Technimet http://krajowy.biz/firma,technimetpl, która zajmuje się produkcją maszyn dla przemysłu spożywczego. Myślę, że może coś z tym związanego będzie dobrym pomysłem na biznes. Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakhtul
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2016
Posty: 13

PostWysłany: Sro 30 Lis 2016, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja studiuje jeszcze, ostatni rok. Pozniej raczej pojde do firmy ojca.
_________________
nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuje jako sekretarka ale chce więcej zarabiać. Obecnie zastanawiam się nad zainwestowaniem na giełdzie, chcę spróbować oczko Czy macie z tym doświadczenie? Czytam na ten temat artykuły np. http://maxmag.pl/top-5-aplikacji-wspierajacych-inwestowanie-i-analizy-gieldowe/ , póki co wdrażam się w temat. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 19 Gru 2016, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad franczyzą. Dużo firm poszukuje obecnie partnerów do takiej współpracy, między innymi sieć pizzerii Biesiadowo. Więcej o nich poczytasz tutaj: http://krajowy.biz/firma,biesiadowopl. Mają bardzo korzystną ofertę współpracy - jedną z najkorzystniejszych w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, zastanawiam się nad otwarciem własnej firmy produkcyjnej - czy sądzicie, że to dobry pomysł? Zdaję sobie sprawę z wielkości inwestycji początkowej, jednakże wiem, że zwrot z niej może być naprawdę opłacalny. Niezbędny sprzęt najprawdopodobniej kupię w tym miejscu: https://e-hak24.pl/ - czy wśród użytkowników są osoby, które zdecydowały się na prowadzenie działalności tego typu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 41 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group