Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Syndrom starej panny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre panie tak sie odmładzają, że wyglądają groteskowo.
W zeszłym roku szłam kilkadziesiąt metrów za parą, w skład której wchodzili mocno starszy jegomośc i "blond laseczka". Po kilku minutach ich dogoniłam. Okazało się, że kobieta jest w wieku towarzysza, ale ma zrobione blond loki, mini i podklanówki za kolana (takie z dzianiny, grubsze), na które schodzily warstwy pomarszczonej starczo skóry. Wyglądało to strasznie. Pani była juz dobrze po 70-tce. I nie dało sie tego ukryć Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

młodzieżowe/nowoczesne luźne wygodne ciuchy to jedno, ale mini po 50stce wygląda strasznie... do każdego wieku trzeba się jednak odpowiednio ubrać, by wyglądać dobrze a nie śmiesznie. ja nie chodzę ubrana tak jak chodziłam 10-15lat temu i nie wiążę włosów w kitki po bokach głowy Rolling Eyes
_________________



Ostatnio zmieniony przez MissIndependent dnia Sro 31 Mar 2010, 10:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znałam 60 latke która w getrach tygrysica chodziła uśmiech i krótka bluzka
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie należy przesadzać w żadną stronę:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koizumi_r
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 9
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie stara panna to moja ciocioa:
- nauczycielka mieszkająca z matką.

Żeby nie było nie musiała z nią mieszkać, początkowo było to z wygody a teraz mama to już osoba stara i schorowana.

Dodatkowa cicioa jest trasznie "dzika". Wiecznie się krzywi i nic jej się nie podoba aa do tego jak mój tata chciał ją pocałować w policzek na powitanie to odskoczyła od niego jakby miał ją pożreć... masakra. Ona zresztą do wszystkich facetów taka dzika język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koizumi_r napisał:
Dla mnie stara panna to moja ciocioa:
- nauczycielka mieszkająca z matką.

ooo moja nauczycielka z liceum to taka typowa stara panna, która mieszkała z matką do 30którego roku życia. nic bym do niej nie miała, nawet bym słowa nie powiedziała na jej ciotkowaty stylu bycia czy wygląd, ale kobieta mi swoim zachowaniem zalazła za skórę jak mało kto. uciążliwe babsko zaczęło mi kiedyś prawić kazania na temat czystości przedmałzeńskiej Shocked Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie ja też podchodzę z dwóch względów pod stara pannę- nauczycielka i kociara Wink ale mam męża i to mnie wyłamuje z klubu Wink
Moja ciocia ma 60 lat i nigdy nie wyszła za mąż. Moja mama mówi, że miala adoratorów ale żaden jej nie pasował. Stało sie tak jak sie stało, kto wie, jaka jest przyczyna.. Może była nieszczęśliwie zakochana, bez wzajemności itp.. Róznie to bywa. A że czlowiek dziwaczeje, żyjąc saotnie to inna sprawa. Ludzie po prostu nie powinni byc sami- nie chodzi tu o współmałżonka, ale o przyjaciół, rodzinę dalszą, hobby, które łaczy z innymi ludźmi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rakolada
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 40

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauczycielka z kotem lubiąca ciepłe papucie i herbatkę z cytryną? To zdecydowanie ja oczko Jeszcze tylko nie zgorzkniałam i nie zezłośliwiałam uśmiech
_________________
;
;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leila napisał:
znałam 60 latke która w getrach tygrysica chodziła uśmiech i krótka bluzka


dzis spotkalam taka panią... zatkało mnie na srodku parkingu po prostu...
Pani około 50+, getry w panterke, koszula w panterke, pas w talii - naturalnie w panterke i panterkowa torba.. Bialo-czarne... Shocked
Stalam i sie gapilam... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rakolada napisał:
Nauczycielka z kotem lubiąca ciepłe papucie i herbatkę z cytryną? To zdecydowanie ja oczko Jeszcze tylko nie zgorzkniałam i nie zezłośliwiałam uśmiech


O to witamy kolżankę po fachu i zapraszamy do wątku belferskiego uśmiech Kota i ja mam, herbatę z cytryną pijam, ale lubię chodzić boso uśmiech Czego uczysz?

Liziii, może pani ogólnie wakacyjnie jeszcze? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group