Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Syndrom starej panny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to w wakacje nie stosuje sie zasady "nie wszystko pstrokate"? Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E, może pani akurat z Last minute z Afryki wróciła i chciała się jeszcze tak wakacyjnie poczuć Cool

Tygrysy i panterki to był hit lat 80-ych, niektóre pani, zwłaszcza w okolicach klimakterium mają taką ochotę na powrót do korzeni młodości, może stąd taki pomysl był?

Ja nawet w wakacje nie lubię pstrokacizny, źle się czuję w więcej niż dwóch kolorach Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w miescie jest jedna taka babka grubo po 50-tce. Zawsze chodzi w legginsach w panterke, do tego krotki czerwony sweter w pasie scisniety paskiem, czerwone buty i czerwona torebka. W dodatku poliki ma jak by jej ktos burakiem natarl i przez usta tez pociagnal, a do tego rudy rozwiany tapir Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono moda na tygryski i panterki wraca Twisted Evil ja mam 5 zeberek i panterki, bo Jackowi szajba odbiła ostatnio na allegro. jak już je mam w szafie to może kiedyś założę język kiedy szaleć jak nie teraz.... ale do tego to trzeba wszystko odpowiednio dobrać. jak 50latka ma gust i potrafi się ubrać to i w panterce będzie dobrze wyglądać Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 12:11    Temat postu: cięzki temat Odpowiedz z cytatem

w oczach mojej mamy ja będąc w związku i mając 24 lata jestem starą panna, bo ona w wieku 24 lat miała juz dziecko...i stale mi wypomina kiedy robie te zaręczyny.... mam dosyć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko kobietom, które nie są zamężne, ale znam te stereotypy i nie lubię typu zgorzkniałej, zawistnej kobitki.
Tak w ogóle dowiedziałam się, że moja mama uważa, że niepotrzebnie wychodzę za mąż i lepiej, żebyśmy żyli w wolnym związku. I z obecnego punktu widzenia nie wyszłaby już za mąż. Czyli poniekąd namawia mnie do zostania starą panną Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy, jak kto postrzega starą pannę. Dla jednych musi mieć 50 lat a dla innych wystarczy, że w analogicznym wieku już się im poukładało i uważają się za najlepszą 'miarkę NOWOpanieństwa'
lol
to już pewnie z mojej strony nudne, bo pisałam o tym, ale u mnie też kompletnie nagle rodzina bliższa i dalsza zaczęła świrować. A to że sąsiedzi pytają o ślub, a to że te moje 23 lata to już najwyższy czas, że niedługo się zacznę starzeć i będę kobietą 'po pierwszej przecenie' (cokolwiek to dokładnie oznacza Shocked ).....

Naciskanie w tak intymnych kwestiach dwojga ludzi jest sporym nietaktem i osobiście muszę się sama pilnować, żeby od tego sama nie ześwirować i nie popaść w jakąś zupełnie bezsensowną i nieuzasadnioną zazdrość.... bo przeciez na swoje się doczekam i będę wtedy miała pewność, że podejmujemy odpowiedzialną decyzję o założeniu rodziny oczko Naszej rodziny, samodzielnej, nowej i budowanej bez stresu o 'jutro' oczko

ahhhh jak miło się wygadać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh no przesada takie teksty- pierwsza przecena. Przypomina mi się tekst- piąty rok mija, a ja niczyja Very Happy
Mnie stara panna bardziej kojarzy się tak 40-50
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj dziewczyny, ale przecież stara panna to stan umysłu, a nie wiek i stan cywilny! Znam mnóstwo babek, o których bym w życiu nie powiedziała "stara panna", choć są po 50-tce, a znam trzydziestoletnią starą pannę, tak zgorzkniałą i złośliwą, że szkoda gadać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2010, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu się zgodzęwykrzyknik! mam kuzynkę, 26 lat , ale charakter starej panny, straszna malkontentka. Rzeczywiście to, że kobieta nie ma męża w pewnym wieku nie czyni z niej starej panny. wcześniej myślałam o pewnym stereotypie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group