Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Syndrom starej panny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam ze moja kuzynka dosc wczesnie wyszla za mąz (wpadka). I od dnia slubu nie ma dzinsow i bluzy jak dotychczas - sa spodnie w kancik, bluzeczka lub tuniczka, korale, kolczyki, torebusia i szpilki.
Baaardzo rzadko wychodzi w dzinsach gdzies poza sklep koło domu. A szkoda bo laska ma 26 lat i niepotrzebnie postarza tym strojem.. Rolling Eyes (bo niestety wyglada na 35 okolo w takich ciuchach + mocnym makijazu)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Co do noszenia sie mlodziezowo to juz naprawde - jakby ludzie nie mieli sie do czego przyczepic. Co to za roznica czy nosze dzinsy i koszulke czy garsonke? Jak sie powaznie ubiore to bede wygladac smiesznie bo moje zachowanie bedzie nieodpowiednie do stroju jaki zaloze Rolling Eyes

haha ja będę smieszknie wyglądać, bo taki mam typ urody. młodzieżowy. i nieważne co nosze - i tak wyglądam na młodszą niż jestem Cool

dżizas, nie żebym się czepiała, ale chyba dla Twojej koleżanki, Liziii, to dżinsy nie są już odpowiednim strojem...pewnie jest do nich "za powazna" język tak jakby mogły w nich chodzić tylko nastolatki Rolling Eyes moja mama ma lat 53 i wciąż nosi dżinsy prawie cały czas. nie rozumiem jak można zrezygnowac z tak wygodnego stroju. spodnie w kancik?? wczoraj rozmawiałam z Jackiem na temat spodni w kancik, bo dziś miałam rozmowę kwalifikacyjną... jak mam jakąś alternatywę to w ogóle takich spodni nie noszę, a co dopiero na codzień Shocked że tez dziewczynie się chce...

niektóre stare panny (jak ja tego określenia nie cierpię!) noszą się po ciocinemu, a niektóre młode mężatki po trochu zaczynają je przypominać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

26 lat to młoda ,ja lubie dzinsy a mam sporo wiecej
nie lubie spodni w kant ale w niektórych pracach trzeba uśmiech
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w niektórych pracach jest wymogiem elegancki służbowy ubiór. nie zawsze to się równa "spodnie w kancik" Smile no dobra, praca, ale prywatnie w spodniach w kancik codziennie?? to tak jakby facet prywatnie non stop chodził pod krawatem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze jej maz ja tak lubi. Jak sie ubiorem postarza i nigdy na luzie nie jest uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jej maz zapierdziela na motorze 300km/h w skorzanym kombinezonie.. a zona odwalona w kancik to nie spełnienie jego marzen, zapewniam. Chociaz on jest troche taki niezdecydowany. Z jednej strony chcialby miec seksowną kotke - młodą zonke emanującą feromonami w jego kierunku, z drugiej zazdrosnik ubrałby ją w golf i swiatu nie pokazywał lol
Ja tez chetnie nosze dzinsy - sa wygodne, sluza latami, nie koltunia sie w praniu - ekstra sprawa. I dobre i wiosną i zimą i latem..na jesien tez język
Poki mnie zycie nie zmusi to nie zrezygnuje z luznego stroju!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w szoku ,że w ogóle można wyrosnąć z fajnych,modnych,młodzieżowych strojów,które wkońcu jednak odmładzają Wink Bo moja mama ma ponad 40 lat i nadal nosi się na młodzieżowo,nie zawsze buty na obcasie,ale też baletki,przeważnie jeansy itp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati, uwierz, można oczko To chyba normalne zmiany w życiu. Twoja mama jest jeszcze młoda, super, ze ubiera się mlodziezowo. Moja jest po 50-tce, nie wyobrażam sobie jej np. w baletkach. W którymś momencie trzeba dostosować ubiór i styl do wieku, żeby po prostu nie wyglądać głupio.

Swoją drogą jak miałam te 10 lat, to 20-to, 30-to latkowie byli tacy starzy język Dzieci nie mają wyobraźni do określenia wieku. Ostatnio mój uczeń mnie spytał czy mam 45 lat Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i tak dobrze, że nie zapytał np. o zwyczaje z czasów dinozaurów względnie hobby Noego;)

A serio, to nie uważam, żeby te reguły były aż takie sztywne. Jestem zwolenniczką metody każdemu podług stylu, upodobań i wygody, bo w końcu to ubiory są dla ludzi, nie odwrotnie. Jeżeli osoba po 50 roku życia dobrze się czuje w lekkich, młodzieżowych ciuchach i baletkach, jest to dla niej komfort i wygląda na ubraną, nie przebraną, to czemu nie?
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Nati, uwierz, można oczko To chyba normalne zmiany w życiu. Twoja mama jest jeszcze młoda, super, ze ubiera się mlodziezowo. Moja jest po 50-tce, nie wyobrażam sobie jej np. w baletkach. W którymś momencie trzeba dostosować ubiór i styl do wieku, żeby po prostu nie wyglądać głupio.

W żadnym badz razie poki co moja mama nie wygląda głupio,może to zalezy tez od tego jaki się ma charakter,styl bycia,na ile lat się wygląda no i od figury napewno Wink a moja mama jest bardzo szczupła,więc jej więcej pasuje niż kobietą przy sobie,lub lekko zaokrąglonym te faktycznie mogą juz troche śmiesznie wygladać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group