Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Syndrom starej panny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobiety zauwazylam sa o wiele czesciej zazdrosne o sukcesy innych kobiet niz mezczyzni.
W Anglii np nie ma w ogole pojecia "stara panna". Istnieje tylko okreslenie "singiel". I tutaj jakos mniej sie widzi takie dziwne, wynikajace z zazdrosci zachowania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa a na zdjeciach wcale nie wygladalas na 32!! Niezle sie trzymasz kochana uśmiech good for you!
a na wsi oczywiscie ploty to chleb powszedni i niosą sie echem od switu do nocy między chałupkami..
Moja babcia np, ktora mieszka na wsi, nie umie pojąc ze bierzemy slub cywilny. Dla odmiany, druga babcia mieszkająca od lat w miescie, szybciej to zaakceptowała. Nie bylo argumentow "co ludzie powiedzą" bo niech sobie mowią. W miescie jest wieksza anonimowosc..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
ewqa a na zdjeciach wcale nie wygladalas na 32!! Niezle sie trzymasz kochana uśmiech


Osz Ty! Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tyle lat wygladamy na ile sie czujemy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii wykrzyknik zawstydzony Dzięki.
Rocznikowo 32, ale urodziny mam 3 grudnia, jak Małysz Smile

Zresztą, jak każda z nas - czuje się młodo, żyć mi się chcę wykrzyknik Apetyt rośnie w miarę jedzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja ci jakies 25 max dawałam Rolling Eyes Myslalam ześ taka małolata jak ja a tu prosze! kwiat wieku ale czas jakby na ciebie nie działał uśmiech
Nie dziekuj bo w tym nie ma mojej zasługi Very Happy

Ps. Jak ja zakladam dzinsy i luzny top + wiaze wlosy w kitke i zamiast okularow wkladam soczewki to wygladam jak wyluzowana 17-tka Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 22 lata i to tylko rocznikiem,bo jeszcze nie skończone,urodzin nie miałam Wink a już pomalutku chwilami zaczynałam odczuwać pewnego rodzaju presje Shocked I to właśnie najcześciej od dziewczyn które były po ślubie,lub już go planowały.Nie powiem,że pytania typu a kiedy wy wkońcu bierzecie ślub?albo oświadczył się WKOŃCU Tobie P ?były naprawde niezręczne Rolling Eyes
Ja mam nadzieje,że tak nigdy nie będe,bo to naprawde nie na miejscu wkońcu każdy ma inne plany życiowe.
Głównie tak mi docinała koleżanka ze szkoły średniej,tylko nie wzieła tego pod uwage,że ona na studia nie idzie,chce być kurą domową(jest ze wsi)ja stawiam na wykształcenie na studia poszłam,do tego chce pracować,zarabiać,mam jakieś ambicje,oni dostali połowe domu od teściów u nich mieszkają,my chcieliśmy iść na swoje od razu,a nikt nam nie dał za darmo domu,mieszkania itp.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, teraz mi się pomyślało, że to trochę nienormalne, by w wieku 20kilku lat ju odczuwać presję ze strony środowiska.... w wieku 22lat masz jeszcze prawo nawet w ogóle o ślubie nie myśleć Wink jakieś dziwne, byleszybko, byle już, zaręczaj się gdy tylko będziesz miała okazję, zaraz potem ślub, bo jeszcze ci narzeczony ucieknie sprzed nosa i zostaniesz sama, a jakie to wielkie nieszczęście być sama Rolling Eyes czasami tak to wygląda.

ja jeszcze presji na ślub z nikogo strony nie odczuwam, mimo, że co chwilę ktoś się mnie pyta czy juz po ślubie. wydaje mi się, że w moim przypadku to wynika z faktu długiego narzeczeństwa, ludziom to chyba zaczyna przeszkadzać Rolling Eyes na ogół, jak już zwracam na to uwagę, to jest stosunek typu "taka młoda, a się do ślubu wybiera". tia, teraz to "takamłoda", a za kilka lat by było "taka stara, a jeszcze nie po ślubie" jak to czasem słyszą moje kuzynki Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kota i byłam nauczycielką Very Happy W dodatku singielką przez dłuższy czas Very Happy To jak, nadaję się na starą pannę? A, i mieszkałam wtedy z koleżanką (więc tym bardziej podejrzane język)
Szczerze mówiąc - znam jedną osobę, którą nazwałabym w ten sposób. Choć znam mnóstwo osób ok. 40-stki samotnych, ale chyba tylko ona "zasłużyła" sobie na takie określenie... Jet sfrustrowana, wiecznie niezadowolona, nic jej nie pasuje, żyje tylko pracą, której na dodatek nie lubi i ma wieczne pretensje do wszystkich... Niestety mam ten problem, że z nią pracuję :/
_________________


Ostatnio zmieniony przez penelope dnia Pon 29 Mar 2010, 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypomnialo mi sie cos... To co tutaj nazywamy "syndromem starej panny" u mnie sie nazywalo "syndromem niedoruch.....nia" Very Happy Wieki temu tak bylo wiec nie wiem co teraz ale jak dla mnie nazwa w pelni oddaje przyczyne odchylow w zachowaniu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group