Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowe zaręczyny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziawrock
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 11:16    Temat postu: Nietypowe zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Witam
Ostatnio czytałam, że w Poznaniu chłopak oświadczył się dziewczynie w bardzo nietypowy sposób….. na telebimie w centrum miasta. Ja osobiście uważam, że to bardzo fajny pomysł i sama bym tak chciała ….. A wy pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł całkiem sympatyczny, ale ja jestem tradycjonalistką w tych kwestiach. Kiedy M. uklęknął przede mną, zapytał czy będę jego żoną i dał mi pierscionek, wiedziałam, że inaczej bym nie chciała.
Z drugiej strony zareczyny i ślub to wydarzenie dwuosobowe i nie musimy całego okolicznego świata "męczyć" naszymi zaręczynami. Tylko dla nas i dla naszych najbliższych to wyjątkowe wydarzenie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziawrock
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 13:53    Temat postu: Zaręczyny ?? Odpowiedz z cytatem

ale jedno nie wyklucza drugiego chyba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatłukłabym Wink
Zaręczyny dla mnie powinny być intymne, a nie jakieś cuda na kiju język

U mnie na studniówce chłopak na scenie do mikrofonu oświadczył się dziewczynie i K. stwierdził, że to straszna wieś Wink więc do siebie pasujemy Very Happy
_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Sro 17 Mar 2010, 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem. Co niby nie wyklucza? Ślub to nie jest wydarzenie epokowe, żeby z tego robić wielkie halo, a pomysły fajne bywają interesujące tylko raz - przez element zaskoczenia. Jeśli coś jest powtarzalne, nie jest już takie atrakcyjne. Jeśli chcesz zareklamowac firmę, która się zajmuje takimi sposobami oświadczyn, może lepiej zaproponować wprost? Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcialabym. W zyciu nie. Niby dlaczego cale miasto ma wedziec o tym kto, kiedy z kim i dlaczego? Nie wiem czy w ogole bym takie cos przyjela. Odmowilabym i poprosila aby nie robil sobie jaj i oswiadczyl sie w nieco bardziej stonowany sposob.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie jestem za upublicznianiem tej wyjątkowej chwili. Moment, w którym mój ukochany prosił mnie o rękę był dla nas magiczny. I cieszę się, że to intymne uczucie będzie zawsze łączyć tylko nas dwoje uśmiech uśmiech

Wiem, że teraz panuje moda, na uczuciowy ekshibicjonizm, ale ja jestem staroświecka i mi sie to nie podoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Nie rozumiem. Co niby nie wyklucza? Ślub to nie jest wydarzenie epokowe, żeby z tego robić wielkie halo, a pomysły fajne bywają interesujące tylko raz - przez element zaskoczenia. Jeśli coś jest powtarzalne, nie jest już takie atrakcyjne. Jeśli chcesz zareklamowac firmę, która się zajmuje takimi sposobami oświadczyn, może lepiej zaproponować wprost? Rolling Eyes


Mi tez sie wydaję, że to kolejny sposób na reklame firmy Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio oświadczył sie w You can dance
nie lubie zaręczyn w kinie to musi by stres dla dziewczyny Very Happy
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Mi tez sie wydaję, że to kolejny sposób na reklame firmy Confused


Tym bardziej, że zniknęły namiary na firmę i link do artykułu na ten temat Ściana Musi się nam to podobać? Skrytykowałam i przestraszyłam reklamodawcę nie powiem

Tiaa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group