Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zawody naszych przyszłych i obecnych mężów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój P. po średniej jest Technikiem transportu Kolejowego, po studiach licencjackich informatyki a w praktyce ma "kierownicze" stanowisko język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój K. jest właśnie w trakcie pisania pracy magisterskiej i w czerwcu będzie prawnikiem pełną gębą język A we wrześniu/październiku egzamin na aplikację i ostre trzymanie kciuków lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że informatyk to całkiem popularne zajęcie. Mój przyszły również jest w tej branży siedzi. Swoją drogą denerwujące jest ile czasu dziennie potrafi przesiedzieć przed kompem Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie informatyków mamy tu sporo.

Mnie też denerwuje ile czasu musi siedzieć przed kompem by napisać jeden program. Niestety odbija się to na mnie, bo on zazwyczaj "wene" ma w nocy, i potrafi położyć się spać dopiero nad ranem, jak skończy cały projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój S. sporo czasu spędza przy komputerze jest grafikiem komputerowym, teraz będzie robił kurs na ochroniarza będzie miał dwie fuchy uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..... w zasadzie jest pół na pół informatyków i prawników Cool Widać popularne studia, ludzi jak za przeproszeniem mrówków.... tylko oby łatwiej było dobrą prace znaleźć skoro tylu chętnych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrupka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 47

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja jestem tu "nowa". Ujęte w cudzysłów, bo często zaglądam na to forum, ale dopiero dziś się zalogowałam.

I od razu pytanie: dlaczego imiona swoich przyszłych mężów piszecie w skrócie?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik? Jest tu taki zwyczaj, czy jak?

Ja mogę otwarcie napisać, że mój MICHAŁ jest prawnikiem, widzę że to dość popularne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój z wyuczonego zawodu jest fryzjerem-z tym,że nie pracuje w zawodzie uśmiech [mam z nim dobrze..wiecie podcięcie grzywki, końcówek włosów,to jakiś kolorek na włosy uśmiech] Ma własną firmę usługową. Bawi się w koparko-ładowarce. No i poza tym próbuje rozkręcić agroturystykę.. Jak na razie to dopiero początki,ale własnymi siłami mamy nadzieję dojść do wymarzonych efektów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrupka napisał:
I od razu pytanie: dlaczego imiona swoich przyszłych mężów piszecie w skrócie?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik? Jest tu taki zwyczaj, czy jak?


Ja pisze bo tak wygodniej oczko Pisze krotkie M i wiadomo ze chodzi o mojego narzeczonego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrupka napisał:
Hej, ja jestem tu "nowa". Ujęte w cudzysłów, bo często zaglądam na to forum, ale dopiero dziś się zalogowałam.

I od razu pytanie: dlaczego imiona swoich przyszłych mężów piszecie w skrócie?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik? Jest tu taki zwyczaj, czy jak?

Ja mogę otwarcie napisać, że mój MICHAŁ jest prawnikiem, widzę że to dość popularne



Tez sie nad tym zastanawialam Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group