Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub w żałobie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, tak się zastanawiam, co bym zrobiła w takich okolicznościach jak dzis. Bo to tragedia na skalę światową.... ale z drugiej strony to nie da się tego przewidziec więc chyba tylko minuta ciszy a potem bym zawalczyła o to, żeby slub i wesele przebiegały normalnie. Jest żałoba narodowa, straciliśmy wiele znaczących osób, ale ślub jest też ważnym wydarzeniem, jedynym.... nie ma mowy, żeby go odwoływała....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba nie od nas zależy, ale od samych gości. Jak ludzie nie będą chcieli, nie będą się bawić, to nie ich uroczystość i niestety mogą być bardziej "egoistyczni", niż byśmy sobie tego życzyli. Nawet stanie na rzęsach pewnie niewiele by tutaj pomogło i pretensji do nikogo mieć nie wolno.

Już tu gdzieś wspominałam. Moja kuzynka miała akurat wesele jak zmarł Papież. Jak przyszła informacja, nikt już nie chciał tańczyć, po 24:00 ludzie się rozeszli. Tak samoistnie, nikt przecież tego nie planował... Dziś pewnie w wielu miejscach może być podobnie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby na to nie spojrzeć, to straszny 'pech' trafić na takie wydarzenie w dniu własnego ślubu. Niby by się chciało, żeby wszystko przebiegało normalnie i radośnie, ale nie można też przejść obojętnie wobec takich okoliczności. I tak jak piszesz, Damo, trudno wymagać od gości dobrego humoru .... nawet jak mają szczere chęci. Dramat Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam jednak nadzieję,że dziewczyny ślubujące dziś i ich męzowie będą mogli się cieszyć tym radosnym dniem...

ale się im trafiło Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, co zrobić smutny Mój M. opowiadał mi kiedyś, że na weselu zmarł ojciec panny młodej, nadmiar alkoholu, wrażeń i serducho nie wytrzymało. Nie zbadane są wyroki boskie i co komu pisane, nawet w tak szczególnych dniach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wyobrażam sobie siebie samej w takim dniu. ani gości, którzy mają prawo odmówić zabawy jako takiej, a jedynie poprosić o obiad czy kolację przy cichej muzyce. starać się bawić i cieszyć mimo wszystko, czy uszanować całkowicie tak wielką tragedię i poprzestać na minimalizmie?
z jednej strony tak ogromna radość w takim dniu, a z drugiej... cały dzień mam dziś łzy w oczach. jak to ja.

nie wiem. nie wiem, co bym zrobiła...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie niedługo Agnusss zda relację jak to u niej było...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jejku, faktycznie... przecież to dziś...
o rany... Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak już pisałam, zastanawiałam się jak to może wyglądać i jedyne co sobie wyobrażam w tych dniach to faktycznie obiad przy cichej stonowanej muzyce i chyba zalewanie robaka do upadłego Rolling Eyes No bo co zrobić z takimi ilościami wódki pytajnik

Zresztą faktycznie poczekajmy na relację Agnuss bo wie to z pierwszej ręki .... miejmy nadzieję, że Jej się udało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zlinczujcie mnie, ale o ile nie umiera nikt bliski, nikt z rodziny, to nie widzę powodu do stonowanej muzyki i "zalewania robaka" na własnym weselu Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group