Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślubna Dekoracja Kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani u nas tak będzie jak na ostatnim zdjęciu uśmiech ślicznie to będzie wyglądać uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas były tylkokwiaty na ołtarzu. Idealnie wkomponowane w klimat oczko jak dostanę foty to pokażę oczko. Ani jednego białego kwiatka nie było oczko oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 4 Cze 2014, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też będzie podobnie jak na ostatnim zdjęciu. Ławki od środka są tak udekorowane, żeby specjalnie goście wchodzili bokiem a środek jest zarezerwowany typowo dla PM.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiaczekroza
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 7

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest bardzo stary kościółek na wsi i właśnie zastanawiam się jak go udekorować, żeby ukazał swój urok.
_________________
Coaching Polska http://coachingtrojmiasto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam na bardzo wstępnej rozmowie u dekoratorki. Myślę, że jest najtańsza w naszej okolicy (nie ma jako tako swojej kwiaciarni, ma pracownie u siebie w domu). Z tego co mówiła to cenowo od 600-800zł do 1000zł max za wszystko (bukiet, butonierka x2, bukiecik dla świadkowej, samochód, kościół itd). My zdecydujemy się na bukiet dla mnie, butonierkę dla T, dekorację kościoła a samochód jeszcze nie wiem może zrobimy sami i tyle. Mam się z nią spotkać na spokojnie po nowym roku i wszystko obgadać. Widziałam na FB zdjęcia z dekoracji kościoła i bardzo mi się wszystko podoba ale tych bukietów i dodatków jest dosyć dużo. Dekoracja to punkt na którym nie zależy nam aż tak bardzo i nie ukrywam, że chciałabym tu troszkę przyoszczędzić język Wolę raczej ładne ale skromne dekorację, bez przepychu. I tu moje pytanie, jak to jest z tymi bukietami przy ołtarzu. Czy to wszystko musi być (ołtarz główny + 2 boczne). Nie zrozumcie mnie źle, bo nie chce wyjść na jakąś sknerę, która żałuje kwiatów do kościoła no ale przecież jakieś kwiaty zawsze są przy ołtarzu (tym bardziej w czerwcu). Więc nie wiem jak to jest przy dekoracji ślubnej. Czy któraś z Was ograniczyła dekorację tylko do ławek i krzeseł (plus ew. jeden bukiet przy głównym ołtarzu)? Czy to zawsze musi być full opcja?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu u nas kościół ma sam z siebie dekoracje na bocznych ołtarzach i płaciliśmy tylko za dekoracje ławek i dwa bukiety przy głównym ołtarzu - przy czym ta kwota na połowę, bo jedna para brała ślub po nas uśmiech A jak jest u Was?
Osobiście uważam, że z dekoracji ołtarzy bocznych można zrezygnować uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Sob 13 Gru 2014, 13:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sezonie ślubnym zazwyczaj jest tak, że to co w niedzielę widzimy przy ołtarzu to są dekoracje kwiatowe z sobotnich ślubów. Także chyba powinno sie zadbać o wszystko, jeżeli już w ogóle robi się dekoracje do kościoła. Nie muszę to być mega wielkie bukiety, moze być chyba coś symbolicznego. Zorientuj się czy tego dnia nie ma jeszcze innych ślubów, moglibyście się złożyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
W sezonie ślubnym zazwyczaj jest tak, że to co w niedzielę widzimy przy ołtarzu to są dekoracje kwiatowe z sobotnich ślubów.


U nas tak nie ma. Dekoratorka przyjechała z gotowymi 4 bukietami i kościelny ZABRONIŁ jej wstawiać bukiety na ołtarze boczne, bo są przybrane i ich nie zdejmie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, ja miałam kwiaty tylko przy głównym ołtarzu i na ołtarzach bocznych. Przy czym kwiaty na ołtarzach bocznych były "miniaturką" tych spod ołtarza głównego. Nie miałam strojonych ławek, krzeseł czy kwiatów między ławkami itp. Jeśli Wasz kościół ma bogate wnętrze to moim zdaniem nie ma co szaleć z dekoracją i możesz pójść w minimalizm - np. tylko główny ołtarz i ławki, albo tylko główny ołtarz i krzesła. Bo co jak co, ale ołtarz jednak wypada przystroić moim zdaniem. Przy czym nie musi to być wielki bukiet
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani wiem, że ktoś ma ślub zaraz po nas w tym kościele o 16 (my mamy na 15) tylko nie wiem kto. Jak byliśmy potwierdzać to z wrażenia chyba zapomniałam zapytać Rolling Eyes Więc musiałabym odwiedzić księdza.
Dziękuję dziewczyny za pomoc uśmiech Puki co stawiam na kwiaty przy ołtarzu głównym + dekoracja ławek. Zobaczymy co babka powie w styczniu.

EDIT: Żeby nie było, że post pod postem język Z moich planów nici Rolling Eyes Zawsze tak jest że jest określona ilość bukietów w kościele i tyle (oczywiście w opcji minimalnej). Więc muszą być 2 na bocznych ołtarzach + w sumie 3 na głównym. Do tego standard czyli krzesła i ławki. Wszystko klepnięte, bulimy 700zł za kościół. Myślę, że i tak nigdzie taniej nie znajdę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny
Strona 28 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group