Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślubna Dekoracja Kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam przeboje z dekoracją i gosposią "dekoratorką". Już opisywałam mniej więcej w innym temacie, no ale trudno, goście chyba nie zauważyli, bo podobno nawet się im podobało - mnie, niekoniecznie. Rolling Eyes

Lioness Wasza dekoracja jest genialna, nie przesadzona i bardzo elegancka! Płatki na dywanie - marzenie buja w obłokach tez tak chciałam, no ale... Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness ale piękna, romantyczna stylizacja kościoła! uśmiech
Lauraire Wasz Kościół był świetnie przystrojony! Bardzo mi się podobał materiał między ławkami! Mam pytanie - czy dla gości to nie było mało komfortowe? Bardzo mi się podoba taki styl, ale narzeczony wciąż mi wypomina, że goście będą źli, jak będą musieli się przez wszystkim przeciskać do komunii...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani , Właśnie o to chodziło, żeby nikt środkiem nie wędrował, świadek przed ślubem poinstruował gości, żeby do ławek wchodzili, a po mszy wychodzili od zewnętrznej strony. Problemów jako takich nie było. uśmiech

Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Pon 23 Wrz 2013, 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness napisał:
My też mieliśmy jedną parę po nas, mieli się dorzucać do dekoracji, a teraz ani widu, ani słychu. Pieniędzy nie ma, kontaktu z nimi nie ma, a dekoracje mieli Evil or Very Mad To robienie dekoracji na spółkę chyba rzadko kiedy dobrze wychodzi Evil or Very Mad Heh, kwiaciarka powiedziała, że się spróbuje z nimi skontaktować, może jeszcze sprawa się wyjaśni...

No i sprawa się wyjaśniła - tamta para oddała pieniądze, tylko że nie nam ani nie kwiaciarce-dekoratorce, tylko dla jeden z jej pracownic, a ta zapomniała (albo "zapomniała"...) ich nam przekazać. Teraz już jest wszystko wyjaśnione.
A nie mogliśmy od razu po połowie zapłacić, bo nie dzieliliśmy się równo. Dekoratorka po naszym ślubie zebrała niektóre wiązanki, bo tamci nie chcieli. W efekcie wyszło, że my 2/3 ceny, a oni 1/3 zapłacili.

I dziękuję za słowa uznania, choć należą się one dekoratorce. Ja jej tylko przekazałam mniej więcej moją wizję, a ona ją wprowadziła w życie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasza dekoracja kościoła:




też mieliśmy przeboje jeśli chodzi o dogadanie się z drugą Parą co do dekoracji. Ciągle im coś nie pasowało, a to kolorystyka zła, a to chcieli inną dekoratorkę (która była dużo droższa od tej co my znaleźliśmy), to znowu za dużo bukietów my chcieliśmy (chcieli tylko 3 bukiety przy ołtarzu, a pozostałą dekorację wyrzucić), ale na szczęście kilka dni przed ślubem się dogadaliśmy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pięknie!! uśmiech Bardzo bardzo mi się podoba!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie, ale i ołtarz sam w sobie robi piękne wrażenie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było tak:




_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violqsia
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 16:03    Temat postu: Re: Dekoracje ślubne Odpowiedz z cytatem

naprawdę piękny wystrój kościoła.. Macie namiary na tą firmę z dekoracjami ślubnymi?
_________________
Dekoracje Ślubne Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się taka dekoracja ławek (albo zwykła wstążka - boję się o mój 2,5 metrowy welon). Poza tym w kwiaciarni polecali nam, byśmy nie robili dekoracji przy ławkach z kwiatów, a jedynie przypieli wstążki do co trzeciej ławki, no nic, zobaczymy uśmiech



I te lampiony + kwiaty - tyle, że obawiam się, że jakiś gość się zapatrzy i tupnie nóżką...


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 27 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group