Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salon Sophia - ZAWIEDZIONA!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 20:50    Temat postu: Salon Sophia - ZAWIEDZIONA! Odpowiedz z cytatem

Mnie też-jak niektóre z Was-spotkała "przykra niespodzianka" ze strony salonu,wktorym zamawialam moja sukienke... Otóż: kiedy przymierzylam moja suknie wiedzialam, ze chce juz ta i zadna inna,byl tylko jeden maly problem.. Dlatego,że mam mały biust chcialam miec dekold w sreduszko a oryginal sukni ma dekold prosty..No to pani z salonu powiedziala,ze nie ma zadnego problemu moga mi ja uszyc na zamowienie z tym, ze wtedy zaplace 300zl wiecej(bo tak kosztował oryginał a oni mieli wtedy promocje-dodam,ze ja w tym samym miesiacu,w ktorym ja zamawialam,mialam wplacona cala kwoteza ta sukienke ile aktualnie kosztowala w salonie!) no to ja na to,ze ok niech bedzie taka jaka zawsze chcialam miec..wszystko cacy,czekam na pierwsza przymiarke..w koncu nadchodzi ten dzien i co sie okazuje??Pani krawcowa zerka do umowy i zdziwiona,ze ma byc dekold w serduszko!! i pyta mnie czy jestem pewna bo tego wzoru sukni raczej nie da zrobic sie w serce a napewno nie bedzie ono wygladac ladnie,suknia straci swoj urok dlatego,ze ma drapowania(tak to sie chyba nazywa...)u gory i musialaby zmienic cala gore a wtedy to juz nie bedzie ta sama suknia i ona odradza...w zamian-widzac moja zawiedziona mine-zaproponowala mi dekold w "łódeczkę" na co ja przystalam-byle nie byl prosty!no i dzis wybralam sie do salonu z zapytaniem czy w zwiazku z tym,ze zostalam niedoinformowana,ze w tej sukni taki dekold raczej nie wchodzi w gre moge liczyc na jakis upust,bo jesli ktos laskawie doradzilby mi i powiedzial,ze ma ona takie a nie inne szycie i odradzaja taki dekold w momencie kiedy ja zamawialam to zrezygnowalabym z tego szycia i zaplacila 300zl mniej!!!tak naprawde pani w salonie wprowadzila mnie w blad mowiac,ze nie ma zadnego problemu!!dzis razem z ta,ktora sprzedawala mi ta suknie byla jeszcze jedna pani, ktora wysluchawszy mnie tez odradzila ten dekold! a na moje pytanie dlaczego nie powiedzialy mi tego pare miesiecy temu kiedy ja zamawialam bo wtedy napewno bym nie zamowila jej do szycia i zaplacila te 300zl mniej panie zaniemowily.otrzymalam tylko informacje,ze nie moga zrobic rabatu bo tyle kosztuje oryginal i oni musza za niego zaplacic.. a potem do mnie zadzwonili,ze rozmawiali z pania w pracowni i ona zrobi mi te serduszko ładnie to myslalam,ze mnie krew zaleje! bo to juz szczyt bezczelnosci najpierw obie mowia mi ze bedzie zle wygladal tlumacza dlaczego itp.a po chwili,co? nagle wzor sukni sie zmienil,ze mozna zrobic ten dekold tak zeby wygladal ladnie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety niekompetencja zdaza sie wszedzie i dlatego trzeba uważać i pytac o wszystko dokładnie... ehhh... no ale pisz co dalej z ta sukienka, czy sie w koncu uda czy nie?
a pieniedzy to Ci powinni zwrócić te 300 i ejszcze dac cos w prezencie na rpzeprosiny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 3 Mar 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spytałam Pani w salonie w momencie kiedy mierzyłam suknie czy da się zrobić w niej dekolt w serduszko to mi powiedziała,że pewnie nie ma problemu,ale wtedy suknia będzie szyta na zamowienie przez ich krawcowa i bede musiala zaplacic te 300zl wiecej bo tak kosztuje oryginal.A oni mieli w salonie ta suknie w promocji o 300zl tansza.Wiec skoro mi pani w salonie powiedziala,ze nie ma problemu to nie widzialam powodu do niepokoju i sie zgodzilam..I gdyby pani krawcowa sie na przymiarce nie wygadala to w sumie bym sie nie dowiedziala,ze do tego modelu sukienki taki dekold po prostu nie pasuje!A podejrzewam,ze powiedziala mi to tylko dlatego,ze nie wiedziala,ze ta suknia jest szyta tylko i wylacznie z powodu tego serca..bo wczoraj jak dzwonilam spytac czy jest juz gotowa bo bede chciala negocjowac to mi powiedziala,ze jak tak to wyglada,ze ona jest specjalnie dlatego na zamowienie to ona mi zrobi te serce.I to tez jest przykre bo najpierw we 2 u krawcowej mnie przekonuja jak zle bedzie to wygladac a teraz...stanelo na tym,ze pani w salonie mi powiedziala,ze nie ma mozliwosci zejscia z ceny bo tyle kosztuje oryginal i oni tez musza zaplacic.A kompletnie w to nie wierze,ze nie moga zrobic zadnego roabatu bo na umowie jest miejsce na dodatki i jak sie u nich kupuje to sie tam dopina paragon i slyszalam,ze przy odbiorze robia potem jakis rabat.Ja narazie na szczescie kupilam u nich tylko bielizne(jeszcze musze dokupic nieszczesny pas do ponczoch i niestety tam,zeby pasowal do reszty Mad -to w sumie chociaz ten pas juz by mi mogla podarowac....) Ja juz nie mowie o tych 300zl.chociaz uwazam,ze powinni mi to zwrocic bo nie rezygnuje z tego sreca dlatego,ze mam taki kaprys,ale dlatego,ze pani w salonie jest albo niekompetentna,albo po prostu chciala mi wcisnac na sile cos drozszego i zataila przede mna ten fakt,ze ten dekolt nie pasuje...Ale chociaz jakikolwiek upust powinny mi zrobic albo chociaz tak jak mowisz prezent..bo jeszcze wczoraj tez im powiedzialam,ze dlaczego tego wszystkiego nikt nie powiedzial mi w listopadzie?! to spuscily glowy i zaniemowily!A stanelo na tym,ze ja po wyjsciu zadzwonilam do krawcowej,ze rezygnuje z tego serca skoro ma to niezbyt dobrze wygladac i niech mi ta lodke zrobi a ona,ze dobrze nie ma sprawy i ona chce mi dobrze doradzic ze strony praktycznej bo wie jak to potem wyglada i co z czym mozna a panie w salonie jak sprzedaja co mowia to ona tam nie wie..po czym po paru minutach dzwonia do mnie z salonu,ze dzwonily do pracowni i zrobia mi te sreduszko tak,zeby wygladalo ladnie! to sa szczyty! najpierw odradzaja,tlumacza itp a teraz nagle jak zrobilam z tego awanture,ze super,ze teraz mi to mowia to nagle da sie zrobic to dobrze!!to chyba tylko ktos nawiedzony musialby po tym wszystkim zdecydowac sie na te serduszko..wiec powiedzialam jej ze jak tez rozmawialam przed chwila z krawcowa i ma zostac lodka bo juz za duzo namieszaly mi w glowie i ja chce miec ŁADNĄ sukienke!Wiec koniec koncow jest taki,ze suknia zostaje uszyta z dekoltem w "łódeczke" za cene taka jak na umowie,bez rabatu,prezentu ani nawet glupiego"przepraszam"...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro 3 Mar 2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DARIA a nie możesz zrezygnować z szycia u nich? Zapłaciłaś im już jakieś pieniądze?

Poza tym NIE MAJĄ PRAWA ZATRZYMAĆ 300pln! NA UMOWIE masz dekolt w serduszko tak? Nie w łódkę. Więc UMOWA NIE ZOSTANIE WYKONANA. Niech Panie debili nie robią z Klienta. MUSZĄ oddać Ci 300pln. Umowa jest na KONKRETNĄ USŁUGĘ. Nie pozwól sobie wmówić bzdury!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 3 Mar 2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria walcz o swoje. Taka umowa ma zdaje sie moc prawna. Niedotrzymanie warunkow umowy jest podstawa do jej zerwania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 3 Mar 2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam pytań co za idiotki!!jesteś ich klientką i masz prawo wymagać!!nie poddawaj sie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie jedyny problem polega na tym, że one mi tego serduszka nie odmawiają..Pani krawcowa powiedziala, że mi to uszyje..Tylko teraz, jak mi powiedziały, że nie będzie to wyglądać dobrze to ja z tego serca zrezygnowałam. Nie będą ze mnie idiotki robić.. I najchętniej zreygnowałabym z tego szycia i poszła do innego salonu,ale mam już wpłacone 2600zł..Brakuje mi jeszcze 290zł..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ai dzięki za ciepłe słowa..Powiem Wam,że bezradność jest najgorsza..Bo wg prawa zrobić niczego nie mogę bo równie dobrze mogą mi teraz wmówić,że w momencie zamówienia mówiły mi,że taki dekolt nie pasuje do tego fasonu,ale się uparłam,prawda?Niczego im nie udowodnie..Ale tak wczoraj rozmawiałam z paroma osobami i nie zostawię tego tak napewno!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga.g
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 637
Skąd: Rzeszów / Uk'a

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria masz rację nie powinnaś im tego tak darować, bo jakby nie patrzeć sukienka nie kosztuje 100zł, tylko o wiele więcej, a w salonie powinni zastanowić się nad zmianą personelu, bo widocznie kobiety, które obecnie tam pracują psują jego dobre imię. A jeżeli nawet wynikła taka sytuacja, jeżeli nie były pewne co do tego dekoltu do tej sukienki w momencie, w którym ją zamawiałaś, powinny odrazu skontaktować się z krawcową, która dla nich szyje i ją bezpośrednio zapytać, może nie doszło by do tej całej nieprzyjemnej sytuacji dla Ciebie Wink, widocznie, te panie zamiast mózgu w głowie miają siano Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DARIA zrób inaczej. Porozmawiaj z kierowniczką tego "salonu". Jeśli się nie zgodzi powiadom ją, że z przyjemnością wystawisz odpowiednią opinię na wszystkich dostępnych formach ślubnych w podziękowaniu za "fachową" obsługę.

Poza tym niepotrzebnie wpłaciłaś tyle pieniędzy! NIGDY się na płaci za usługę PRZED jej wykonaniem. No ale tego nie cofniemy. Przeczytaj dokładnie umowę.

jeśli chodzi o RABAT to jest oczywiste, że do ceny uszycia dochodzi MARŻA sklepu. Ile może wynosić? Średnio ok. 30-40% żeby sprzedaż była opłacalna. Żałosne tępe baby, które myślą, że każdy jest równie głupi jak one i można wszystko klientowi wmówić.

Możesz zrobić jeszcze jedno - uprzykrzyć im nieco życie, żeby dołożyły do interesu nieco więcej niż zakładały. Raz niech coś skrócą, potem z kolejną przymiarką zwężą itp. itd. potem muszą suknie odprasować. A niech gdzieś plamka jakaś będzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group