Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na prezenty
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 21 Lut 2010, 21:43    Temat postu: Pomysły na prezenty Odpowiedz z cytatem

Ja mam zawsze problemy z tym co kupić na prezent i to nie tylko mojej drugiej połówce...
i ostatnio znalazłam taką stronę i myślę że ona sie Wam też może przydać uśmiech
http://www.iprezenty.pl/
jak znacie jeszcze jakieś tego typu strony to podajcie uśmiech

p.s
mam nadzieję że nie bylo takiego tematu a jak był to usuńcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Pon 22 Lut 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.toys4boys.pl/ Ja znam jeszcze takąuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwia1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Pon 22 Lut 2010, 22:13    Temat postu: Nie ma problemu z prezentami Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zawsze macie problem co kupić albo jakie marzenie spełnić to jest fajna stronka www.PoznajMarzenia.pl Jak zarejstruje się tam parka i zamieści trochę info o tym co by chciała, o czym marzy to druga połówka zawsze chcąc zrobić niespodziankę może tam zajrzeć - to działa wykrzyknik!
Poza tym jest dużo rzeczy o których marzymy od jakiegoś czasu, wielu lat ale zaganianie powoduję, iż odkładamy to na później - to jest dobry przypominacz.


Ostatnio zmieniony przez oliwia1980 dnia Nie 21 Mar 2010, 13:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Pon 22 Lut 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie podróze i chciałabym zeby moja druga połowa przygotowywala jakies wakacje Very Happy w ramach prezentów
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwia1980
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 7

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 13:45    Temat postu: podróż poślubna Odpowiedz z cytatem

podróż poślubna może też być dobrym prezentem od teściów. Trzeba tylko podpowiedzieć gdzie by się chciało jechać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Sob 23 Paź 2010, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj znalazłam coś takiego... http://milosnekupony.pl/ co myślicie?



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat bo szukam prezentu dla mojego męża na gwiazdkę. Chcę mu kupić coś z czego będzie zadowolony. Mój P. ma 26 lat, pracuje w straży pożarnej, nurkuje i lubi grać w piłkę. Czekam na pomysły tylko rozsądne cenowo
Dodam tylko,że odpadają:
- maskotki (ten etap mamy dawno za sobą)
- kosmetyki (spodziewa się że i tak dostanie od kogoś na gwiazdkę)
- ubrania ( sweterek dostał rok temu a na walentynki kupiłam mu koszulkę spersonalizowaną do grania w piłkę z jego nazwiskiem <bardzo był zadowolony>)
- gadżety strażackie (już kilka razy wykorzystałam na prezent)
- portfel też ma, resztą też ode mnie
Myślałam o:
- skrzynce na narzędzia (nie wiem czy nie zbyt banalne)
- książce o nurkowaniu (dostał chyba w tamtym roku o motocyklach i się cieszył ale znowu książka? sama nie wiem)

Pomocy!!!Sypcie pomysłami może coś się przyda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiula, ja mam tez taki problem uśmiech ON wsyztko ma, a kupić prezencik (i dostać) jakże milo. własnie myśle tez o takiej skrzynce na narzedzia itp. wiem ze byłby zadowolony bo ostatnio w sklepie oglądał uśmiech a że jest taką złota rączką to myślę ze to bd dobry pomysł uśmiech wiem, że tak samo ucieszyłby się z książki uśmiech hehe chyba mamy podobnych "typów" Very Happy z tym że moj nie nurkuje oczko hihi (no chyba ze pod kołdrą) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jakiś dobry skórzany pasek do spodni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pasek to zbyt standardowe... Mój cieszy się z książki jeśli jest tam więcej obrazków niż tekstu a o nurkowaniu to chętnie by poczytał (ostatnio jak byliśmy w empiku to oglądał takie właśnie nurkowe książki) a nurkowanie to część jego pracy uśmiech Jak jeszcze coś wymyślisz to daj znać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group