Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej patrz na jej garderobę, żeby do czegoś pasowało..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabiczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 55

PostWysłany: Pią 13 Maj 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
Tak więc , szukam fajnego prezentu dla brata na 30-te urodziny, dodam że pracuje w Irlandi od paru lat, razem z żoną budują domek.Nie wiem co mogłabym mu kupić, chciałabym coś fajnego pożytecznego i nie drogiego (zbieram pieniążki na ślub). Tak do 150 zł.


Ja jak miałam podobny dylemat to kupiłam mu alkohol i koszulkę z nadrukiem z revotum.com Zadowolony był jak nigdy. Alkohol wypity, a koszulkę nosi. Tylko się cieszyć, że mu się spodobało. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś pojawił się nowy temat o prezentach. Skoro taki już jest to trzeba go podnieść a o tamtym zapomnieć, bo nie ma co liczyć na zamknięcie nadprogramowego Rolling Eyes

O dniu chłopaka też zapomniałam, ale czy coś mój chłopak dostanie to nie wiem, jeżeli już to coś drobnego (na poprzednie urodziny dostał fajną zapalniczkę....i po 2 tygodniach ją zepsuł Rolling Eyes Rolling Eyes )
Mam gorsze "urwanie głowy". W lutym (tak wiem, to jeszcze dużo czasu) mój małż będzie miał okrągłe 30 urodziny. I tak zastanawiam się co by tu zrobić specjalnego... Bo myślałam wyprawić mu przyjęcie niespodziankę, ale jakiś specjalny prezencik też by się przydał...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten cały dzień mężczyzny dla mnie jest jakimś nowym wymysłem...Szczerze powiedziawszy to w ogóle nie przywiązuję do niego wagi. Dzień chłopaka to dzień chłopaka, choć i tak go jakoś specjalnie nie celebrujemy...
Ale my w ogóle nie obchodzimy specjalnie "dni czegoś...." nawet walentynek nie obchodziłam nigdy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Ten cały dzień mężczyzny dla mnie jest jakimś nowym wymysłem...Szczerze powiedziawszy to w ogóle nie przywiązuję do niego wagi. Dzień chłopaka to dzień chłopaka, choć i tak go jakoś specjalnie nie celebrujemy...
Ale my w ogóle nie obchodzimy specjalnie "dni czegoś...." nawet walentynek nie obchodziłam nigdy



Dokładnie. Jest ten wrześniowy, choć przyznam, że z takich okazji to sobie szczególnie prezentów nie kupujemy.. Jakaś miła kolacja, w dzień kobiet zazwyczaj też to + kwiatek. Jeszcze tego brakowało, żeby oni mieli dodatkowo dwa;p
A co do rozróżnienia wiekowego - oni zawsze będą choć w części chłopcami, po co sobie kalendarz tego typu okazji zmieniać;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dziś na gruponie 2 bony w cenie 39 zł na usługę wykonania kalendarza ze zdjeciami ( jeden kupon to bon na 100 zł). Chcemy pod choinkę dac mojemu chrzesniakowi i chrzesnicy P. takie właśnie kalendarze z ich fotkami (dzieci powinny być zachwycone uśmiech ) Może zrobimy też sobie, lub bratu i bratowej z fotkami z ich ślubu.
Ładne wizualnie te kalendarze więc myślę, że warto uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magiakoloru
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie macie pomysłów na prezent gwiazdkowy to zapraszam: http://www.magiakoloru.eu

Prezenty może nie dla facetów, ale dla mam, cioć, babci, sióstr jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 7 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group