Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

stolik alkoholowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie,swego czasu byłam na weselu gdzie oprócz wóki na stoliku alkoholowym było kilka innych win słodkich i wytrawnych-żaden z gości nie narzekał,każdy był bardzo zadowolony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi jaki jest mniej więcej koszt zorganizowania stolika z alkoholami i barmanem? Wczoraj przez całe wesele piłam kolorowe drinki i bardzo spodobał mi się ten pomysł ) Niestety nasz budżet ślubny jest nieco ograniczony.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt mój D. chce zamówić barmana, który bierze 2300 zł myślę, że mniej więcej tyle biorą właśnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W cenie jest już alkohol rozumiem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wódkę my musimy dać, a resztę ma barman
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow, dużo! my też myśleliśmy o barmanie, ale w sumie na razie jakoś stanęło na niczym; ogólnie na pewno chcemy mieć jakiś kącik różnych alkoholi tylko właśnie...hmm wiadomo, nie wszyscy wiedzą, co i jak się z czym pije, więc przydałaby się jakaś osoba do obsługi...:/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra ja bym nie ryzykowała ze stawianiem stolika z alkoholami "bez opieki". Znając życie to w trakcie wesela podejdą jacyś "weselsi" goście (szczególnie młodzież), zaczną sobie mieszać, narobią drinów, które nie będą im smakowały, nie wypiją, a alkohol się będzie marnował (i to nie najtańszy przecież).

Pytaliśmy znajomych, za wczorajszą usługę zapłacili 2300 zł i dali karton wódki do tych drinków.

Kurczę fajna sprawa taki barman, bardzo mi się podoba, ale drogaśno...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
arsandra ja bym nie ryzykowała ze stawianiem stolika z alkoholami "bez opieki". Znając życie to w trakcie wesela podejdą jacyś "weselsi" goście (szczególnie młodzież), zaczną sobie mieszać, narobią drinów, które nie będą im smakowały, nie wypiją, a alkohol się będzie marnował (i to nie najtańszy przecież).

Pytaliśmy znajomych, za wczorajszą usługę zapłacili 2300 zł i dali karton wódki do tych drinków.

Kurczę fajna sprawa taki barman, bardzo mi się podoba, ale drogaśno...


Myślę, że lepiej dokładnie się zorientować i głównie bazować na tym, ile sam barman bierze. Bo ewentualne alkohole, ich ilość czy nawet jakość (czy bierzemy oryginalne, czy jakieś zamienniki) można pewnie dograć..


I w sumie racja - z jednej strony ładnie to wygląda, a z drugiej nie zawsze drink wyjdzie i może skończyć się na zostawianiu niedopitych po kątach. Choć z drugiej strony jak to co zrobi barman nie podpasuje też może wyglądać podobnie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
wow, dużo! my też myśleliśmy o barmanie, ale w sumie na razie jakoś stanęło na niczym; ogólnie na pewno chcemy mieć jakiś kącik różnych alkoholi tylko właśnie...hmm wiadomo, nie wszyscy wiedzą, co i jak się z czym pije, więc przydałaby się jakaś osoba do obsługi...:/


ale nie masz w ogóle problemu np z roznoszeniem wódki... z reguły przecież robi to albo świadek albo kelner, którego wynajmujesz... a tak wszystko jest w jednej cenie uśmiech chociaż każdy ma inne zwyczaje
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - albo powiedzieć, żeby obsługa donosiła, a jak chcesz mieć większą pewność to świadek.. Wódka to nie aż tak wielka sprawa, żeby zatrudniać dodatkową osobę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group