Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamina suknia na przebranie... co o tym myślicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyKay, a ta gora jest orginalna od sukni, czy ja zmienialas? as , zdecydowanie poprawia efekt, aby "poszerzyc" lekko dol proponowalabym halke z odrobina tiulu tak, aby nie obciazyc Ciebie podczas podskokow a dodac lekkosci spodnicy.
Co do gory: nie pasuje ci ten typ dekoltu, wg mnie. Sprobowalabym, jesli sie da, oczywiscie, zrobic go lekko kwadratowym, zwezajac przy tym ramiaczka. A tak na marginesie: zakladalas do adjecia stanik slubny? Bo cos tam brakuje... Rekawiczki , raczej nie.
Wiesz, tak mi teraz przyszlo jeszcze na mysl, ale gdybys z gory zrobila gorset (ucinajac calkowicie szelki) byloby jeszcze lepiej.
Ale to jest tylko moja opinia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwi napisał:
LadyKay, a ta gora jest orginalna od sukni, czy ja zmienialas?

góra jest przerobiona, ale pod koronką jest oryginalny materiał... poprostu rękawy są ucięte i dekolt wycięty, powiększtony... pierwotnie dekolt miał taki kształt np. jak w bawełnianych koszulkach jest...

Iwi napisał:
as , zdecydowanie poprawia efekt, aby "poszerzyc" lekko dol proponowalabym halke z odrobina tiulu tak, aby nie obciazyc Ciebie podczas podskokow a dodac lekkosci spodnicy.

pokombinuję z halką uśmiech nie mogłam nigdzie znaleźć gotowej takiej która byłaby odpowiednia ale pokombinuję z tiulem uśmiech

Iwi napisał:
gdybys z gory zrobila gorset (ucinajac calkowicie szelki) byloby jeszcze lepiej.

góra jest za lekka na to... trzeba byłoby wszywać np. fiszbiny... specjalnie górę usztywnić... ja na początku chciałam zupełnie inną górę. Pokazałam zdjęcie, wyjaśniłam... krawcowa wysłuchała i... zrobiła po swojemu - to co widać do tej pory na zdjęciu...

góra, którą ja wymyśliłam jest taka:



oczywiście tu jest koronka tylko na samej górze, ale w mojej sukience miał być po całości coś na kształ tego:



a teraz... na 3 miesiące przed ślubem... poprostu chciałam to jakoś uratować... bo jak już się zapewne domyślacie gdyby przeróbki wyszły po mojej myśli, nie musiałabym w ogóle kupować sukni i poszłabym w tej...

ale jak to powiedziała później krawcowa:
"tak jej zrobić to się nie da" smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej iść w takim kierunku - http://www.vissavi.pl Czyli po prostu fajna elegancka kiecka, którą na pewno wykorzystanie w przyszłości na innych imprezach? Nie będzie tak dużo praktyczniej?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliza napisał:
no jak dal meni bardzo łądna ta suknia uśmiech
jako że jestem zwolenniczką raczej minimalizmu przy strojach to bym już tu nic nie dodawała uśmiech


też minimalizm do mnie przemawia.
Moja żona na weselach zawsze ma coś z sobą do przebrania.


---------------------

https://www.cosplaycraft.pl/kategoria-produktu/materialy/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group