Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamina suknia na przebranie... co o tym myślicie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 11:14    Temat postu: Mamina suknia na przebranie... co o tym myślicie? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do was... znowu oczko

Chodzi o sukienkę na przebranie się, ponieważ tata kupił mi suknię (pisałam o tym w innym wątku) która ma strasznie długi tren i chyba nie będzie do końca wygodna... znając moją energię i "temperament" do tańca Very Happy

Rozmawiałam o tym ostatnio z mamą i zaproponowała, że skoro stara moja sukienka (ta którą ja kupiłam) jest biała - więc głupio tak się z kremowej w białą przebrać - i nie da się jej ufarbować to...
dostałam pozwolenie na użycie jej sukni, w której ona brała ślub, bo "to będzie super niespodzianka dla naszej rodziny... no i przywołanie wspomnień dla tata". Mama twierdzi, że jak po oczepinach zniknę w pokoju i wrócę w jej sukni to tacie się łezka w oku zakręci Very Happy

ale do rzeczy...

Suknię trzeba było ciut przerobić, ponieważ miała długi rękaw (rodzice brali ślub w październiku a ja będę brać ślub w maju)...

poniżej zdjęcia...

1. pierwotny wygląd sukni mamy - na ramionach dodatkowa peleryna



2. nasza przeróbka uśmiech mam wrażenie że czegoś brak... no nie wiem może szarfy na zasadzie paska... albo i nie jeśli byłaby z dodatkiem tego szala...



co o tym pomyśle myślicie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suknia macoś w sobie, choć zupełnie nie jest w moim stylu. ale jest ładna i po oczepinach mogłabyś spokojnie w niej wystąpić Smile również mam wrażenie, że czegoś jeszcze tej sukni brakuje, ale nie mam pojęcia czego.

trochę szkoda, że twój tata kupił suknię bez porozumienia z Tobą i się okazało, że nie do konca jest Ci w niej wygodnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie tak, że nie pasuje uśmiech

suknia jest świetna i nie mam żalu do niego, wręcz przeciwnie uśmiech
mi zawsze najwygodniej w spodniach, ale ślub to taki moment że nawet najbardziej zatwardziały uparciuch powinien się wbić w kieckę uśmiech

myślę, że na ślub suknia powinna być przede wszystkim efektowna, a jeśli uda się to połączyć z wygodą to super... nie jest to jednak możliwe w przypadku takiego uparciucha jak ja oczko albo efekt albo wygodna - tak jest w przypadku każdej imprezy na jaką idę...

w każdej sukni byłoby mi nie wygodnie... roznosiłoby mnie że nie mogę "poskakać" jak zwykle dlatego myślę, że wręcz wskazane jest żebym się przebrała...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jakieś ozdobne bolerko do niej założysz ? Jak dla mnie to góra jest taka strasznie skromna, trzeba by coś troche pozmieniać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia ma swój urok. Nie jest w moim stylu, ale z pewnością ma "smaczek"
Moim zdaniem powinnaś pójść w kierunku uwydatnienia jej charakteru i podkreślenia "metryki" uśmiech Dodałabym do tego ozdoby w stylu lat XX-tych. Zwłaszcza nakrycie głowy. Oglądałaś Karierę Nikodema Dyzmy? Popatrz jakie nakrycia głowy miała Nina Very Happy Eleganckie ale wyróżniające się i baaardzo moim zdaniem stylowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak dal meni bardzo łądna ta suknia uśmiech
jako że jestem zwolenniczką raczej minimalizmu przy strojach to bym już tu nic nie dodawała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym ciut rozlozyla spodnice za pomocą jakiejs halki czy cos.. a na gorze zwezilabym ramiączka czy to dzieki krawieckim przerobkom czy złapaniu ich i zmarszczeniu przy pomocy broszek czy jakichs kwiatow na agrafce. Bo teraz ta gora wyglada mocno koszulkowo..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogłabyś np. dodać na górze jakiś kwiatuszek przy ramiączku w kolorze takim jak dół sukni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym dorzuciła szeroką szarfę i po sprawie.
Chociaż szczerze mówiąc jeśli miałabym się przebierać to wolałabym w tą suknię, ktorą kupiłaś sama jako pierwszą ( a, że biała no to co!)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie ci ramiona poszerzyło...

może pod biustem paseczek w kolorze spódnicy, optycznie powiększy biust....
zobacz czy jak ramiączko złożysz na pół wyglądasz delikatniej?

jeśli chcesz wyrównać sylwetkę włóż halkę pod spód... a jak nie to to popracuj nad góra ;]

szal będzie nie wygodny... ty masz sie bawić a nie myśleć o szalu ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group