Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

diadem czy welon- co dla panny młodej która jest już mamą :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rudamn
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 1:21    Temat postu: diadem czy welon- co dla panny młodej która jest już mamą :) Odpowiedz z cytatem

hej laseczki uśmiech mam pytanko, przygotowujemy się właśnie do ślubu mamy już 2,5 letnie syna- gdy będziemy brać ślub będzie miał 3,5 praktycznie mam takie pytanko co myślicie o nakryciu głowy dla panny młodej- mamy uśmiech wiem,że to już nie te czasy,że panny z dzieckiem szły na czarno ubrane do ślubu tylko dlatego, że dzieci miały przed ślubem, ale tak się zastanawiam czy panna młoda z dzieckiem i w ekstra białej sukni i 3 metrowym welonem to pasi?? ja osobiście chcę mieć suknie e'cru i mały diadem, ale nie przez dziecko tylko tak mi się podoba, jednak chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat?
_________________
...jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko to znaczy, że nie wiesz NIC...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze że pracuje w salonie ślubnym i nie ma czegoś takiego że jak dziecko to brak welonu
ja nie będę mieć welonu bo mi się podoba

... a kobieta w ciąży im większy brzuch tym dłuższy welon ...
skoro jest to pierwszy ślub to możesz ubrać welon ale zobaczysz jak zaczniesz mierzyć suknie to ci dadzą welon i zobaczysz jakie masz odczucie ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że każda panna młoda powinna założyć to co ma ochotę, ewentualnie to w czym będzie się dobrze czuła. Jeżeli ktoś marzy o welonie, ale sam sądzi że to nie wypada i ma się czuć nieswoją to niech lepiej go nie zakłada. Ale generalnie warto z przymrużeniem oka patrzeć na kwestie "bo tak wypada" Wink

Jedynym wyjątkiem jest roznegliżowana panna młoda na ślubie kościelnym. W tym wypadu naprawdę nie wypada. Ale nie o to pytałaś język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...a mnie się wydaje, że w dobrym tonie będzie raczej piękny diadem a nie welon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przychylam się do zdania, że należy w tej kwestii zrobić tak, jak się od zawsze marzyło i jak się chce. Drugiej okazji nie będzie oczko Konwenanse olać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Twój dzień i rób tak jak sobie wymarzyłaś uśmiech Ludzie zawsze znajda powód do gadania, taka ich natura.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ty bys powiedziala gdybys zobaczyla osobe bedaca juz mama na slubie koscielnym w welonie? Potepilabys do dna czy nie przejmowala sie dziwna tradycja? Ja bym sie tam nie przejmowala. Bedziesz chciala miec welon, miej welon. Nie to nie. Ale niech to zalezy tlko od ciebie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem mamą 5-letniego synka i bedę miała welon, zresztą mój synek bedzie chyba niósł nam obraczki Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bez znaczenia jest to że masz dziecko. Jeśli spodoba Ci się welon to go kup, załóż i już uśmiech Nie uważam, że w "dobrym tonie" jest nie zakładanie welonu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orginal1981
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 11

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem mamą i bierzemy teraz slub I ja założe diadem albo jakiegos kwiatka we włosy.
Ale wybór nalezy do Ciebie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group