Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

plaster na zlamane serce
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszło głupio, ale ile mądrych zdań tu przy okazji padło Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leila nie zrozum mnie zle ale lepiej ze sie to tak skonczylo. Moglo byc duzo gorzej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja podobnie jak Lizzi jestem w związku od 5 lat.zaczeliśmy się spotykac ,gdy miałam 17 lat i fsiu-bziu w głowie język .niedługo po tym zmarła moja mama.cięzko do przeżyłam...sama ze sobą nie potrafiłam sobie poradzić.były zgrzyty ,kłotnie.pozniej było ok, zamieszaliśmy razem.i znowu zgrzyty,kłótnie...wątpliwości...musieliśmy wszystko sobie wyjaśnić i pójść na kompromisy..Udało się..zaręczyny..przygotowania.choć czasem zdarzają nam się kłótnie (jak to w każdym związku) to jest super i kocham mojego dziubka z całego serca buźki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roberti
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 11 Paź 2017, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm z doświadczenia wiem, że zazwyczaj pocieszenie bo złamanym sercu, gdy kogoś się kochało nigdy nie będzie prawdziwą miłością. dopiero jak dzięki tej osobie zapomnisz, to ta następna, gdy będziesz z czystym sercem to jak strzał amora miłość oczko
_________________
http://prokwiaty.pl TWOJA KWIACIARNIA ul. Włóczków 6 30-103 Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:43    Temat postu: Re: plaster na zlamane serce Odpowiedz z cytatem

leila napisał:
chciałabym sie poradzic?siostra poznała przez neta chłopaka z drugiego końca Polski .
dopiero co rozstał sie po 10 letnim zwiazku z dziewczyną
w mailach pisze do niej jak to przezywa, jak nie moze sobie poradzic z codziennym zyciem typu zakupy gotowanie
ze potrzebuje siły
nie wiem co jej poradzic?ja mysle ze nie jest jeszcze gotowy na nowy zwiazek,moze tylko potrzebuje osoby do sprzatania i gotowania?


Też myślę że za szybko, pan szuka pocieszenia.
Czasami na słowach się kończy a dziewczyna robi sobie nadzieję.

-----------

przewóz

https://kimbo-transport.pl/kontakt/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 17 Sty 2024, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że portalem randkowym który w pełni Was zachwyci i zapewni bezpieczeństwo korzystania z niego jest https://randkuj.my/polska/lubelskie/swidnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group