Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

plaster na zlamane serce
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 22:43    Temat postu: plaster na zlamane serce Odpowiedz z cytatem

chciałabym sie poradzic?siostra poznała przez neta chłopaka z drugiego końca Polski .
dopiero co rozstał sie po 10 letnim zwiazku z dziewczyną
w mailach pisze do niej jak to przezywa, jak nie moze sobie poradzic z codziennym zyciem typu zakupy gotowanie
ze potrzebuje siły
nie wiem co jej poradzic?ja mysle ze nie jest jeszcze gotowy na nowy zwiazek,moze tylko potrzebuje osoby do sprzatania i gotowania?
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam sie że poszukuje pocieszenia w kobietach...
na pewno nie jest gotowy na nowy związek ;/
czas leczy rany - tak mówią ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle podobnie. 10 lat to kawal czasu, nie da sie tego ot tak zapomniec. Potrzeba czasu. Lepiej niech sie siostra nie angazuje. Rozne rzeczy mozna o sobie w internecie napisac a potem z tego moga wyniknac wielkie problemy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mysle ,
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, dziś spotkaliśmy się na treningu z kolegą i potem poszliśmy do paru on rozstał się z dziewczyną po 7 czy 8 latach i myślę, że jeszcze mu nie do końca przeszło. Trochę nie potrafi się odnaleźć, nie bardzo wie za co się zabrać itd. Pewnie z tym chłopakiem o którym mówisz jest podobnie i póki co nie nadaje się do nowego związku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może mam subiektywne podejście, ale coraz częściej widzę, jak takie pary które są ze sobą od początku, od szkoły średniej czy nawet gimnazjum - wszystko się sypie. Własnie po takim czasie bycia razem, znania się jak łyse konie - ludzie idą na studia i prędzej czy później się rozstają Rolling Eyes Nie wiem, może to kwestia jakiejś frustracji, nie spełniania oczekiwań, brak decyzji 'wóz albo przewóz' w odpowiednim momencie --> po pewnym czasie poprostu nie wystarcza tylko relacja chłopak-dziewczyna Rolling Eyes

Chylę czoła przed Parami, którym udaje się takie długie 'chodzenie' i spotykają się przed ołtarzem (chyba u ciebie tak jest, Liziii Wink ) ale tak średnio na 10 takich znanych mi par może ze 2 są szczęśliwe i sa po ślubie. Ja byłam takim przypadkiem jak wszystkie opisane wyżej Rolling Eyes Ogólnie uważam, że jeśli ludzie się po takim czasie jednak nie dogadują, to lepiej się rozstać niż wiązać 'bo wypada' ... poboli ale wychodzi na zdrowie, tylko trzeba troche czasu. Nowe doznania uczuciowe po innym długim związku potrafia być naprawdę zaskakujące, wspaniałe i człowiek już wie, czego powinien oczekiwac po takiej relacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle, ze niezaleznie od tego czy sie jest razem rok czy 10 lat, zawsze boli i zawsze nalezy dac sobie czas na pozbieranie sie. Nawet jesli zakonczy sie zwiazek dobrowolnie nalezy poczekac, zdystansowac sie i troche odpoczac by lepiej wkroczyc w nowy, po 10 latach ten czas rehabilitacji jest dluzszy, to kawal zycia o ktorym ciezko tan nagle zapomniec. Kazdy potrzebuje czasu, by sie pozbierac, zapomniec, po prostu zrobic cos dla siebie by stary zwiazek byl przeszloscia a nowy ta przyszloscia w ktora sie chcemy anagazowac. Ja bym sobie dala spokoj z kims kto tak mowi i przezywa, golym okiem widac ze on szuka pocieszyciela a nie partnerki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, tak jest u nas Mr. Green 7 lat zlecialo.. Ale tak okolo 5 rocznicy powaznie drzelismy bo były zgrzyty - czesto zwiazane z sytuacjami ktore wtedy mialy miejsce i problemami jakie nas dopadały - niemniej były. A ze tez widzielismy jak zwiazek znajomych sie posypał po 6 latach wspolnego zycia, tuz po zareczynach..to naprawde mocno sie zastanawialismy czy mamy juz siebie dosc czy jednak to jest TO. I jakos tak to gładko minelo, pozniej zareczyny.. My chyba jestesmy dla siebie stworzeni oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo sprawy uczuć i związków ciężko brać w jakieś ramy i szukać schematów. Ja poprostu miałam przed oczami mnóstwo takich negatywnych przykładów i sama na sobie to też odczułam. Ilu koleżankom już wróżyłam śluby w klasie maturalnej czy jakoś tak a tu lipa Rolling Eyes

Niby fajnie jest, kiedy para zna się od podstawówki --> zawsze razem, bo się jest dla siebie pierwszym pod każdym względem, jedno drugie rozumie jak jest się na zbliżonym etapie życia.... Wink Ale łatwo wtedy popaść w stan, kiedy nie wyobrażasz sobie żadnych zmian w życiu, a to cholernie osłabia i brnie się w szitowy związek mimo wszystko. Rolling Eyes Czasem trzeba mieć jaja i podjąć męską decyzję, bo kiedy po czymś takim zdajesz sobie sprawę, że świat się nie zawalił i nie umarłeś/łaś bez tej drugiej 'eks'-osoby życie naprawdę zaczyna nabierać prawdziwych kolorów oczko

Ale i tak uważam, że jak ktoś jest dla kogoś przeznaczony to nie ma bata na to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Pon 15 Lut 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa sie sama wyjasnila ,siostra chciala zdjecie
a on przysłał obrazliwy mail typu ze ma kompleksy szukajac chłopaka w sieci i inne uff jak mozna sie sparzyc trzeba byc ostroznym smutny
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group