Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w_chmurach napisał:
Pralinka napisał:
ciekawsze nie ciekawsze. W Walentynki najpierw trzeba te misie i serduszka żeby bara bara, a tutaj od razu ściąga się majty hihi


Ach więc to o to chodzi. To ja od razu ściągnę , lepiej zostać w domu , bo luty zimny i biegając można się przeziębić .

Ale jak od razu ściągniesz? Nie rozumiem.

Suuper, Pralinka, dodałaś do pieca wykrzyknik Generalnie za pasem to nawet Bożego Narodzenia nie ma uśmiech. Walentynki-srynki, my mamy nasze własne święta, np. w poniedziałek zrobiliśmy sobie dzień tortu, a w ubiegły pt był dzień koronkowej bielizny. Jaka to strata dla zakochanych, świętowanie raz w roku.... oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakochana jestem przez cały rok i nie czuję potrzeby, aby wyznawać miłość dokładnie w ten sam dzień, w który wszyscy sobie ją wyznają.
A miłe rzeczy sprawiamy sobie od tak, codziennie.
Np. wczoraj dostałam 2 kg pudło wafelków. Albo obudziłam się i stała kawa obok łóżka...


Ostatnio zmieniony przez nheledore dnia Czw 13 Paź 2011, 8:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dzisiaj dla swojej drugiej połowy ugotuje zupę pomidorowąuśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my staramy się być dla siebie wsparciem..codziennie staramy się pielęgnować nasze uczucie .. niestety nie stać nas na codzienne wzajemnie ofiarowywanie sobie jakiś upominków ( nawet jakaś błahostka za 5 zł co dzień daje dość pokaźne koszty w przeciągu roku)
dlatego takie okazje jak święta, urodziny czy walentynki staramy się pamiętać o miłym upominku, chodzi mi o wartość materialną
codziennie jednak pielęgnujemy nasze uczucia, jesteśmy dla siebie czuli i robimy sobie małe przyjemności niewymagające od nas nakładów finansowych - spacerek, romantyczna kolacja z kanapkami z szynką oczko, wspólna kąpiel itp.. zdarza mi się dostać jakiegoś kwiatuszka raz na jakiś czas spontanicznie, albo ja mu kupię uluionego batonika.
Reasumując codzienne darzenie się uczuciami jest
a święta, walentynki, urodziny - ofiarowujemy sobie upominki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
my staramy się być dla siebie wsparciem..codziennie staramy się pielęgnować nasze uczucie .. niestety nie stać nas na codzienne wzajemnie ofiarowywanie sobie jakiś upominków ( nawet jakaś błahostka za 5 zł co dzień daje dość pokaźne koszty w przeciągu roku)
dlatego takie okazje jak święta, urodziny czy walentynki staramy się pamiętać o miłym upominku, chodzi mi o wartość materialną
codziennie jednak pielęgnujemy nasze uczucia, jesteśmy dla siebie czuli i robimy sobie małe przyjemności niewymagające od nas nakładów finansowych - spacerek, romantyczna kolacja z kanapkami z szynką oczko, wspólna kąpiel itp.. zdarza mi się dostać jakiegoś kwiatuszka raz na jakiś czas spontanicznie, albo ja mu kupię uluionego batonika.
Reasumując codzienne darzenie się uczuciami jest
a święta, walentynki, urodziny - ofiarowujemy sobie upominki uśmiech


No i właśnie o to chodzi... To jest miłe i dlaczego z tego rezygnować
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja staram się dzień w dzień urodzić mu córkę lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
ja staram się dzień w dzień urodzić mu córkę lol

bosko!wykrzyknik! lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie powiedziane, nimfa - na pewno wkrótce się uda oczko. A odnośnie postu karolipio - ja napisałam o tym świętowaniu raz w roku z dystansem - do tych całych walentynek nic nie mam, chodzi mi bardziej o sytuację, gdy ludzie nagle sobie przypominają, że są zakochani, robią jakieś dziwne rzeczy, starają się ze wszech miar zaimponować drugiej osobie, popisać się, jak to bardzo kochają, najlepiej jeszcze pochwalić znajomym... takie jednorazowe akcje, podsycane jeszcze przez całą tę komercyjną otoczkę, mnie trochę bawią. W Polsce nie jest to, na szczęście, tak plastikowe jak na zachodzie, gdzie właśnie ludzie planują na kilka miesięcy przed jakąś spektakularną akcję, często obfotografowaną i wrzuconą na fejsa. A dwa dni po walentynkach wraca szara rzeczywistość, która nie zawsze jest idealna i tak kolorowa. I do następnej akcji pt. "Kocham Cię" - za rok. Tak więc święto to jest sztuczne z tego powodu, że zakochani cały rok powinni dbać o uczucie i szacunek do siebie, a jednorazowa akcja to często pretekst, żeby ukryć problemy w związku, bo "skoro to dla mnie zrobił, to jednak kocha" lub niepotrzebny powód konfliktów - uuu, nie dał kwiatka, nie pamiętał, to może niewiele dla niego znaczę... I to są autentyczne przykłady oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w zeszłym roku dostałam kubeczek w kształcie serca, na którym po napełnieniu wrzątkiem pokazuje sie napis "kocham Cię" lol

w sumie nigdy jakoś specjalnie walentynek nie obchodziliśmy i ten kubeczek strasznie mnie rozczulił Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group