Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:


Konsekwentnie,bez napinki pier***my walentynki wykrzyknikwykrzyknik Very HappyVery Happy

ok świetne lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w_chmurach napisał:
Już październik , walentynki tuż, tuż jaki pomysły w tym roku ?
Ja będę 3 dni po ślubie chce , żeby to było coś ciekawego, jakiś naprawdę miły i sentymentalny prezent, ale jeszcze nie mam pomysłu. Myślałam o nakręceniu filmu, z ważnymi dla nas miejscami + komentarze do tego.



Czy na pewno popatrzyłaś na dobrą stronę w kalendarzu.

Jak dla mnie nie ma nic bardziej idiotycznego niż świąteczne rzeczy w listopadzie. Sprawiają, że na początku grudnia już ma się tego wszystkiego po dziurki w nosie. A myślenie w październiku o walentynkach.. Bez komentarza. To nic nie znaczące święto, więc bez sensu się tak spinać. Są w życiu ważniejsze sprawy, niż kupienie serduszka, czy lizaka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
w_chmurach napisał:
Już październik , walentynki tuż, tuż jaki pomysły w tym roku ?
Ja będę 3 dni po ślubie chce , żeby to było coś ciekawego, jakiś naprawdę miły i sentymentalny prezent, ale jeszcze nie mam pomysłu. Myślałam o nakręceniu filmu, z ważnymi dla nas miejscami + komentarze do tego.



Czy na pewno popatrzyłaś na dobrą stronę w kalendarzu.

Jak dla mnie nie ma nic bardziej idiotycznego niż świąteczne rzeczy w listopadzie. Sprawiają, że na początku grudnia już ma się tego wszystkiego po dziurki w nosie. A myślenie w październiku o walentynkach.. Bez komentarza. To nic nie znaczące święto, więc bez sensu się tak spinać. Są w życiu ważniejsze sprawy, niż kupienie serduszka, czy lizaka.



Oczywiście , że są ważniejsze rzeczy. I miłość drugiej osobie powinno się pokazywać codziennie. Nie rozumiem , skąd ta odraza dla tego święta, Wy takie zakochane przyszłe Panny młode. Nie powiem , żeby to było jakieś ważne święto , ale każdy pretekst do sprawiania przyjemności tej drugiej połówce jest dobry. Nawet gdyby to miało się wiązać z kupieniem lizaka ( ja akurat bardzo lubię słodycze) wspominacie czasem o powrocie do szarej rzeczywistości, takie dni są właśnie po to , żeby na chwile się od niej oderwać. Oczywiście zgodzę się , że to bardzo komercyjne święto , i tak nie widzę w tym nic złego. Jak już wspomniałam myślę o tym teraz po dla mnie ta data jest już bardzo blisko i cały czas żyje lutym co prawda 11 lutego, ale do 14 nie daleko.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie obchodzimy Walentynek, bo... nie znosimy świąt rodem z zachodu, nie lubię komercji i nabijania kiesy handlowcom ( setki pluszowych serduszek-kurzołapów, dynie i straszydła na Halloween czy ozdoby bożonarodzeniowe sprzedawane już w listopadzie bez wspomnienia o prawdziwych tradycjach tego święta).

...bo następnego dnia po Walentynkach mam urodziny, więc ten dzień jest dla nas okazją do wspólnej kolacji przy świecach uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walentynki? Dziewczyny, a nasza pogańska noc Kupały? Żadne tam serduszka, misie, srysie. Rozbieramy się do golasa i biegamy dookoła ogniska uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja walęTynek nigdy nie obchodziłam, głupie komercyjne na dodatek "nie nasze" "święto" (celowo święto umieściłam w cudzysłowie).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Walentynki? Dziewczyny, a nasza pogańska noc Kupały? Żadne tam serduszka, misie, srysie. Rozbieramy się do golasa i biegamy dookoła ogniska uśmiech


nago dookoła ogniska, to faktycznie może być ciekawsze niż jakieś tam walentynki:P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawsze nie ciekawsze. W Walentynki najpierw trzeba te misie i serduszka żeby bara bara, a tutaj od razu ściąga się majty hihi
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
ciekawsze nie ciekawsze. W Walentynki najpierw trzeba te misie i serduszka żeby bara bara, a tutaj od razu ściąga się majty hihi


Ach więc to o to chodzi. To ja od razu ściągnę , lepiej zostać w domu , bo luty zimny i biegając można się przeziębić .
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group