Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 20:16    Temat postu: co planujecie specjalnego na walentynki? Odpowiedz z cytatem

ja niestety nic ,mam antybiotyk i w domu siedze Sad
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuu przekichane :/ chora??

jedziemy na jakąś jednodniową wycieczkę. wiem tylko tyle, że o 5 rano musimy być w Piekarach Śląskich. szkoda, bo chciałam jechać do Katowic na Targi Ślubne Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie obchodzimy walentynek. Osobiście czuję sie jakbym codziennie miała w domu walentynki. Jest tak cudownie. Buzi, przytulanie, "kocham Cie", i wogole och i ach Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety chora na walentynki typowo babski problem nawracajace zapalenie pęcherzyka moczowego Sad
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojoj biedna Leila Sad


A my w zasadzie walentynek jako takich nie obchodzimy. 12 będzie 3,5 roku naszego bycia razem więc postanowiliśmy wtedy zrobić sobie kolację. Kupiliśmy zestaw do sushi i będziemy próbowali sami zrobić uśmiech Do tego winko, muzyka..mrrr

Mam nadzieję, że przy okazji będzie to odstresowanie posesyjne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M chcial isc do kina.. ale widze ze akurat od niedzieli zmienia sie repertuar..na taki typowo walentynkowy Rolling Eyes
Ja bym obejrzalam film "walentynki" ale nie wiem czy moj ukochany to zniesie Shocked
a na avatarze juz bylismy.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w Walentynki jestem w pracy do 20. może uda się wyjść wcześniej.
będziemy świętować rocznicę zaręczyn, ale jeszcze nie wiemy jak.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my swoje walentynki mieliśmy na początku lutego, przy okazji kolejnej (podobno szczęśliwej z powodu cyfry, ale też podobno pechowej dla związku, bo kryzysowej Rolling Eyes) naszej rocznicy, więc w walentynkowy wieczór przystopujemy... chociaż może jakaś kolacja gdzieś zostanie wykombinowana uśmiech

Liziii, Avatar był w 3D, of kors? bo inaczej traci wszelki urok uśmiech

leila, kuruj się, bidulko! głaszcze
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno dawno temu (w trawie język ) z eks nie obchodziłam walentynek bo był strasznie na 'nie' i wogóle przeciw wszelkim przejawom jakich kolwiek uczuć na zewnątrz język Na szczęście ta epoka mięła i jestem bardzo zadowolona z możliwości obchodzenia walentynek. Niby komercha itd. ale przynajmniej kolejna dodatkowa okazja do pójścia na kolację, do pubu czy kina. W tamtym roku zrobiliśmy sobie tour - kolacja z winem w restauracji - kino ("idealny facet dla mojej dziewczyny' czy jakoś tak) a potem miły koniec w pubie na kilku drinkach Cool Między czasie mnustwo pięknych fotek na krakowskich plantach, bo było przepięknie - do dziś pamiętam oszronione drzewa, biel i ogólnie widok jak z bajki Wink

W tym roku jedziemy ze znajomymi na weekend na gorące źródła do Bukowiny Tatrzańskiej lol Co prawda samego 14.02 już będziemy wyjeżdżać, ale od piątku do niedzieli i tak swoja porcję czułości/romantyzmu mieć będziemy.... a uwierzcie, że jak się ze soba nie mieszka tak jak my, to to jest ogromna radośc i każda sekunda, kiedy możemy zasnąć w jednym łóżku, jest bezcenna Cool Cool Już nawet pal licho te gorące źródła język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie obchodzimy walentynek, w sumie uznaliśmy, że codziennie powinniśmy sobie okazywać nasze uczucie i starać się dla siebie, więc w tym dniu nie pchamy się nigdzie, gdzie jest pełno par i nie ma gdzie się wcisnąć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group