Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Pią 12 Lut 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja Eurowizje w niedziele obejrze Very Happy
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 12 Lut 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niezbyt lubię to święto, bo jest na swiecie wiele par, które żyją obok siebie a w ten jedyny dzien przypominają sobie,ze trzeba coś tej drugiej osobie dac. Dla mnie to fałszywe swieto. Uważam, ze kazdy dzien powinien byc 14 lutym. Wierze, ze dla większości z was tak właśnie jest.

Z drugiej strony wypada miło spędzić ten dzień, wiec z męzusiem idziemy na kolację do restauracji. Na ślub dostaliśmy od sąsiadów talon i w sumie super okazja by go wykorzystać uśmiech

Miłych walentynek Laseczki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eve86 napisał:
a ja zazdrszcze, bo walentynki spedzam zupenie samiutka w domu:) misiek w pracy, przyjaciolka w pracy, mam opcje pojechac do siostry miska ale chyba juz wole zostac sama w domu Confused prezentow sobie tez nie robimy, ot pewnie jakies kwiaty, ja mu nowe cd kupilam i tak sie skonczy:0


w tamtym roku też siedziałam sama w domu...
wtedy postanowiłam zająć się przygotowaniami do ślubu i ustaliłam sobie wstępnie datę ślubu, więc ta samotność nie była taka bezproduktywna Wink


Sadie, ja horrory oglądam przez szklankę, poduszkę czy co tam mam pod ręką a następnego dnia doglądam fragmenty, które bałam się zobaczyć wieczorem Very Happy
"Szósty zmysł" tak na mnie podziałał, że moja kumpela powiedziała, że nigdy więcej ze mną do kina nie pójdzie a ja przez pół roku bałam się po mieszkaniu chodzić sama, gdy było już ciemno i wszyscy spali Rolling Eyes Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
oj Miss, ale marudzisz... zamiast docenić fakt, że facet chce Cię gdzieś zabrać i wyszedł z inicjatywą i chciał zrobić Ci tym przyjemność Rolling Eyes

hmmm... wstawanie o 4 rano, wychodzenie na ziąb plus zero perspektyw na upojną noc nawet w walentynki to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej. w tym przypadku to mam wrażenie, że jednak nie chodziło o moją przyjemność Confused jak na tym wyjeździe się wynudzę to dam mu tak popalić, że przez nast pól roku nigdzie nie będę musiała jeździć Cool

tak więc w tym roku walentynki się tak sobie zapowiadają. a mogłam też oglądac horror albo spędzić czas na targach ślubnych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostał bokserki, już

gdybyśmy mieszkali sami to może jakaś kolacja, na razie nic mi nie wiadomo
ale może na sanki go wyciągnę bo piękny śnieg za oknem ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, ja horrory oglądam przez szklankę, poduszkę czy co tam mam pod ręką a następnego dnia doglądam fragmenty, które bałam się zobaczyć wieczorem Very Happy
"Szósty zmysł" tak na mnie podziałał, że moja kumpela powiedziała, że nigdy więcej ze mną do kina nie pójdzie a ja przez pół roku bałam się po mieszkaniu chodzić sama, gdy było już ciemno i wszyscy spali Rolling Eyes Wink[/quote]


I to jest wlasnie najlepsze. Ja ogladam je zza plecow Andyego z palcami na oczach. Ale to jest wlasnie fajne. Na szczescie nic mnie wieczorami nei lapie. Zaden strach nie meczy. Fajnie tak jest Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omg jak ja sie boje horrorów.... nienawidze tego rodzaju filmów oglądać... brrrr.........
a walentynki to się zapowiadają bardzo spokojnie... hmmm... troche szkoda Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie moge horrorów i kryminałów bo przeżywam Smile
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eta napisał:
gdybyśmy mieszkali sami to może jakaś kolacja, na razie nic mi nie wiadomo

ja miałam takie plany... ale nie wypaliły przez szwagra. niech go dunder świśnie Rolling Eyes za 3 godziny muszę wstać, a jeszcze się nawet nie położyłam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
eta napisał:
gdybyśmy mieszkali sami to może jakaś kolacja, na razie nic mi nie wiadomo

ja miałam takie plany... ale nie wypaliły przez szwagra. niech go dunder świśnie Rolling Eyes za 3 godziny muszę wstać, a jeszcze się nawet nie położyłam.


no to do podusi... biegusiem język tup tup dokuczacz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group