Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 2:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i zeby nie bylo - srednia europejska osiagnieta i jeszcze trochu ponad to Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mierzenie ogonka to jest całkiem fajna sprawa, ja też sobie tego nie odpuściłam i wszystko dokładnie sprawdziłam uśmiech Choć to nic nie zmienia, to mam wiedzę "co w bokserkach piszczy". A średnią europejską też pokonaliśmy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mierzyłam Cool

wiecie co... niech ktoś za mnie pojedzie na ten cały walentynkowy wyjazd, bo mnie się nie chce Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie nawet do kina nie chce nochala wynurzyc, a Ty tu chcesz sie na wyjazd zamienic.. Rolling Eyes W kinie beda tlumy "zakochanych" czule sie obejmujacych i karmiacych nawzajem popcornem - wszka trzeba bedzie okazac caleeemu swiatu zeto dzien zakochanych a ci wszyscy ludzie sa akurat tego dnia wyjatkowo wrecz zakochani! Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, wzruszające.... Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogolnie nie obchodzimy jakos uroczyscie walentynek. Ale zaloze sie ze i tak dostane jakis bukiecik uśmiech (chociaz dostaje je tez bez okazji). Ja dla L. kupilam dzis belgijskie czekoladki w ksztalcie serduszek, na szczescie nie sa specjalnie "walentynkowo" zapakowane - jakos takie opakowania do mnie nie przemawiaja - no i placi sie za nie oczywiscie wiecej Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie obchodzimy w ogóle ani walentynek ani dnia kobiet itp. Lubimy robić za przekór Twisted Evil romantyczne wieczorki robimy sobie spontanicznie kiedy akurat mamy ochotę (dzisiaj się taki szykuje Twisted Evil ) a nie dlatego że tak wypadło w kalendarzu Rolling Eyes Poza tym biorą mnie mdłości na myśl o tych wszystkich świątecznych zakochańcach co na codzien wieszają na siebie psy Evil or Very Mad A wyjść tego dnia gdziekolwiek to istny horror...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj no i pieknie.... co z tego że wszędzie te zakochane pary, tanie walentynkowe ozdoby.... liczy się gest, najmniejszy. liczy się to, że nasi Mężczyźni chcą nam sprawic przyjemność i to jest fajne Cool Czekoladką, kwiatkiem... i jest git Cool

Ja nabrałam pozytywnego nastawienia do tego dnia, bo dawno temu w trawie ktoś inny mi wiecznie na każdym kroku wmawiał, że to bez sensu, że po jakimś tam czasie bycia razem trzeba się odzwyczajać od kwiatów i niespodzianek .... że walentynki są żenujące i nic w nich nie ma oprócz zarabiania kasy na komercji Rolling Eyes

Teraz jest zupełnie inaczej i chwalę to sobie .... i mówie Wam, tylko się cieszyć, że Mężczyźni chcą nam zrobic przyjemność. Bo są tacy, co tylko szukają pretekstu, żeby tego nie robić. Nigdy Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj Miss, ale marudzisz... zamiast docenić fakt, że facet chce Cię gdzieś zabrać i wyszedł z inicjatywą i chciał zrobić Ci tym przyjemność Rolling Eyes

wiesz, jak ja bym chciała gdzieś sobie pojechać? (ruda, jutro z rana pakuję się DHL'em do Ciebie, wiesz nie? Wink lol ) ale obowiązki górą, niestety, i musimy zostać w domu. I nawet gdybym musiała wstać o 4 nad ranem, to wstałabym jak na skrzydłach, bo miałabym w perspektywie wypad gdzieś we dwoje.. nawet jeśli byłby pod nazwą "walentynkowy" i trącałby komerchą na kilometr język

Cytat:
i mówie Wam, tylko się cieszyć, że Mężczyźni chcą nam zrobic przyjemność. Bo są tacy, co tylko szukają pretekstu, żeby tego nie robić. Nigdy Twisted Evil


no dokładnie tak, niestety Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 12 Lut 2010, 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwonilam dzis do M bo spedzalismy osobno popoludnie i wiedzialam ze bedzie na miescie wiec moglby polazic po sklepach.. anyway, poinformowalam go ze w niedziele sa walentynki i ze nie zycze sobie by na ostatnia chwile szukal mi prezentu w pobliskim sklepie albo wymigiwał sie ze zamowil ale prezent dojdzie po czasie (bo zwykle on zamawia ale w opstatniej chwili i paczka dociera kilka dni pozniej..). Zaznaczylam ze zycze sobie drobiazg, symbol ale ma byc. i ma pamietac. Grzecznie sie zgodził, zwłaszcza ze wie iz ja mu cos kupilam i skrzetnie to ukrywam Twisted Evil

Niestety u nas tak to juz jest ze M jest swiateczna gapa - jak sie mu nie przypomni to nie zauwazy ze mu np urodziny umkna przed noskiem Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group