Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można mieć i codziennie i od święta Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

florzak napisał:
My nie obchodzimy walentynek, w sumie uznaliśmy, że codziennie powinniśmy sobie okazywać nasze uczucie i starać się dla siebie, więc w tym dniu nie pchamy się nigdzie, gdzie jest pełno par i nie ma gdzie się wcisnąć.



Dlatego postanowiliśmy zostać w domu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda, ja pamiętam jak mój Połówek po raz pierwszy został u mnie na dwa tygodnie w domu, jak moi pojechali na wakacje (Boże, to było tak dawno, że aż nieprawda lol )

chodziłam tak nakręcona i szczęśliwa do pracy, że ludzie się ze mnie śmiali Wink po raz pierwszy miałam tą świadomość, że wrócę i będę go miała tylko dla siebie, cały wieczór i nigdzie nie pojedzie o 23, tylko zostanie ze mną i w dodatku uśnie przy mnie... ehh, to były czasy Rolling Eyes lol

takżęęęę, wiem co czujesz Wink uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ah ah dziękuje za zrozumienie metkalol podejrzewam, że te walentynki będą lepsze od poprzednich .... mała (w sumie w przypadku mojego A. to 93-kilowa język język ) rzecz a cieszy .... jak cholera lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale za to inna rzecz, jest lekka a jednak duża... nie? i też cieszy jak cholera lol
jeśli wiesz co mam na myśli Wink lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ah wiem wiem, tylko że nie umiem powiedzieć dokładnie jak wielka ---> przecież nie wyciągnę centymetra krawieckiego jak przyjdzie co do czego następnym razem lol Bez jaj lol A powiem Ci że z czystej babskiej ciekawości miałabym ochote sprawdzić język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja nawet nie chce, żebyś mi mówiła... lol
lepiej zachować to dla siebie, bo nie wiem, czy nasi Połówkowiczowie byliby zadowoleni, że chwalimy się ich "wielkościami" na forum lol

ja kiedyś chciałam, ale jak przyszło co do czego, to zapomniałam, bo myślałam już zupełnie o czym innym język Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to cięzko się skupić język


nie no, chwalić to się chyba nie wypada, bo każdy że tak powiem małżonek powinien chwalić SWÓJ ogonek .... ale dla własnej świadomości język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i niech tak pozostanie język Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 11 Lut 2010, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metka - avatar był w 2D ale jak dla mnie nie mial uroku ktory moglby utracic.. Nie zachwycił mnie fabułą (bo pocahontas juz kiedys widziałam a to niemal to samo... Rolling Eyes ) ani specjalnie efektami specjalnymi. No, moze poza sceną kiedy nocą podswietlały sie roślinki..co pozniej było juz normą Rolling Eyes

Jesli chodzi o mierzenie "ogonka" to ja zmierzyłam Very Happy Ja potrafie sie skupic język i nie trace od razu głowy moje panie język Wiec na spokojnie wziełam miareczke i sprawdziłam co w trawie piszczy Mr. Green niemniej to nic nie zmienilo bo ile by cm nie posiadał - tu chodzi o to ze działa tak, aż dech w piersi zapiera Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group