Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mój przyszły mąż nie chce nosić obrączki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałby zniszczyć, to lepiej żeby ją ściągał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barr12
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Sty 2018, 22:24    Temat postu: Re: mój przyszły mąż nie chce nosić obrączki Odpowiedz z cytatem

millami napisał:
Mój przyszły mąż nie chce nosić, a nawet kupić obrączki dla siebie, przebąkuje coś o tatuażu, czy miałyście taki problem? POMOCY


Ciekawe czemu być może ze względów praktycznych radziłbym dopytać. Co jest za problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpetnik321
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 25 Sty 2018, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ze względów praktycznych - wszak to jednak pierścionek. Weź tu zacznij po latach nosić pierościonek, jak jesteś mężczyzną, ja rozumiem, ze to może być bardzo trudne dla niektórych uśmiech tym bardziej, że mężczyźni mają często grube stawy i znacznie większą różnicę między stawem a palcem, przez co obrączkę trudniej dopasować i gorzej leży. Trochę wyrozumiałości, drogie Panie oczko
_________________
zestaw do piaskowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Averin
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..

Ostatnio zmieniony przez Averin dnia Pon 19 Paź 2020, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LittleKing78
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2020, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem... dla mnie jest to dziwne... i ciekawe, czy po tych dziesięciu latach para młoda ma czy nie ma obrączek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group