Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy założyłybyście tą sukienke na swój ślub!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
czyli zapraszamy do tematów o sukniach Wink tam jest tyle modeli i tak różnych, że może coś Ci wpadnie w oko.





mam już pare upatrzonych ale im duzej przegladam tym bardziej jestem niezdecydowana uśmiech [img]http://www.bestbridalprices.com/images/claudine/large/Cheryl.html
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/mon-cheri-kolekcja-2010/suknia-slubna-mon-cheri-110204.html[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz, czyli krawcowa doradziła i powiedziała co i jak? uśmiech

Miss dobrze mówi, w wątku o sukniach znajdziesz tak różne modele, że oczopląsu dostaniesz przy przeglądaniu Wink ale może akurat wyszukasz tam tą, która okaże się tą wymarzoną dla Ciebie? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia - to znaczy ze krawcowa zna sie na rzeczy i nie wcisnie Cie w byle jaka kiecke, by tylko zarobic. Dobrze trafilas uśmiech Jestem pewna, ze na pewno cos dla siebie znajdziesz. A jak juz znajdziesz odpowiednia, to po prostu bedziesz wiedziala, ze to ta i zadna inna uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jestem na etapie szukania dalej prześle link do strony bo jeszcze nie wiem jak moglabym wkleic zdj.suknia w pierwszym linku jest ładna i pani krawcowa mi ja doradzila ale zastanawiam sie nad sukienka z 2 linku chociaz w niej bym zmienila ten czarny pasek. uśmiech no i sukienka w 3 linku tez jest ladna.cos czuje ze do wrzesnia to ja bede miala tysiace pomyslow uśmiech

tutaj sa te linki.
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/mon-cheri-kolekcja-2010/suknia-slubna-mon-cheri-110204.html

http://www.izabella.ca/claudine_gallery/7257f.html

http://www.annaisbridal.pl/pl/romance-rochelle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejanie zdjec jest bardzo proste: naklikujesz prawym przyciskiem myszy na zdjecie - wybierasz "kopiuj adres obrazka/zdjecia", po czym naciskasz "img" wklejasz zdjecie i znow naciskasz "img" uśmiech

Dwie piersze bardzo ladne, chciaz nie w moim typie uśmiech Trzecia w ogole mi sie jakos nie podoba.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, przy pierwszej jestem na "tak", że pojadę sobie Wojewódzkim Wink przy drugiej już nie bardzo a trzecia w ogóle mi się nie podoba. Ale wiesz, my wyrażamy swoje opinie pod nasz gust... najważniejsze jest, która Tobie najbardziej wpadła w oko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie ja też jestem za 1 albo 2 ,3 jakos tak mieszane uczucia mam co do niej uśmiech chociaz w 2 zmienilabym koronke i ten czarny pasek podoba mi sie krój.A jedynka uwazam ze nawet dzieki temy zakladanemu materialowi ukryje jakies niedoskonalosci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajdź podobna i idź przymierz ;]
jak zaczniesz mierzyć to ci się naświetli co i jak ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już chyba jestem na etapie, kiedy podobają mi się wszystkie sukienki, chociaż kluczową sprawą jest to jak sukienka wygląda na pannie młodej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eta
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków --> eNHa

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej jak PM w niej sie czuje
niby wszyscy twierdza że bliźniaczki będą tak samo wyglądać w jeden sukni, bardzo się mylicie
charakter pokazuje nam jakie jesteśmy i w czym nam jest dobrze ;]
nie licząc figury i karnacji ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group