Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy założyłybyście tą sukienke na swój ślub!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam, bo jak już pisałam, bliska mi osoba bierze we wrześniu ślub i też ma na imię Natalia i sobie pomyślałam, że to chyba niemożliwe, że Ty to ona i nagle spotykamy się tu na forum Very Happy

tak, kojarzę Nowy Targ ale Mszany Dolnej już nie bardzo uśmiech wiesz co, jeśli Twoja krawcowa to komunikatywna osoba i profesjonalna w swoim fachu, nie powinnaś mieć większych obaw uśmiech będziesz się z nią spotykać na przymiarki, zawsze możesz zwrócić jej uwagę, jeśli coś nie będzie Ci pasować. Wszystko będzie dobrze uśmiech

tak, ja już swoją mam upatrzoną uśmiech jeśli przejrzysz wątek, gdzie dziewczyny pokazują swoje suknie, na pewno ją tam dojrzysz lol

a właśnie... a Ty swoją już się nam pochwaliłaś? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez jeszcze mając szyc suknie zakladalam ze pojade z krawcową wybrac material. nie chodzilo moze o nieufnosc ze kupi bubel a policzy wiecej - bo jakos nie przyszlo mi to do glowy nawet, ale majac wplyw na wybor np koronek suknia bylaby blizsza memu marzeniu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja postanawiam uszyć tą która jest w linku na 1 stronie uśmiech moja krawcowa wczesniej pokaze mi koronki i materialy i cos wybierzemy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupek no... to tyle, jeśli o mnie chodzi... kompletne zaciemnienie umysłu dzisiaj, bo nie skojarzyłam, że mówimy o tej samej sukience z pierwszej strony Very Happy

no to super, że razem wybierzecie wszystko uśmiech będziesz wiedzieć od początku co i jak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Wto 9 Lut 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy krawcowa potrafi dobrać odpowiednią suknie do figury??mam nadzieje ze potrafi doradzic?wlasnie za godzine jade do krawcowej i szczerze powiedziawszy troche sie denerwuje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 9 Lut 2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, dobre pytanie uśmiech

teoretycznie powinna umieć doradzić, patrząc na Twoją figurę, w czym byłoby Ci najlepiej. Co i jak wyeksponować a co ukryć. Jednak suknie ślubne mają to do siebie, że lubią inaczej wyglądać na zdjęciach i na innych modelkach a inaczej na nas.

Ty jedziesz do niej tylko ze zdjęciem tej sukni, tak?
I nie przymierzałaś jej wcześniej?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Wto 9 Lut 2010, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jade dopiero ze zdjęciem nie przymierzałam jej wczesniej bo nie moglam jej nigdzie dostac.....niektorzy pisza ze do tej sukni trzeba miec nieskazitelna sylwetke hmm boje sie bo jak zaplace zaliczke itp to juz nie ma odwrotu.jeszcze nie pojechalam a juz zaczynam panikowac uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 9 Lut 2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co, pojechać nie zaszkodzi a krawcowa, co najwyżej, po przypatrzeniu się Tobie i Twojej sylwetce i Twojej sukni, zaproponuje drobne poprawki tu czy tam, zasugeruje ewentualne drobne zmiany lub nie powie nic i od razu zabierze się za mierzenie Ciebie i szycie wstępne sukni.

Poza tym, będziesz mieć przecież później przymiarki w trakcie szycia, więc postęp szycia będziesz widzieć na bieżąco. Chyba ciężko do końca przewidzieć efekt końcowy, nie mając nigdy modelu danej sukni na sobie.

Sama zobaczysz co powie i czy będzie pewna siebie w tym, co mówi uśmiech a Ty zastanowisz się, czy się zdecydujesz na to szycie czy nie. I bez stresu, bo nie ma czym się stresować Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po wczorajszej wizycie u krawcowej znów jestem w poszukiwaniu sukienki uśmiech tamta sukienka nie bedzie mi pasować tzn zdobienie tej sukni:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 10 Lut 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli zapraszamy do tematów o sukniach Wink tam jest tyle modeli i tak różnych, że może coś Ci wpadnie w oko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group