Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub i oszczędzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Czw 11 Lip 2013, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jestem szczęśliwy. Zbieranie dobiegło końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 11 Lip 2013, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się zorientowałam, że minęły już dwa miesiące od ślubu! Z tej okazji, dostałam dziś już wszystkie zdjęcia (540:shock: na płycie i 150 odbitek), więc siedzę i wspominam uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My oprócz zapłaty za salę i zespół wszystko kupujemy sami. Mamy konto oszczędnościowe, do którego wrzucamy pieniądze uśmiech Rozkładamy też w czasie zakupy, część rzeczy już mamy, a resztę będziemy sukcesywnie kompletować. Jesteśmy za półmetkiem potrzebnej kwoty oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też rozkładamy zakupy w czasie i co się da staramy się załatwić wcześniej. U nas konto oszczędnościowe mam ja, na które wrzucam co jakiś czas to, co mi się uda przyoszczędzić z danego miesiąca. Z "pensji" P. kupujemy to, co akurat mamy na liście wydatków ślubnych.
Zrobiłam nam rozpiskę tego, co w danym miesiącu mamy do kupienia. Normalnie jestem z siebie dumna język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też co miesiąc kupujemy coś nowego żeby się nie obciążać wszystkim na sam koniec uśmiech tak jest łatwiej oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za sale płacą nasi rodzice po połowie. Suknię też moi rodzice mi kupili. Za resztę pewnie będziemy musieli sami zapłacić. Oszczędzamy no i będziemy wszystko kupować systematycznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ok 80 chcemy wydać max 30000
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nora, edytuj posty, nie ma potrzeby pisania dwóch pod sobą jeśli chcesz coś dodać Wink

my staramy się oszczędzać, ale idzie nie idzie kwaśny
raczej będziemy płacić tylko my, choć moi rodzice się upierają, aby nam pomóc, byłoby fajnie gdyby mieli taką możliwość język
jedyna opcja będzie wchodziła w grę, że jak już się upierają to pozwolę im kupić suknię język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za wszystko [oprócz sukni i tortu] płaciliśmy ze swojej kasy, wzięliśmy mały kredyt 0% i go spłacamy, stwierdziliśmy, że nie spłacimy go z kasy weselnej tylko nadal będziemy ze swoich wypłat powoli go spłacać uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też za wszystko sami płacimy. Rodzieliśmy się tak: z pensji narzeczonego pewną sumę co miesiąc odkładamy na konto oszczędnościowe, a z mojej płacimy za zaliczki. Resztę naszych zarobków łączymy i z tego mamy "na życie". Staramy się wszystko rozkładać w czasie i na bieżąco nie robić sobie dużych wydatków. Dzięki temu co miesiąc coś rezerwowaliśmy i mamy już wynajętą restaurację, DJ'a i firmę odpowiedzialną za foto-video. uśmiech Po ślubie z konta oszczędnościowego pozapłacamy wszystko, co było płatne po imprezie. Chcemy do końca tego roku skończyć z odkładaniem kasy na to konto (zaczęliśmy w styczniu b.r.) i w 2015 już za takie rzeczy jak zaproszenia, obrączki, nasze stroje itp. płacić od ręki. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group