Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamisska
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wesele pod Warszawą w Dziekanowie Leśnym w Villi Vinci. To miejsce prezentuje się cudownie. Sala jest ładna i przestronna, spokojnie można tam zrobić duże wesele jeśli ktoś chce. Obsługa jest fantastyczna i dba o gości, pilnują żeby niczego nie brakowało na stołach. Jedzenie jest kapitalne i nasi goście bardzo je chwalili uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blindgren
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Warszawie można urządzić wesele na świeżym powietrzu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zostałam do takiej opcji zmuszona przez lockdown, zamiast wesela był obiad na 18 osób.
Cały dzień ślubu wspominam bardzo dobrze, mimo trudnych okoliczności wszystko wyszło wspaniale.
Nie mogę natomiast powiedzieć, że nie żałuję braku wesela. Żałuję, przykro mi ze tak wyszło. Nie chciałam tego przekładać w nieskończoność i nie żałuję że zdecydowaliśmy się na ten krok, ale zdecydowanie wolałabym mieć wesele.

Jeśli jednak chcecie koniecznie organizację obiadu, polecam stronę:
https://hanzapalac.pl/177/b,12/blog/obiad_weselny_-_gdzie_i_w_jaki_sposob_zorganizowac

Jest tutaj kilka podpowiedzi, jak zorganizować takie przyjęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy uważacie, że skromny rodzinny obiad po ślubie cywilnym to fajna sprawa, czy lepiej sobie darować i zdecydować się po prostu na jedno przyjęcie weselne po ślubie kościelnym? dodam że cywilny będzie dzień wcześniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli nie wiecie jaką salę wybrać polecam ten artykuł https://artma-zaproszenia.pl/wybor-sali-weselnej-o-co-pytac-na-co-zwracac-uwage/ Dzięki niemu będziecie wiedzieć na co zwracac uwagę podczas poszukiwań idealnej sali. My mamy już zaklepaną salę na przyszly rok uśmiech Powoli odliczamy dni do tego wielkiego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Korolado86
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od miejsca dobrze jest sfilmować to wydarzenie, a do tego nada się np. kamerzysta z https://charles-studio.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że w sumie to czemu nie.. Warto byłoby zastanowić się przykładowo czy agencja ślubna nie byłaby dobrą opcją dla nas.... Zwłaszcza, jak macie ograniczony czas, to na pewno się przyda pomoc kogoś, kto ma doświadczenie w zakresie w organizacji ślubów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 3 Paź 2022, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwięcej pięknych sal weselnych z Warszawy i okolic znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/warszawa uśmiech
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 296

PostWysłany: Wto 30 Sty 2024, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd dowiedziałam się czym jest churros, nie ma imprezy bez tego deseru! Skoro chcecie urządzić wesele w Warszawie, idealnym miejscem jest restauracja Bilbao. Mają aż 3 sale i ogród, a w jednej z sal znajduje się scena. Od restauracji można spodziewać się dań z kuchni hiszpańskiej, które wyglądają bardzo apetycznie i smakują obłędnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group