Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adelaida
kandydat
kandydat


Joined: 28 Dec 2015
Posts: 73

PostPosted: Tue 24 Oct 2017, 10:31    Post subject: wesele Reply with quote

Ja miałam w takim nowo otwartym Dworku Afrodyta , przepiękna sala , znakomite jedzenie i dodatkowo hotel miał apartament dla nowożeńców. Jak dobrze pamiętam zniżki dla gości również były. Polecam
Back to top
View user's profile Send private message
Alicjamama
początkujący
początkujący


Joined: 14 Jun 2018
Posts: 3
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 14 Jun 2018, 14:47    Post subject: Kameralne wesele Reply with quote

Ja urządzałam bardzo kameralne wesele, bo na niecałe 40 osób, i zorganizowaliśmy przyjęcie w Restauracji Akademia na Mokotowie. Było cudownie, obsługa restauracji była bardzo pomocna, całość wyszła przepięknie. Do dzisiaj moi goście wspominają to miejsce, lubimy tam czasami wpadać. Jeśli szukacie miejsca na niewielkie, bardziej kameralne wesele w Warszawie, to warto skontaktować się z Akademią uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Fluuksa
bywalec
bywalec


Joined: 03 Nov 2016
Posts: 149

PostPosted: Mon 18 Jun 2018, 14:48    Post subject: Reply with quote

W samej stolicy to jest meeega drogo. Lepiej przyjęcie weselne urządzić gdzieś pod Warszawą. W Kaniach, mega blisko od stolicy jest Dom Weselny Astoria. Sale weselną mają naprawdę piękną, a menu u nich takie już na fuul bogate kosztuje 190 zł na osobę, wiec moim zdaniem przyzwoicie.
Back to top
View user's profile Send private message
mariulka
kandydat
kandydat


Joined: 20 Aug 2018
Posts: 12

PostPosted: Tue 6 Nov 2018, 9:01    Post subject: Reply with quote

W Warszawie jest sporo lokali, bo to jednak duże miasto. My byliśmy niedawno na obrzeżach bo koło Legionowa w Polnej Róży. Mi się bardzo ale to bardzo podobało. Jak gadałam z Panią Młodą to też chwaliła ceny, organizację i kontakt. uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
nicce
kandydat
kandydat


Joined: 13 Oct 2017
Posts: 83

PostPosted: Tue 6 Nov 2018, 19:09    Post subject: Reply with quote

Od siebie wrzucam namiar na tą miejscówkę . Co prawda pod Warszawą, ale w moim przypadku to był plus. Córce wyprawialiśmy tam osiemnastkę w połączeniu i dla rodziny i dla znajomych. Sala na tyle duża, ze tak naprawdę nie było "zgrzytów" pokoleniowych. Catering i kelnerów załatwiali właściciele i tak naprawdę niczym nie trzeba było się martwić. Dodatkowo na zewnątrz jest kosz, była też trampolina ,a w środku stał do ping-ponga.

popr.pisownię/moder/
Back to top
View user's profile Send private message
jegonarzeczona
kandydat
kandydat


Joined: 10 Dec 2018
Posts: 12

PostPosted: Fri 18 Jan 2019, 20:43    Post subject: Reply with quote

W czerwcu ślubujemy. Planujemy skromną uroczystość w kameralnym gronie najbliższych i przyjaciół. Na przyjęcie wybraliśmy Restaurację Akademia. Chapeau bas za podejście do gości: menager bardzo starał się wsłuchać w nasze oczekiwania, żeby ten dzień był wyjątkowy. Od razu widać profesjonalizm.
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Tue 22 Jan 2019, 9:42    Post subject: Reply with quote

A co powiecie na Hotel Mazowiecki w Warszawie? Tutaj macie do niego link: https://amwhotele.pl/hotele/warszawa-hotel-mazowiecki/. Lokalizacja jest super, w samym centrum miasta. W hotelu znajduje się restauracja Kuźnia Smaku, która obsługuje najróżniejsze imprezy okolicznościowe. Uważam, że warto się nad tą opcją zastanowić.
Back to top
View user's profile Send private message
kapustkowa
bywalec
bywalec


Joined: 02 Feb 2018
Posts: 216

PostPosted: Mon 18 Feb 2019, 19:33    Post subject: Reply with quote

Tam http://www.salaujakuba.pl/ mieliśmy wesele Sala na 300 os. Jedzenie genialne, pięknie podane, duża różnorodność menu. Wnętrze eleganckie nie wymaga dodatkowego dekorowania (jedynie kwiaty na stołach). Obsługa profesjonalna. Nic dodać, nic ująć. Po prostu znają się na rzeczy,
Miejsce godne polecenia
Back to top
View user's profile Send private message
erykloss
początkujący
początkujący


Joined: 16 Mar 2019
Posts: 1

PostPosted: Sat 16 Mar 2019, 13:41    Post subject: Reply with quote

witam wtam xx
Back to top
View user's profile Send private message
elabarbara
gaduła
gaduła


Joined: 27 Feb 2017
Posts: 251

PostPosted: Mon 18 Mar 2019, 9:18    Post subject: Reply with quote

Szukam jakiegoś wyjątkowego miejsca, w którym można urządzić niewielkie przyjęcie weselne. Moja siostra miała swoje w restauracji Akademia w Warszawie . Zastanawiałam się nad tym lokalem, ponieważ faktycznie przyciąga niepowtarzalnym klimatem. Niesamowitą sprawą jest to, że serwują tam wyjątkowo pyszne jedzenie wraz z bogatym asortymentem bąbli. Także uwielbiacie szampana?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group