Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 10:31    Temat postu: wesele Odpowiedz z cytatem

Ja miałam w takim nowo otwartym Dworku Afrodyta , przepiękna sala , znakomite jedzenie i dodatkowo hotel miał apartament dla nowożeńców. Jak dobrze pamiętam zniżki dla gości również były. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamama
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Cze 2018, 14:47    Temat postu: Kameralne wesele Odpowiedz z cytatem

Ja urządzałam bardzo kameralne wesele, bo na niecałe 40 osób, i zorganizowaliśmy przyjęcie w Restauracji Akademia na Mokotowie. Było cudownie, obsługa restauracji była bardzo pomocna, całość wyszła przepięknie. Do dzisiaj moi goście wspominają to miejsce, lubimy tam czasami wpadać. Jeśli szukacie miejsca na niewielkie, bardziej kameralne wesele w Warszawie, to warto skontaktować się z Akademią uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pon 18 Cze 2018, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W samej stolicy to jest meeega drogo. Lepiej przyjęcie weselne urządzić gdzieś pod Warszawą. W Kaniach, mega blisko od stolicy jest Dom Weselny Astoria. Sale weselną mają naprawdę piękną, a menu u nich takie już na fuul bogate kosztuje 190 zł na osobę, wiec moim zdaniem przyzwoicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 12

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest sporo lokali, bo to jednak duże miasto. My byliśmy niedawno na obrzeżach bo koło Legionowa w Polnej Róży. Mi się bardzo ale to bardzo podobało. Jak gadałam z Panią Młodą to też chwaliła ceny, organizację i kontakt. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie wrzucam namiar na tą miejscówkę . Co prawda pod Warszawą, ale w moim przypadku to był plus. Córce wyprawialiśmy tam osiemnastkę w połączeniu i dla rodziny i dla znajomych. Sala na tyle duża, ze tak naprawdę nie było "zgrzytów" pokoleniowych. Catering i kelnerów załatwiali właściciele i tak naprawdę niczym nie trzeba było się martwić. Dodatkowo na zewnątrz jest kosz, była też trampolina ,a w środku stał do ping-ponga.

popr.pisownię/moder/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jegonarzeczona
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czerwcu ślubujemy. Planujemy skromną uroczystość w kameralnym gronie najbliższych i przyjaciół. Na przyjęcie wybraliśmy Restaurację Akademia. Chapeau bas za podejście do gości: menager bardzo starał się wsłuchać w nasze oczekiwania, żeby ten dzień był wyjątkowy. Od razu widać profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 22 Sty 2019, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na Hotel Mazowiecki w Warszawie? Tutaj macie do niego link: https://amwhotele.pl/hotele/warszawa-hotel-mazowiecki/. Lokalizacja jest super, w samym centrum miasta. W hotelu znajduje się restauracja Kuźnia Smaku, która obsługuje najróżniejsze imprezy okolicznościowe. Uważam, że warto się nad tą opcją zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam http://www.salaujakuba.pl/ mieliśmy wesele Sala na 300 os. Jedzenie genialne, pięknie podane, duża różnorodność menu. Wnętrze eleganckie nie wymaga dodatkowego dekorowania (jedynie kwiaty na stołach). Obsługa profesjonalna. Nic dodać, nic ująć. Po prostu znają się na rzeczy,
Miejsce godne polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erykloss
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob 16 Mar 2019, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wtam xx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiegoś wyjątkowego miejsca, w którym można urządzić niewielkie przyjęcie weselne. Moja siostra miała swoje w restauracji Akademia w Warszawie . Zastanawiałam się nad tym lokalem, ponieważ faktycznie przyciąga niepowtarzalnym klimatem. Niesamowitą sprawą jest to, że serwują tam wyjątkowo pyszne jedzenie wraz z bogatym asortymentem bąbli. Także uwielbiacie szampana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group