Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 16:53    Temat postu: Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto? Odpowiedz z cytatem

Chcę zorganizować kameralne przyjęcie weselne dla kilkunastu gości. Czas trwania ok. 4-5 godzin. Myślę o jakimś eleganckim lokalu z klimatem w W-wie lub okolicach. Co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 1 Lut 2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.suppas.pl/ zajrzyj tutaj ja tam miałam mieć ale ostatecznie sie nie zdecydowałam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aasteriks
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 14:17    Temat postu: Super sala weselna, pyszne jedzenie Odpowiedz z cytatem

sprawdź sobie:

www.parknawojskiego.pl


Super miejsce, spory taras z ogrodem, ale nie wiem czy udostępnią na kilkanaście osób.
Prócz zarąbistego jedzenia w dobrej cenie, mają spory wachlarz dodatków/atrakcji do wesel, jak np.
pokaz barmański flair!! uśmiech coś wystrzałowego.

ok 22 wyszedł koleżka i zaczął rzucać podpalanymi butelkami, oraz miksował kolorowe drinki, dziewczyny były wniebowzięte, a ja miałem wtedy czas na wódeczkę z kumplami uśmiech



polecam i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw 25 Lut 2010, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakim KLIMACIE CI zależy? Ma być elegancko, wystrzałowo, modnie, nowocześnie, w starym stylu? JAK? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dotka1984
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 15:13    Temat postu: Restauracja U Pietrzaków w Zielonce Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci restaurację U Pietrzaków w Zielonce. Mają dwie sale restauracyjne, jedna to Patio - taka przeszklona, druga bardziej kameralne to Kamienica w gustownym stylu. Robią imprezy na dowolną ilość osób. Najlepiej napisz na recepcja@upietrzakow.pl i poproś o ofertę oraz o przesłanie zdjęć obiektu. Naprawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
happyevent
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 7:55    Temat postu: Re: Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto? Odpowiedz z cytatem

Witam. Wszystkich zainteresowanych znalezieniem wyjątkowego miejsca na przyjęcie weselne, fotografa czy też oprawy muzycznej zapraszamy na stronę happy-event.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agat_
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 53

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam Villa Riccona i wiem, że wyprawiają tam wesela.
TO jest zdaje się niedaleko Połczyńskiej. Zerknij sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arleta
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam włoską restaurację San Lorenzo. W centrum, baaaardzo elegancka, jedzenie doskonałe, obsługa również na poziomie, na pewno będziesz zachwycona. Mnie najbardziej urzeka wykwintny wystrój. Szczególnie polecam Ci antresolę, zresztą galerie zdjęć mają na stronie, a manager lokalu odpowie Ci na wszystkie pytania.
_________________
Warto czekać całe życie na ten najpiękniejszy moment uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Sob 28 Sie 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my będziemy mieć wesele w Pałacyku Otrębusy. Pod Warszawą (ok 20 minut z centrum) i jest przepięknie. jeśli szukacie czegoś super eleganckiego, to polecam. 250 zl/talerzyk, możliwość barmana i czekoladowej fontanny Very Happy do tego mają pokoje na ok. 70 osób + duży, piękny ogród

www.palacykotrebusy.pl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAJAZD STAROPOLSKI W KONSTANCINIE
http://zajazdstaropolski.net/

Tam mieliśmy wesele uśmiech Sala na 130 os. (ale na 100 jest idealnie).
Jedzenie genialne, pięknie podane, duża różnorodność menu.
Wnętrze eleganckie nie wymaga dodatkowego dekorowania (jedynie kwiaty na stołach). Obsługa profesjonalna.
Restauracja w prezencie-niespodziance zrobiła dla nas pokaz sztucznych ogni.. bardzo to miłe uśmiech

Nic dodać, nic ująć uśmiech Po prostu znają się na rzeczy oczko
Miejsce godne polecenia wykrzyknik uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group