Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

jako osoba bardzo często pracująca w różnych lokalach (jako foto i wideo) w Warszawie mamy przegląd większości lokalizacji to co możemy polecić gdzie warto zrobić wesele - chyba najfajniejsze lokale według nas są na obrzeżach Warszawy
1. Riviera w Olszewnica Nowa
2. Lawendowy Pałacyk w Łoniewie
3. Hotel Groman Sękocin
4. Hotel Narvil Serock
5. Sala Królewska Jabłonna
6. Willa Zagórze Okuniewo

Oczywiście jest to moja subiektywna ocena - niemniej po tym co mówią Pary Młode myślę że warto na te lokale zwrócić uwagę.
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią 28 Lis 2014, 13:33    Temat postu: Certyfikowane hotele Odpowiedz z cytatem

agawawa napisał:
http://www.suppas.pl/ zajrzyj tutaj ja tam miałam mieć ale ostatecznie sie nie zdecydowałam


Hej,
jeżeli decydujesz się na przyjęcie w hotelu to proponuję sprawdzić czy posiada on certyfikat Złotego Standardu
http://www.zlotystandard.info/

Dzięki temu szybciej zorientujesz się czy możesz liczyć na odpwoiednią jakość obsługi - u mnie podziałało. sporo lokali nie wartych uwagi odsiałam od razu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Wam ten lokal pod Warszawą http://www.promenadacount...-pikniki/wesela
Byłam tam na weselu kuzynki i muszę przyznać, że wszystko tam pasowało i spełniało najwyższe standardy.
Zresztą zobaczcie sobie galerię i ofertę na stronie Smile
Robi wrażenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Pon 29 Gru 2014, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi, robi!
Ja też miałam okazję tam być na jednym weselu i wiem jak jest tam bajecznie. Na dodatek jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Raz nawet jako świadek więc miałam okazje przyjrzeć się ich pracy od środka Smile
Powrót do góry
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Lut 2015, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was był na weselu w Rivierze (Olszewnica Nowa), a szczególnie w 2014 roku? Wyczytałam gdzieś i internecie gorszą opinię i zaczęłam się martwić, bo tam będzie nasze wesele stres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shigalle napisał:
Czy ktoś z Was był na weselu w Rivierze (Olszewnica Nowa), a szczególnie w 2014 roku? Wyczytałam gdzieś i internecie gorszą opinię i zaczęłam się martwić, bo tam będzie nasze wesele stres

My nie tyle, ze byliśmy, ale organizowaliśmy tam własne wesele we wrześniu, szczerze polecam. Jedzenie przepyszne, sama nie jadłam ze względu na samopoczucie, ale wszyscy się zachwycali uśmiech
Miejsce przepiękne, osoby zarządzające bardzo profesjonalne, spełniające przede wszystkim marzenia buja w obłokach
Jeśli potrzeba więcej informacji zapraszam na priv uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Cze 2015, 0:45    Temat postu: Re: nie polecam Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
Nie znalazłam odpowiedniego forum tak wiec piszę tutaj..
Chodzi o salę bankietową Europa przy Trakcie Brzeskim 72

Nie polecam tej sali, podano półmiski z nieświeżym jedzeniem, właściciele nieuczciwi i niemili, nie oddano nam w całości pozostałego po weselu jedzenia, nie otrzymaliśmy w całości NASZEJ wódki - w kartonach nie było ani jednej otwartej butelki wódki mimo, iż po wyjściu z sali o godzinie 5 na stołach stało jej sporo. Właściciele mieli również problem z wydaniem porcji jedzenia dla dwójki gości, którzy wychodzili po pierwszym daniu, mialem wrazenie, ze są zdziwieni, że w ogóle pomysł zapakowania dla nich jedzenie wpadł mi do głowy (bo wtedy o wiele mniej jedzenia zostanie na potrzeby własciciela, który oprócz sali bankietowej posiada jeszcze inną restaurację). Niestety nie polecam, i przestrzegam pary szukające sali weselnej....


A czy teraz przypadkiem teraz nie są salą "Orchis" na Korkowej?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonek
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro 29 Cze 2016, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, co oferują sale weselne warto porównywać, bo konkurencja duża i naprawdę czasami można upolować coś fajnego za rozsądną cenęuśmiech My jak organizowaliśmy swoje wesele, to mieliśmy na oku kilka miejsc, jedno w Waw, a trzy w miastach pod stolicą. Zdecydowaliśmy się na Hotel Partner bo zaoferował nam najniższą cenę od talerzyka za standard jaki sobie wyznaczyliśmy, czyli: elegancki wystrój, sala na 200 gości, co najmniej 4 posiłki ciepłe (i menu do którego mamy wgląd, bo niektóre sale zastrzegły sobie, że menu ostateczne podadzą tydzień przed weselem...), pokoje noclegowe dla gości. Po weselu nie załowaliśmy decyzji, wszystko dopięte na ostatni guzik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samborowka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Sie 2016, 13:14    Temat postu: Rybaczówka Odpowiedz z cytatem

Hej ,
czy ktoś może miał wesele w Rybaczówce w Otwocku Wielkim lub był albo zna kogoś kto był na takiej imprezie tam.

Cieżko znaleźć info o tej sali a nie ukrywam, że chętnie bym się czegoś dowiedziała przed swoim weselem.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2016, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może napisze o przyjęciu weselnym w którym mieliśmy okazje brać udział ostatnio...
Nie w samej Warszawie ale poza miastem,konkretnie w Wieniawie gdzie kuzynka organizowała wesele w pałacu czyli http://palacdomaniowski.pl/wesele-w-palacu który położony jest naszym zdaniem w bardzo urokliwej okolicy,a do niedaleko zalewu!
Planowali też zorganizowanie ślubu w plenerze(ale to chyba lepiej w typowo letnich miesiącach)
Ważne jest też chyba to że można łatwo dojechać z Warszawy i Radomia Wink
Szczegóły podejrzyjcie sobie na ich stronie...
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group