Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W RestHotelu w Morach mają bardzo ładną salę weselną. Hotel znajduje się 10 km od lotniska Okęcie. Hotel ma 2 gwiazdki, ale wygląda bardzo przyzwoicie. Byłam tam na weselu koleżanki- wszystko było świetnie zorganizowane, a zabawa była przednia. Nigdy w życiu nie byłam na lepszym weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z innego działu:
Odwiedź RestHotel w Morach i zapytaj o termin. W zeszłe wakacje miała tam wesele moja siostra. Wesele było świetne- jedzenie smaczne, obsługa dobra, wszyscy goście dobrze się bawili. Siostra z mężem dostali za darmo apartament dla pary młodej. A na gości z zespołu oraz dzieci do 10 lat dostali 50% rabatu.

To w końcu czyje było to wesele? Może przestaniesz uprawiać demagogię na forum, a jeżeli jesteś menagerką tego hotelu to powiedz wprost, głowy nikt Ci nie urwie. Kłamca musi mieć dobrą pamięć.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pancake12
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 11

PostWysłany: Czw 28 Sie 2014, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może była tam dwa razy? oczko

Podbijam wątek, żeby już nowego nie zakładać, a potrzebuję waszej pomocy. Szukam jakiegoś fajnego ( i sprawdzonego miejsca na zorganizowanie wesela). Chciałabym, żeby nie było to daleko od Warszawy, ale też chętnie uciekłabym od miejskiego zgiełku w tym dniu, też uzależniam liczbę osób od miejsca i tego czy mi się będzie podobać. Pomożecie?
_________________
"To elementarne, drogi Watsonie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutrzenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pancake12 napisał:
Może była tam dwa razy? oczko

Podbijam wątek, żeby już nowego nie zakładać, a potrzebuję waszej pomocy. Szukam jakiegoś fajnego ( i sprawdzonego miejsca na zorganizowanie wesela). Chciałabym, żeby nie było to daleko od Warszawy, ale też chętnie uciekłabym od miejskiego zgiełku w tym dniu, też uzależniam liczbę osób od miejsca i tego czy mi się będzie podobać. Pomożecie?


Wiesz co, ja sama szukałam przez długi czasu, i w końcu przerażona wizją rezerwacji ponad dwa lata przed weselem zdecydowałam się na lokal niedaleko Otwocka...Jeśli jesteś zainteresowana to wpisz sobie w google Chabrowy Dworek, może akurat Ci się spodoba:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancake12
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2014, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutrzenka napisał:
pancake12 napisał:
Może była tam dwa razy? oczko

Podbijam wątek, żeby już nowego nie zakładać, a potrzebuję waszej pomocy. Szukam jakiegoś fajnego ( i sprawdzonego miejsca na zorganizowanie wesela). Chciałabym, żeby nie było to daleko od Warszawy, ale też chętnie uciekłabym od miejskiego zgiełku w tym dniu, też uzależniam liczbę osób od miejsca i tego czy mi się będzie podobać. Pomożecie?


Wiesz co, ja sama szukałam przez długi czasu, i w końcu przerażona wizją rezerwacji ponad dwa lata przed weselem zdecydowałam się na lokal niedaleko Otwocka...Jeśli jesteś zainteresowana to wpisz sobie w google Chabrowy Dworek, może akurat Ci się spodoba:)

Ok, ok zaraz sprawdzęuśmiech może akurat mi się spodoba. Ciekawe tylko jak u nich z terminami i czy uda mi się coś zarezerwować bo już troszkę mało czasu mi zostałooczko
_________________
"To elementarne, drogi Watsonie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 4:44    Temat postu: Wesele w hotelowej restauracji Odpowiedz z cytatem

A słuchajcie, któraś z Was orientuje się, czy w tym hotelu organizowane są przyjęcia weselne - http://www.hotelaramis.pl/? Bo widzę, że imprezy okolicznościowe, bankiety etc., to tak. Ale wzmianki o weselach właśnie nie ma, z tymże myślę, że każda hotelowa restauracja ma to raczej w swojej ofercie... Czy może się mylę? To musi być koniecznie jakiś hotel właśnie, no i najlepiej gdzieś na Mokotowie albo w okolicach. Im bliżej, tym lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przecież masz namiary na ten hotel to dzwoń i pytaj.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
weraborkowska
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Pałac Domaniowski, oferują organizację wesela w plenerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Nie 21 Wrz 2014, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż jestem z kompletnie innej części kraju, oglądałam kiedyś różne miejsca w poszukiwaniu wymarzonego i trafiłam na bardzo ładny hotel w okolicach Warszawy http://www.hotelponiatowski.pl/ Zajmują się też właśnie organizacją wesel, a okolica i przede wszystkim wnętrza.... bajka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata223
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 18

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jaki styl Ci się podoba i na co zwracasz uwagę. W Warszawie akurat sal weselnych jest pod dostatkiem i na naszą korzyść jest w czym wybierać. Widziałam, że tutaj http://www.saleweselne.com/warszawa/ , mają bardzo fajny spis sal weselnych. Ta baza jest ciągle aktualizowana więc jak pojawia się coś nowego to są na bieżąco. Chociaż mnie w oczy najbardziej rzuciła się ta sala

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group